AKTUALIZACE 20:54…..vzhledem k nedostatku toho co neexistuje, jsem nemohl dva dny napsat okénko. Proto se ozývám až dnes a to z cest….

13:45

…..zajímavá zpráva přichází z Německa, kde se v rádiu a ve videotextu upozorňuje na nedostatek benzínu a nafty!!!!! U některých tankovacích stanic muselo dojít k jejich uzavření pro nedostatek pohoných hmot. Pro dodávky na benzinky muselo být zasaženo do „železných zásob“ státu.  Na mnoha místech v Německu uvádějí, že nedostatek způsobil prý nedostatek vody v řekách a omezený provoz zásobování….

Jestli je ale tomu skutečně tak, proč sáhli na státní zásoby, to mně není jasné. A mimo jiné cena benzínu a nafty stouply během několika měsíců z hodnoty 1,19EURO na dnešních 1,60 EURO. Dalo by se to vysvětlit právě potřebou pohoných hmot na vojenské účely a omezení přísunu pro obyvatelstvo….

AKTUALIZACE 13:54

…..ve Freiburgu se opět odehrál (podle MADAMME MERKELOVÉ a jejích patolízalů) ojedinělý případ, kterých je v Německu každý den několik, ale nedostanou se na veřejnost. Vše se snaží zamést pod koberec. Původní zprávy uvádějí že 18 letá dívenka, která šla z diskotéky byla omámena neznámou látkou, zatažena na odlehlé místo a 7 syřany znásilňována. Všichni byli zatčeni, ale policie zjistila, že jich bylo celkem 15. Jednalo se ale vesměs o Somálce.

18 letá žena při výslechu v nemocnici uvedla, že nemohla ani křičet a ani se moc hýbat, byla něčím omámena. Znásilňování trvalo 4 hodiny. Naštěstí ji nechali žít, ale bude mít trauma po celý život.

Měli bychom se zeptat „ÚDAJNÉHO POLITICKÉHO KOMENTÁTORA MARTINA KUBEŠE“, z jakého důvodu má zájem dovážet do česka právě takové lidi. Prý je jich zde směšně málo. A co by říkal kdyby jeho přítelkyni, pokud vůbec někdy nějakou bude mít, se stalo něco podobného co v Itálii a včera v Německu a znásilňovali ji 4 hodiny. Popřípadě jeho sestru, kdyby nějakou měl nebo jeho matku????? Jak by si to omluvil, jak by reagoval a co by na to říkal. Je smutné, jak kabala ovládla mladé lidi, slovany na rozpoutání nenávisti v naší kotlině….

Freiburg: 18-Jährige betäubt und von sieben Syrern nacheinander vergewaltigt

https://www.focus.de/panorama/welt/opfer-ist-erst-18-jahre-alt-waren-es-bis-zu-15-taeter-schock-ueber-gruppenvergewaltigung-in-freiburg_id_9804578.html

 

V komentářích lidi požadují ty nevyšší tresty nejen pro pachatele ale hlavně pro politiky, kteří všechno způsobili…..

 

AKTUALIZACE 19:54

SENEGALSKÝ přivandrovalec znásilnil mnoho německých dívek. Přesto, že byl na několika kurzech o neznásilňování dívek za jeho pobytu ve vězení, tak sotva co ho pustili, opět se rozjela jeho mašinerie znásilňování. Co se to tady sakra děje? Je to záměrem vlády a jejích orgánů?????

Jakékoliv kurzy těmto násilníkům nic nepřinesly, byly to vyhozené peníze daňových poplatníků a znovu a opět mnoho nešťastných mladých dívčích obětí. Každý den máme v  novinách z různých částí Německa mnoho případů. Dotyčného SENEGALCE chytli po třech měsících a opět jde „bručet“ než ho asi zase pustí a bude dělat to stejné…..

Článek si můžete přečiíst s překladačem:

https://schluesselkindblog.com/2018/10/25/senegalesischer-silberruecken-vergewaltigt-junges-deutsches-maedchen/

AKTUALIZACE 20:54

Začala nová uprchlická vlna. Tentokrát ale ze západní Evropy do Maďarska. Poslední týdny se stupňuje vysídlení občanů z Německa, Belgie, Holandska, Francie do Budapeště a okolí. Viktor Orbán slíbil lidem možnost vybudovat kolonie a potřebují zde mnoho pracovních odborných sil. Lidé s radostí přicházejí do země, kde nevládne dnes a denně pouliční teror a kde se nemusejí bát vyjít ve večerních hodinách na ulici.

V minulosti jsme psali o této možnosti i v Rusku, kde jim bude darovaná půda na stavbu domů.

Článek si můžete přečíst s překladačem ZDE:

Neue Flüchtlingswelle aus Europa nach Ungarn

 

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.