…..děkujeme mnoha čtenářům za komenty a reakce na ně. Bylo by dobré si ale uvědomit, že komentáře se musejí ručně schvalovat. Všichni, kteří pracují v redakci tadesca vše dělají při svém jiném zaměstnání a není možné schvalovat komenty někdy i více hodin. Proto prosíme o trpělivost a neopakovat koment, když se hned neobjeví na stránkách. Děkujeme….

10:54

1) Německo

Včera jsem čtenáře tadesca datoval o problémech, které nastaly na Novém Zélandu (N.Z.). Bylo tam zemětřesení právě při proslovu premiérky N.Z. Jak jsem včera v okénku psal, byl to vzkaz ohledně „uprchlíků“ z celého světa. Uprchlíků, rozumějte kabalistů a černé vládnoucí mafie, která hledá právě na těchto ostrovech útočiště. Dnes máme potvrzenou zprávu o MADAMME ANGELLE HITLER MERKELOVÉ, která se záhadně objevila na berlínksém letišti a měla zájem vycestovat právě na Nový Zéland. Policie ji samozřejmě v tom zabránila a nedovolila jí odletět. Dokud jsem neměl zprávu potvrzenou, nechtěl jsem ji dávat na stránky. Dnes na několika alternativních webech jak v Německu, Francii tak Rakousku se data objevila.

Údajně si chtěla odpočinout a zůstat tam nějakou dobu. Pravděpodobně moc dobře ví, co jí nyní čeká v zemi, kterou totálně zruinovala, dovedla černou armádu právě do EU a nyní se očekává eskalace.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Naštěstí se jí nepodařilo ZDRHNOUT, lidově řečeno. Nevíme, jestli osoba MADAMME HITLER MERKELOVÉ byla ta pravá či její dvojnice….

V Německu pokračují zatýkání v pedofilních kruzích, na kterých se podíleli jak soukromé osoby bez zaměstnání či soudci, politici nebo policisti. Čistky pokračují dále…..

A zde máte zajímavý snímek z Německa, který posílá lidem pilot neznámého letadla. Pročpak asi? A kdo je zobrazen?????

 

2) Itálie

Dostal jsem další data od známého informátora z Říma. Vláda si zadělala na dosti velké problémy aférou s neexistujícím nebezpečným coronavirem a politici se začínají bát o svůj „ŽIVOT.“ Je jim nejen skrze e-maily, ale také přes mobily vyhrožováno likvidací, a proto si mnoho z nich muselo za peníze daňových poplatníků pořídit ochranky. No myslím si, že mafii, která se také objevila ve výhružkách, nějaká ochranka vrásky na čele neudělá…..

Máme také zprávy o skutečném počtu mrtvých na Covid-19. Italská vláda předkládala veřejnosti naprosto nesmyslná čísla a lhala, až se jim od huby prášilo. No ale jenom dočasu, než se vynořili lékaři a další lidé pracující v oboru, a vyšli s pravdou na veřejnost. Bravo…..

Zpráva ze stránky alles-schallundrauch potvrzuj,e že 96% zemřelých (původně údajně na Covid-19) zemřela na naprosto jiné choroby. Ale jak říkám – SHOW MUST GO ON.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Polsko

Před mnoha lety jsem psal článek o lékařích v Kanadě. Při stávce lékařů, která trvala celý měsíc, zemřelo v Kanadě o 50% méně obyvatelstva, než když lékaři byli „V AKCI“. Asi si také kanadští občané potrpí na akce, tak jako starší generace v České republice.

Dnes se mi dostal do rukou článek, který potvrzuje opět statistiku zjištěnou kdysi v Kanadě. V Polsku díky HYSTERICKÉ AKCI COVID-19 zemřelo o tisíce občanů méně, než v předešlých letech touto dobou. Údaje poskytl polský statistický úřad na zveřejnění za roky od 2015 až 2019. Potvrdili stejné poznatky z Kanady a tím pádem je nutné se zamyslet, jestli je nutné chodit do nemocnic, jak nás neustále média nutí a burcují. Článek si můžete přečíst ZDE.

4) Ukrajina

Po převzetí Ukrajiny zločincem OBAMOU a xindlem jemu podobným, jsem popisoval situaci dosti dopodrobna. Hlavně jsem poukázal na podvod, který se odehrál hned po dobytí ukrajinského území barenou revolucí. Když se OBAMA zmocnil nejen území a podřídil si vládu, tak mu madamme NULANDOVÁ zařídila odvoz veškerého zlatého pokladu do USA. Bylo to několik letadel, které se z runway (statartovací dráhy) tak tak odlepily na posledních metrech. Okamžitě jsem poukázal na těžký náklad, s největší pravděpodobností zlata…..

O zločineckých manýrech největšího zločince BARÁKA OBAMU si můžete přečíst ZDE.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Doporučení pro čtenáře tadesca a Q…..

Vážení čtenáři tadesca, jak jsem zjistil, máte zájem se někde setkávat, Vřele doporučuji, ALE!!!!!

Nedoporučuji komunikovat z pochopitelných důvodů přes jakýkoliv mejlík jako je seznam, post, centrum a jiné, protože všechny jsou monitorovány našimi dobrými přáteli od kabaly, či BAKALY. Proto všem radím, zařiďte si prosím Protonmail.com a zde můžete vést komunikaci. Asi byste nebyli rádi, kdybyste měli na srazu někoho nežádaného či konfidenta. Rovněž bych doporučoval si nebrat na takové srazy jakýkoliv mobilní telefon. Vím, o čem hovořím…..

A pamatujte, rozhodnutí leží vždy a pouze jenom ve Vačich rukou….

 

pokračování…..

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.