Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..
  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

Marného okénko 28.Q9.2Q2Q

AKTUALIZACE 14:54

…..agresivita u lidí se stupňuje. Čímpak to asi bude? Lidé ztrácejí lidskost a snaží se neustále vyvolávat hádky. Pozoruji ve všech rovinách. Přestávají všemu věřit….
Čtenáři tadesca nikoliv, WWG1WGA.

QQ:QQ 05:54

1) Masová sterilizace a předprogramovaná rakovina

To vše bylo připraveno na lidstvo a kompletní systémy jsou zavedené po celé Evropě. Kdybychom neměli a nevěřili plánu WWG1WGA, čekala by nás dosti temná budoucnost a s tím i vyhynutí lidské rasy. Přesně, jak bylo řečeno Architektem Matrixu ve filmu MATRIX.

Odborník medicíny hovoří o systémech telefonních vysílačů. Studie, které byly provedeny na věžích 2G a 3G prokazují vysokou nebezpečnost. A co teprve 5G systém.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Studie v jedné vesnici v Německu, kde se obyvatelé bránili zavedení věží 2G a 3G, nakonec svolili pod podmínkou, že bude zároveň zařazena do programu studie zdraví místních obyvatel. Do pěti let se nic neodehrávalo. Po pátém roce začaly problémy s nádory rakoviny. Prokazatelně díky vysílačům mobilních telefonů.

U lidí se zdravotními problémy byly také dokázány problémy s pamětí. U dětí, které vyrůstaly s mobilními zařízeními, se v pubertě objevila tak zvaná digitální demence. Jinak se také nazývá předčasný Alzheimerový syndrom. Současně se projevoval neustále zhoršující se stav bez možnosti zabránit v pokračování této choroby.

Co se týče 5G sítí, Dr. Dietrich Klinghardt potvrzuje naprostý důkaz souvislosti 5G a CORONAVIRU. V časopisu, který je jen pro určitou skupinu lidí, bylo vše uvedeno. Dále potvrdil, že pro psychoteror na obyvatelstvo a kladivo na čarodějnice je vymyšlený název konspirační teorie.

5G frekvence byly vyzkoušeny na psychiatrických klinikách. Všichni byli ozařováni 5G a po krátké době se staly neplodnými a impotentními. To by měla být budoucnost lidstva.

Potvrzuje, že na COVID jsou udělány studie ve Španělsku, a jsou zcela TOP SECRET. Studie dostal a nechal je přeložit ze španělštiny do angličtiny. Vlastní je a má zájem je dostat mezi lidi. Určitě budeme lidi datovat.

Potvrzuje, že na křižovatkách, na semaforech, na lampách pouličního osvětlení jsou montovány systémy 4G s 5G. Dříve byly každých 500 až 750 metrů, dnes jsou STERILIZAČNÍ FREKVENCE po městech rozmístěny každých 50 metrů!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jsou na všech stožárech pouličního osvětlení. Jejich frekvenční hustota je mnohem silnější, než byla dříve. Proto také účinější.

Další problém, o kterém hovořil, jsou satelity ELONA MUSKA a jeho přítele – vlastníka firmy AMAZON. Vypustili údajně na 6000 satelitů. Zatím hustota záření je velice slabá a není tak nebezpečná jako ze stožárů ve městech. Záření ze satelitů není smrtící, ale může do budoucna vyvolat poruchy zdraví.

Díky satelitům bude spíše eliminována příroda a hlavně létající hmyz. To nejhorší je právě kumulativní efekt záření v těle, který bude postupně působit na orgány a zdraví lidí.

Dr. med. Dietrich Klinghardt ve videu v minutě 24:00 doporučuje nosit na hlavě čepici nebo kšiltovku, která je protkaná stříbrným vláknem či tkaninou na zabránění prostupu vln do mozku. Říká, že mu právě taková čepice chrání mozek, což sám na sobě pozoruje. Když jeden den nenosí ve městě čepici, a druhý den nosí, pozoruje značný rozdíl na svém organismu.

Na poslední otázku, jestli sterilizace působí více na muže či ženy, odpověděl: Muži jsou více náchylní na strilizaci. Vlny působí neblaze na celý systém varlat a s tím spojeného systému spermií. Ženy mají také díky záření problém s vaječníky, které mohou být posléze nefunkční.

