…..říká Prezident Trump. Ano dává to skoro rozkazem. Nemá čas. Já raději říkám bez rozkazu a opisem. Bylo by dobré věřit plánu, a to by se mělo stát Vaší denní praxí….

00:05

Nikomu jsem nic nepřikázal a řekl jsem to stejné…..

Nechme ale úvah a pojďme se podívat do světa, co se dnes událo….

1) USA

Zajímavá událost z Ameriky. Včera se měl uskutečnit start NASA rakety Space X, Falcon 9. Neuskutečníl se. Proč asi? Vyvstává otázka, kdo start zastavil a proč byl vydaný příkaz. Mohli ho zastavit kdykoliv. Ale právě v čase 00:17 před startem je naprosto zarážející a divné. Sedmnáctým písmenem v abecedě je právě písmeno Q. Kdopak dal asi příkaz k zastavení startu?????

Není žádným tajemstvím, že NASA je bez peněz a lidově řečeno krot ba přímo bankrot. Byla placena hlubokým státem a ten je Trumpem odříznut. No zhodnoťte sami.

Červená šipka ve spodní části obrázku Vám naznačuje právě přerušení startu.

A nyní mimo téma. Zítra má výročí narození J.F.K a lidé očekávají nějakou velkou událost, která má být na tento den připravena. Uvidíme. No a když né, sejdeme se všichni u očního lék-aře…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Daší zajímavá zpráva přichází také z USA a to přímo od „výrobce“ senzačních zpráv Prezidenta Trumpa. Má se uskutečnit setkání G7 v USA, ale MADAMME HITLER MERKELOVÁ pozvaná není. Sezení G7 je příští měsíc. Copak nám chtěl naznačit šprýmař Trump tímto aktem. No to aby jsme ji pomalu začali litovat. Nikdo ji nechce nikde vidět a ani na velké hostiny už není zvaná. Vždycky jí tam tak chutnaly a MADAMME se přežírala za cizí peníze z cizí kapsy….. Ano osoba NONGRATA…..

2) Itálie

Opět jsem si dnes dopisoval se známým v diplomatických službách v Římě. Datoval či možná také informoval o jedné celkem na první pohled běžné věci, ale může být velice nebezpečná. Sdělil mně, že v Itálii někdo dělal testy s vytíracími špejličkami, které se zavádějí až do nosu ke kořeni či kam jí až strkají. Všichni lékaři se tomu prvně divili, proč tak hluboko. Tvrdí že je to nesmysl a stačí rozbor udělat ze sliny či z výtěru nosu, ale né až skoro u mozku.

Některým nenechavým a zvědavým bádalům to nedalo a začali špejle které nějakým způsobem získali dělat rozbor. Zjistili, že na špičce špejle je čip, který zavádějí do nosu. Nebylo to ale na všech, které měli v labině.  Asi závisí na výrobci. Tímto mně chtěl varovat před „špejlovými“ testy a způsobem, jakým je to děláno. Proto raději nikam nejezdit a vyčkat doma. A když tak si v žádném případě nenechat dělat test. Raději zůstat doma v karanténě…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Výrobci aut v Evropě

Dle posledních zpráv firma Renault ve Francii asi ukončí výrobu a to navždy. Další firmou, která zastavuje výrobu, se nachází v Barcelóně ve Španělsku, je firma Nissan. Podobné zprávy vyslala před několika dny firma VW v Německu. Je mnoho aut na skladech a nikdo je nekupuje. V České republice zastaví také výrobu Auto Škoda Mladá Boleslav, a sice na dva měsíce. Za co všechno dnes nemůže coronavirus.

Ale to jsou přece všechno spiklenecké teorie, Že ano?????

4) Na Slovensku se už jedná o státní psychotereor a opovrhování lidskými bytostmi. DEEPSTATE v akci?????

Jedná sa o štátny psychoteror?

Dnes prinášam finále prvej série otázok na premiéra bude pre mnohých z Vás mimoriadne tvrdé. No, nemôžem mlčať, keď si z nás premiér republiky robí rukojemníkov vo vlastnej krajine. Igor Matovič dnes otvorene hovorí o tom, že núdzový stav môže trvať prakticky tak dlho, ako si on zmyslí. Koalícia mlčí, ústavný súd tiež, opozícia zrejme neexistuje a pani prezidentka má vážnu známosť. Zostáva nám klásť si akurát otázky. Kým, ešte môžeme… 

Video ZDE

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.