;

…..děkujeme mnoha čtenářům za komenty a reakce na ně. Bylo by dobré si ale uvědomit, že komentáře se musejí ručně schvalovat. Všichni, kteří pracují v redakci tadesca vše dělají při svém jiném zaměstnání a není možné schvalovat komenty někdy i více hodin. Proto prosíme o trpělivost a neopakovat koment, když se hned neobjeví na stránkách. Děkujeme….

10:54

1) Německo

Včera jsem čtenáře tadesca datoval o problémech, které nastaly na Novém Zélandu (N.Z.). Bylo tam zemětřesení právě při proslovu premiérky N.Z. Jak jsem včera v okénku psal, byl to vzkaz ohledně „uprchlíků“ z celého světa. Uprchlíků, rozumějte kabalistů a černé vládnoucí mafie, která hledá právě na těchto ostrovech útočiště. Dnes máme potvrzenou zprávu o MADAMME ANGELLE HITLER MERKELOVÉ, která se záhadně objevila na berlínksém letišti a měla zájem vycestovat právě na Nový Zéland. Policie ji samozřejmě v tom zabránila a nedovolila jí odletět. Dokud jsem neměl zprávu potvrzenou, nechtěl jsem ji dávat na stránky. Dnes na několika alternativních webech jak v Německu, Francii tak Rakousku se data objevila.

Údajně si chtěla odpočinout a zůstat tam nějakou dobu. Pravděpodobně moc dobře ví, co jí nyní čeká v zemi, kterou totálně zruinovala, dovedla černou armádu právě do EU a nyní se očekává eskalace.

 

 

Naštěstí se jí nepodařilo ZDRHNOUT, lidově řečeno. Nevíme, jestli osoba MADAMME HITLER MERKELOVÉ byla ta pravá či její dvojnice….

V Německu pokračují zatýkání v pedofilních kruzích, na kterých se podíleli jak soukromé osoby bez zaměstnání či soudci, politici nebo policisti. Čistky pokračují dále…..

A zde máte zajímavý snímek z Německa, který posílá lidem pilot neznámého letadla. Pročpak asi? A kdo je zobrazen?????

 

2) Itálie

Dostal jsem další data od známého informátora z Říma. Vláda si zadělala na dosti velké problémy aférou s neexistujícím nebezpečným coronavirem a politici se začínají bát o svůj „ŽIVOT.“ Je jim nejen skrze e-maily, ale také přes mobily vyhrožováno likvidací, a proto si mnoho z nich muselo za peníze daňových poplatníků pořídit ochranky. No myslím si, že mafii, která se také objevila ve výhružkách, nějaká ochranka vrásky na čele neudělá…..

Máme také zprávy o skutečném počtu mrtvých na Covid-19. Italská vláda předkládala veřejnosti naprosto nesmyslná čísla a lhala, až se jim od huby prášilo. No ale jenom dočasu, než se vynořili lékaři a další lidé pracující v oboru, a vyšli s pravdou na veřejnost. Bravo…..

Zpráva ze stránky alles-schallundrauch potvrzuj,e že 96% zemřelých (původně údajně na Covid-19) zemřela na naprosto jiné choroby. Ale jak říkám – SHOW MUST GO ON.

 

 

3) Polsko

Před mnoha lety jsem psal článek o lékařích v Kanadě. Při stávce lékařů, která trvala celý měsíc, zemřelo v Kanadě o 50% méně obyvatelstva, než když lékaři byli „V AKCI“. Asi si také kanadští občané potrpí na akce, tak jako starší generace v České republice.

Dnes se mi dostal do rukou článek, který potvrzuje opět statistiku zjištěnou kdysi v Kanadě. V Polsku díky HYSTERICKÉ AKCI COVID-19 zemřelo o tisíce občanů méně, než v předešlých letech touto dobou. Údaje poskytl polský statistický úřad na zveřejnění za roky od 2015 až 2019. Potvrdili stejné poznatky z Kanady a tím pádem je nutné se zamyslet, jestli je nutné chodit do nemocnic, jak nás neustále média nutí a burcují. Článek si můžete přečíst ZDE.

4) Ukrajina

Po převzetí Ukrajiny zločincem OBAMOU a xindlem jemu podobným, jsem popisoval situaci dosti dopodrobna. Hlavně jsem poukázal na podvod, který se odehrál hned po dobytí ukrajinského území barenou revolucí. Když se OBAMA zmocnil nejen území a podřídil si vládu, tak mu madamme NULANDOVÁ zařídila odvoz veškerého zlatého pokladu do USA. Bylo to několik letadel, které se z runway (statartovací dráhy) tak tak odlepily na posledních metrech. Okamžitě jsem poukázal na těžký náklad, s největší pravděpodobností zlata…..

O zločineckých manýrech největšího zločince BARÁKA OBAMU si můžete přečíst ZDE.

 

 

5) Doporučení pro čtenáře tadesca a Q…..

Vážení čtenáři tadesca, jak jsem zjistil, máte zájem se někde setkávat, Vřele doporučuji, ALE!!!!!

Nedoporučuji komunikovat z pochopitelných důvodů přes jakýkoliv mejlík jako je seznam, post, centrum a jiné, protože všechny jsou monitorovány našimi dobrými přáteli od kabaly, či BAKALY. Proto všem radím, zařiďte si prosím Protonmail.com a zde můžete vést komunikaci. Asi byste nebyli rádi, kdybyste měli na srazu někoho nežádaného či konfidenta. Rovněž bych doporučoval si nebrat na takové srazy jakýkoliv mobilní telefon. Vím, o čem hovořím…..

A pamatujte, rozhodnutí leží vždy a pouze jenom ve Vačich rukou….

 

pokračování…..

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.