…..vrátili jsme se s velkým zpožděním. To jsem nepředpokládal. K tomu všemu mne při návratu čekala velká spousta neodkladných záležitostí, které se neslučovyly s psaním okénka. Rovněž tak jsem zjistil problémy, které nastaly i jiným kolegům a sice carstenovi s počítačem. A ne jedním….

QQ:QQ Q7:54

Tímto se omlouvám za delší odmlku. Počítač jsem s sebou neměl a ani nemohl mít, a proto ta odmlka. Jak se říká, když se daří, tak se daří. carsten to napsal zcela přesně.

Mám pro Vás mnoho zajímavých dat. Ve světě se událo nespočet mnoho událostí, dala by se napsat nejen jedna kniha, ale hned celý svazek knih. A to jsem zde nebyl jenom 14 dní….. Hrůza….

Na Vaše mejlíky, které mne naprosto zahltily schránku, nebudu moci odpovídat, možná některé vyberu. Doposud jsme neměl čas ani na své soukromé záležitosti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ale i dění zde na tadescu bylo zajímavé. Psát začnu až od pondělí. No možná zítra něco bude také. Průběžně ve zkratce také něco třeba napíši…..

Při přečtení článku o kameni cintamani jsem pochopil, že aluška uhodila opět přímo na úderník rozbušky. Chudáci, kteří uvěřili jak BLACK GOO, tak kamenu CINTAMANI. Něco také napíši.

Pár dní tu nejsem, no ale tohle je skutečně síla.

Buďte  prosím všichni v klidu, vše míří správným směrem. Neměl jsem možnost být pár dní na internetu a byl bez počítače, ani nebudete věřit, jaká je to úleva a hlavně vyčištění myšlenek. Přímo úžasné.

Pro všechny, kteří se zajímají o to kde jsme byli, místo bylo hodně daleko a mimo náš kontinent…..

Mám pro Vás také data ze švýcarské soukromé laboratoře ohledně čtyř měsíčního výzkumu SOMAVEDICU. Napíši článek zvlášť. Tož také síla.

Co se týče našeho nového člena carstena, je momentálně na „pracovní-dovolené“ v Himalájích a přiletí někdy příští týden. To jsem zapomněl ještě dodat.

Krásný den

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.