Nejméně 100 lidí bylo v sobotu zatčeno během demonstrace proti omezením v souvislosti s koronavirem v Berlíně. Většina z nich byla zadržena během střetu protestujících s policisty poblíž ruského velvyslanectví, uvedla mluvčí policie.

„Zatím nemáme přesný počet zatčených, ale zatím  mohu říci, že v oblasti ruského velvyslanectví bylo kvůli útokům na policii zadrženo velké množství lidí. Jedná se o tříciferné číslo,“ uvedla mluvčí. Od té doby nedošlo k žádným vážným incidentům.

Fotografie a videa z protestů:

Mnoho nápisů QAnon bylo vidět na protestech proti COVID v Berlíně. Mnoho vlajek a cedulí s nápisem @realDonaldTrump (oficiální účet prezidenta donalda trumpa na twitteru, pozn. př.), včetně barev ultra pravicových „Reichsbürger“, kteří chtějí zpět Německou říši. Někteří nám řekli, že věří, že Donald Trump je anděl.

Robert F. Kennedy Jr uveřejnil 28.8. tento tweet:

Zítra promluvím k největšímu davu v německé historii. Očekáváme více než 1 milion lidí protestujících proti agendě Billa Gatese a vzestupu autoritářského dohledového státu a převratu sponzorovaného společností Pharma proti liberální demokracii.

Další tweety:

 

A české MSM a FakeNewsMedia mlčí nebo informují jen stroze a lživě. No jasné, ono se to nehodí do krámu…

Přeložila tereza | Zdroj: sputniknews.com

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.