AKTUALIZACE 09:54…..normálně bych se ani tímto klučinou, kterému „teče ještě mléko po bradě“ a o životě neví skoro vůbec nic, nezaobíral. Je to stejně ztráta času. Ale intuice mě řekla, podívej se na video….

01:54

Proto by bylo vynikající, kdybyste si prvně pustili video a potom si přečetli komentář, který jsem k tomu napsal. Děkuji

Ano, dobře že jsem se na něho podíval. Je ze Znojma, je to nedaleko Brna a u rakouské hranice.

Jeho veškeré úvahy jsou naprosto zvrácené, nemá se o tom cenu bavit a diskutovat. I komentátor v televizi nestačil nad veškerými jeho výroky vyvalovat oči. Však jste viděli.  Položil jsem si otázku, co ho vede k těmto myšlenkám, když jak ke konci pořadu sám potvrdil, rodiče a celé jeho okolí je proti jeho názorům. Nesouhlasí a matka by stavěla nejraději zeď? Je několik možností a jedna z nich bude určitě ta správná. Možná i několik částí dohromady.

[wp_ad_camp_2]

1) Škola vytváří prostředí a vychovává v něm retardované jedince, kteří jsou potom pohromou pro národy. Však výuka je podporována a nařízena organizacemi a lidmi za oceánem. Podívejte se jak se systém výuky změnil od 90 let minulého století.

Nutno podotknout, jestli jeho okolí ve škole s ním nesouhlasí, asi to nebude tedy způsobeno školou. Jedině že byl zlomen a ohnut jenom MARTIN a ostatní žáky se jim nepodařilo „přeprogramovat“ a odchýlit od zdravého rozumu.

2) Chlapec může trpět toxoplasmou, která přeprogramovala jeho mozek a zároveň i jeho chování. Trpí schizofrenií. Neumí správně rozeznávat tvrdé reality a okolnosti dějů po celé Evropě a odvrací oči od utrpení mladých dětí v jeho věku, hlavně dívek, které se staly doslova a do písmene „lovnou zvěří“. Protichúdně sám potvrdil, že se zajímá o veškeré události a „studuje je“ aby si vytvořil správný názor na dění. Pravděpodobně se k nim nedostal, nebo je mu něčím či někým zakázáno se jimi zaobírat?

3) Trpí komplexem méněcennosti, a proto potřebuje být jiný než ostatní a mít aspoň své vlastní ohromující názory. Nejen pro své okolí, ale nyní i pro celou komunitu ve které vystoupil. Fyziognomie obličeje naznačuje, že je velice chladný k lidem a hlavně k ženám a nebude se moc ani pořádně zamilovat do jakékoliv dívky. Dle náznaků asi vůbec nepozná, co to pravá láska je.

Prozrazují to jeho ústa a hlavně jeho horní ret, s miniaturní konturou oproti rtu spodnímu, způsob mluvy a vyjadřování se.  Mimika úst je u něho velmi zvláštní a prozrazuje také mnohé. O tom se ale nechci raději vyjadřovat. (pustťe si video bez zvuku a pozorujte jenom ústa, a potom jenom jeho oči) Jeho brýle v mladém věku prozrazují krátkozrakost a také že nemá zájem vidět některé věci. I když dnes by mohla jeho krátkozrakost být zaviněna mobilem u hlavy, popřípadě WIFI zařízeními. Brýle tedy z 50% odsuneme stranou.

Při rozhovoru se často dívá vpravo a vpravo nahoru, používá logické myšlení a hledá vyjádření co by měl říci a jak by to měl správně říci. Nepoužívá žádnou intuici.

Ovšem ruce při rozhovoru prozradí více než si ostatní myslí. Semknuté ruce, které skoro pořád drží nadvědomě dlaněmi u sebe, mají jasný vypovídající charakter. V podstatě je jedno, jestli nadvědomě či vědomě je drží u sebe. Vypovídají o držení „něčeho“ mezi dlaněmi. Něčeho, co tělo nadvědomě nepřijímá jako to pravé, ale jeho mluva to ospravedlňuje a trvá na tom aby to to pravé bylo, i když mozek tomu nevěří. Jo fyziognomie a gestikulace při mluvě je „svi ňa“ a prozradí více, než si lidé myslí. Většinou lidi při gestikulaci rozhazují rukama, mají je od sebe, ukazují rotují a podobně. Dobrým příkladem jsou Italové a Francouzi…..

tm radí: Dávejte si pozor na lidi, kteří při rozhovorech mají sepjaty ruce.

 

Odstávající uši ve filmu vidět jenom na levé straně) také vyjadřují své.

4) Mobilní telefony a WIFI. Není ani vyloučeno, že může být ovládán podprahovými daty z WIFI zařízení, popřípadě mobilem, který určitě, tak jako ostatní, nosí neustále u sebe. Stal se možná pokusným „králíkem“

5) MK ULTRA. Byla jako na vybraného jedince použita MK ULTRA, kterou testovali a neustále testují na mnoha lidech po celém světě. Jeden z nejznámějších případů byl v česku Dahlgren, však si vzpomínáte, co se v Brně kdysi odehrálo.

[wp_ad_camp_2]

6) Byl někým koupen za herecké výkony. Chabé výkony. Jedna z posledních možností je právě ta, která se týká peněz. Peněz, které mohl dostat od nějakého mecenáše, který je ze zahraničí a je velmi štedrý za malou službičku. Jedná se o „vplížení“ psychologického rozvraceče těch správných názorů, nasazeného mezi školní mládež na gymnáziu, aby dělal osvětu. Vždyť se také k tomu vlastně přiznal, že chce dělat osvětu nejprve ve svém okolí a pak jako politik mezi lidmi.

Z Německa máme zprávy o těchto jedincích ve školách, kteří jsou výborně zaplaceni. Jsou zaplaceni za vykládání „jejich správných dat“ mezi studenty. Pak je školí jak by to správně v nynější multikulturní společnosti mělo vypadat. Je jejich úkolem přesvědčit, za mrzký peníz, jak je  budoucí multikulturní společnost jedinou možnou správnou fungující společností. Důsledky a výhružky z druhé strany nechtějí brát v úvahu a nechtějí také o tom nic slyšet…..

ZÁVĚREM.

Nyní si prosím vyberte co je Vám libo. Do jaké skupiny patří, či více skupin a můžete své názory napsat do komentářů. Samozřejmě se mohu také v něčem mýlit, ba dokonce ve všem. Já vím. A ostatní to také intuitivně najdou…..

 

Zde je 5 minutový film o podstatném a dole najdete film celý…..

https://youtu.be/LCmM0q8JZLo

https://xtv.cz/archiv/islam-neni-pro-nasi-zemi-zadny-problem-kvoty-eu-jsou-az-smesne-male-rika-patnactilety-politicky-komentator-martin-kubes

AKTUALIZACE 09:54

Není ovšem vyloučeno, že chce napodobit a nechat se srovnávat s klučinou, který hrál ve filmu Harry Potter a tím vniknout ve známost pro veřejnost. Podobný účes a podobné brýle, podobný immage. Podívejte se prosím sami…..

A nakonec adresa, kde si asi sám vytvořil na vymývání mozku mladým lidem svoje stránky:

http://projekty.kubesmartin.cz/

…..a jeho velice duchapřítomný výraz v obličeji, uvedený na stránkách pro oblbování veřejnosti,  který vypovídá za všechno. Aspoň víme, s kým máme co do činění….

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.