Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Finanční podpora
Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.
Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.
Marného okénko 29.Q8.2Q2Q. Dnes a zítra jenom bleskovka

…..vrátili jsme se s velkým zpožděním. To jsem nepředpokládal. K tomu všemu mne při návratu čekala velká spousta neodkladných záležitostí, které se neslučovyly s psaním okénka. Rovněž tak jsem zjistil problémy, které nastaly i jiným kolegům a sice carstenovi s počítačem. A ne jedním….
QQ:QQ Q7:54
Tímto se omlouvám za delší odmlku. Počítač jsem s sebou neměl a ani nemohl mít, a proto ta odmlka. Jak se říká, když se daří, tak se daří. carsten to napsal zcela přesně.
Mám pro Vás mnoho zajímavých dat. Ve světě se událo nespočet mnoho událostí, dala by se napsat nejen jedna kniha, ale hned celý svazek knih. A to jsem zde nebyl jenom 14 dní….. Hrůza….
Na Vaše mejlíky, které mne naprosto zahltily schránku, nebudu moci odpovídat, možná některé vyberu. Doposud jsme neměl čas ani na své soukromé záležitosti.
Ale i dění zde na tadescu bylo zajímavé. Psát začnu až od pondělí. No možná zítra něco bude také. Průběžně ve zkratce také něco třeba napíši…..
Chudáci, kteří uvěřili jak BLACK GOO, tak kamenu CINTAMANI. Něco také napíši.
Pár dní tu nejsem, no ale tohle je skutečně síla.
Buďte prosím všichni v klidu, vše míří správným směrem. Neměl jsem možnost být pár dní na internetu a byl bez počítače, ani nebudete věřit, jaká je to úleva a hlavně vyčištění myšlenek. Přímo úžasné.
Pro všechny, kteří se zajímají o to kde jsme byli, místo bylo hodně daleko a mimo náš kontinent…..
Mám pro Vás také data ze švýcarské soukromé laboratoře ohledně čtyř měsíčního výzkumu SOMAVEDICU. Napíši článek zvlášť. Tož také síla.
Co se týče našeho nového člena carstena, je momentálně na „pracovní-dovolené“ v Himalájích a přiletí někdy příští týden. To jsem zapomněl ještě dodat.
Krásný den
tm
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.








Obrázky z Berlína dne 29.8.2020 – úžasný pohled
Nejhorší a co mě hodně mrzí že u nás stále nic.mafie si tu dělá stále co chce.mam chuť sednout do auta a jet směr Berlin
Už by to bylo složité. Uzavřené dálniční příjezdy od rána, zablokované ulice pro přístup. I když soud zrušil zákaz, policie se odvolává na podmínky – pokud možno dodržovat odstupy (v Německu 1,5 metru). Policie a Bundeswehr mají být ale na straně demonstrujících. Snad vzdají a uvolní. Protestující mají stany a jídlo na týden. Chtějí si vynutit odstoupení Merkel s celou vládou. Je tam dost lidí z Polska, českou, ani slovenskou vlajku jsem ještě neviděl. Sleduji live streamy na YT a Telegram. Na T si hlídají Q Spioniker Antifu, která tam má více skupin převlečených za Q a chce vyprovokovat střet s policií.
věřím že křivárny tam budou ale asi pojedu v neděli.jinak díky za info
Aké pokrytectvo. V Berlíne sionisti zakazujú demonštrácie, tam údajne hrozí covid 19. No a v Bielorusku sionisti podporujú demonštrácie, tam covid 19 nehrozí. Toto je skutočne scenár hodný pedowoodu! Je z toho na zvracanie, ako sa deep state cabal za každú cenu snaží udržať pri moci.
Dr. Bukovský o korona psychóze:
https://m.youtube.com/watch?v=H47-RdozgMk
kešo …tak toto si trafil aleže fest presne.♡ 🙂
V Berlíne sa vláda s Angelou na čele – (rozumej Deep State) odvoláva na riziko „rozšírenia covidu“, ale v Bielorusku tí istí blázni vehementne podporujú a financujú demonštrácie ľudí, ktorí nielen že nedodržiavajú odstupy, ale 99,999% z účastníkov nemá rúška (lebo vďaka Lukašenkovi, kt. sa vysmial WHO – ani netušia o nejakom pitomom korona víruse) …
Áno je to na zgrcanie, presne ako píšeš.
Ak si otvorite stranky odkial su tie fotky pozrbierane, pozrite si datum vydania clanku,, roky 2018, jun 2020. Je to zbierka obrazkov roznych demonstracii v berline …rozhodne to nie su fotky z nejakeho aktualneho diania.
Prosim overujte si zdroje.
Těší mě, že jste tomáši v pořádku zpátky a samozřejmě na nová data.
Zajímavá zprava, že se Maďarsko uzavírá od 1.9. pro všechny cizince mimo vojenské konvoje! humanitární tranzit a diplomatické cesty.
Zajímavé v souvislosti s děním v Berlín
https://www.denik.cz/ze_sveta/madarsko-opatreni-koronavirus-20200828
Stránka je nedostupná.
tady to ještě nesmazali
https://ctrlv.cz/BrDV
tomáši vítej zpět. Myslím, že je na místě poděkovat terezce za celou rodinu tadesčáků jak to tady zvládla moderovat. Díky moc za všechny. Snad ten orchestr moc rozladěný nebyl.m.
Bud pozdraveny tomaš,takze dobre som napisal terezke,ze si bol mimo nas kontinet,yess WWG1 WGA
Skvělé, že jste zpět.
Vítejte zpátky!
Tomáš tesime sa na nové správy od vas.dakujeme