Doporučuje ochranu, a to právě šaty ze stříbrné tkaniny. Třeba trenky či kalhoty. Elektrosmog je také možné eliminovat propolisem a jinými bylinkami.

tm komentuje: Rusové vyvinuli homeopatika působící právě na kumulované elektromagnetické záření. Nechal jsem si z Ruska dovézt, a po použití se naměřily téměř nulové hodnoty kumulace. Můžete také použít všichni koloidní germánium, které na navozený problém působí.

VIDEO ZDE

2) Další dítě, které zemřelo kvůli roušce

Další lékař potvrzuje úmrtí 13ti letého dítěte, které zemřelo pravděpodobně kvůli roušce. Nyní se provádí pitva na důkazy. Bylo naprosto zdravé a nemělo žádné zdravotní problémy byť v náznacích. Než jsem stačil video vložit, bylo odstraněno. Naštěstí se nahrálo ještě jinde, našel jsem ho a můžete se podívat. Jak neustále říkám, prosím nechejte raději svoje děti doma a nenuťte je nosit nesmyslné roušky.

 

Video okomentuji zítra,

Ach jo, nestíhám vkládat odkazy, jak rychle mažou ty videa. Snad zde by mělo fungovat. Lékař hovoří o zločinu státu a pravděpodobném zabíjení dětí rouškami.

VIDEO ZDE

ODKAZ NA Telegram kanál ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Slíbené měření hodnot kyslíku pod rouškou

Jak jsem Vám včera slíbil, zajel jsem zpět za známým do Bernu a udělali jsme měření. Souhlasil s nahráním pod podmínkou, že nebudu uvádět, kde bylo měření děláno a kdo se na něm podílel. Je to interní měření pro naše čtenáře. Všichni ostatní se mohou osobně přesvědčit v některé laboratoři, která by poskytla přístroj na měření kyslíku, popřípadě nějaký anesteziolog či anestezista.

Podmínka nahrávání byla učiněna z toho důvodu, protože i zde ve Švýcarsku začínají hony na čarodějnice a nemají zájem, aby pravda vyšla najevo. Někteří lékaři jsou za odhalování pravdy stíháni.

Videa uvedená níže Vám okomentuji. Postupně byly testovány různé roušky a výsledky byly skoro stejné, proto uvedeme jenom dva krátké filmy a test čidla.

Video číslo tři (ZDE)

ukazuje množství kyslíku ve vzduchu, když se začne zvyšovat kyslík pomocí přívodu kyslíku přes hadičku rozptýleného před měřící sondu.

Zde je test kyslíku v procentech přiváděného na sondu.

Video číslo jedna (ZDE)

ukazuje procenta množství kyslíku při nadechování a vydechování pod rouškou. 21% O2 se nachází většinou v přirozeném ovzduší, snížení pod 20% kyslíku vede k problémům v organismu.

Sonda byla zavedena pod roušku a dotyčný začal dýchat. Nacházel se v naprostém klidu a nepohyboval se. Seděl. Posuďte sami.

Pípání, které vydává přístroj je alarm pro anesteziologa a upozornění, že se pacient začíná dusit. Jakmile klesne kyslík pod 18% dochází k většímu alarmu, kdy mohou začít postupně odumírat mozkové buňky. Proto zvýšená intenzita alarmu. Následky se mohou projevovat až za několik let. Popřípadě ihned. Záleží na délce a obsahu vdechovaného množství kyslíku.

Kyslík kolísá při nadechování a vydechování vzduchu plícemi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Video číslo dvě (ZDE)

Zde máte sondu pod rouškou při normální zátěži, když člověk pomalu jde třeba po chodníku. Při větší zátěži je spotřeba kyslíku větší. A nedostatek O2 se tak více projevuje.

Dotyčná měřená osoba dělala velmi pomalé dřepy a zátěž byla tedy minimální. Asi jako při chůzi

Videa byla natočena pro Vás abyste si představili co Vám bylo nařízeno za nesmysl. S tímto chodit je dosti opovážlivé, natoš sportovat nebo cvičit či utíkat na tramvaj. Jsou orientační.

Nevěřte nám prosím a běžte si udělat testy sami kamkoliv kde je to možné. Děkujeme Vám.

Budeme jenom rádi, když necháte udělat testy u certifikovaných laboratoří.

 

Co se týče množství CO2, psali jsme o tom v jednom z okýnek a dávali odkaz na americký test dítěte.

Uvádím pro komlexnost další video ZDE

A z Twitteru zde:

https://t.co/fmij566hVY

tm komentuje

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
355 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře