AKTUALIZACE 15:40…..důležité zprávy o všem možném se hrnou jako tsunami ze všech stran, a vybírat to nejdůležitější a primární pro čtenáře je v dnešní době složité. Proto jsem zvolil prioritu, jak ochránit svoje zdraví a dožít se zlatých věků v pohodě. Budeme datovat i o dalších důležitých dějích po celém světě. Jsem zaplaven mejlíky, a proto jsem dal přístup do mé e-mailové schránky vevercak540(zav)protonmail.ch.

Prosím, při kontaktu na carstena uvéset v předmětu carsten nebo  pro carstena. Svoje osobní mailíky nehodlá používat a nový také nechce zřizovat. Nyní dělá práci za pomalu tři lidi a jeho vytížení je značné. Tak jako u nás v redakci v dnešní době. Děkujeme za pochopení.

QQ:QQ Q9:54

1) Francie jako první?

Mám zprávy ze země levandule, vůní parfému, starých nostalgických kaváren a země vynikajících sýrů. Zprávy jsou zajímavé. Údajně byla ve Francii zatím neoficiálně převzata politická moc vojsky SHAEF. Můžete se podívat na velmi symbolické znamení. Policisté odhazují pouta před sebe na zem. Což v řeči VATIKÁNSKÝCH zločinců znamená: nejsem nyní s vámi spojen, nejsem k vám připoután a jsem svobodná bytost. Právě to se odehrálo v Paříži u arc de triomphe paris vítězného oblouku. Je to dvojitá symbolika a možná opět pro celou Evropu začala evropská revoluce ve Francii.

https://t.me/defendernqed/8385 (čitelné přes aplikaci Telegram)

Děkujeme čtenáři ivan.m, který nám zaslal fungující odkaz: ZDE a ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Další oběti roušek na celém světě

Když se podívám do tisku MSM, který naprosto hájí „opodstatněnost“ roušek a jejich použití, které prokazatelně nechrání před jakýmikoliv viry či bakteriemi, maximálně před pokutou, je mi na zvracení. Proč musí POBLITICI ničit zdraví a životy mladým lidem? Je to skutečně nutné? Ale jak říkám, ke konci časů…..

No, zbytek znáte a nechci to pořád opakovat, ale je tomu tak. Dostal jsem mejlíka s následujícím textem:

Som zvedavý milá Slovač, dokedy budeme ticho sedieť a šúchať nohami. Alebo budeme nahlas vyjadrovať svoj nesúhlas a pojdeme do ulíc?

Slovensko rúška dole a hlavy hore !!!!

Dvaja chlapci v Číne zomreli počas telesnej výchovy s rúškami na tvári

Zapamatujte si dobře ty, kteří nařizovali malým dětem nosit roušky (zejména poMATOVIČE a BABIŠE) a náskedně jim ničit zdraví a tím celý život. Je to genocida ve velkém. Pak mi ještě carsten pošle jeden z mnohých komentů, které bezpečnost nošení roušek potvrzuje. Bylo jich prý několik. Potom chápete, proč je nutné dělat razantní selekci v diskuzi. Jeded z nich mi poslal z diskuze:

Tak tohle není normální a od těchto nesmyslů Vás carsten ochraňuje a šetří váš čas. Já jen dodávám. Karle, bude jiná doba, zkuste se změnit a nevymývejte lidem mozky. Kolik hodin ho na obličeji nosíte VY, KARLE, OSOBNĚ?????

(karel 28.9.2020 v 23:14)

Podívejte se prosím zde:
https://www.researchgate.net/publication/8371248_The_physiological_impact_of_wearing_an_N95_mask_during_hemodialysis_as_a_precaution_against_SARS_in_patients_with_end-stage_renal_disease
4 hodiny nošení respirátoru FFP2 (v článku NK95) nijak nemění hodnoty CO2 v krvi. Parciální tlak O2 sice klesne o 9%, ze 102 na 93 mm Hg, to ale nemá vliv na dodávku kyslíku tkáním, protože ta závisí a nasycení hemoglobinu kyslíkem. A to je při 93 mm Hg stále normální.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Už včera jsem to tady psal. Byl jsem označován na Prymulu nebo Mengeleho a dnes očekávám, že budu poslán na hranici k upálení, do plynové komory nebo aspoň do uranových dolů.
Respirátorů se není třeba bát, spousta profesí je v nich celou pracovní dobu a nikdo na to neumírá. Nejhorší je smrt z leknutí. Mějte se hezky.

Pane karle, nemějte obavu, nikdo vás nebude kamenovat a ani upalovat. Uranové doly jsou dnes naprosto zbytečné. Ale k věci…

Naskýtá se otázka. Kdo si nechal studii udělat a jaká farmalobby ji zaplatila? Je to naprosto zbytečný odkaz. Víte proč? Běžte do Německa vykládat rodičům zemřelých dětí na nedostatek kyslíku v krvi, kvůli roušce, že byla vypracovaná studie. Mrtvé děti to asi nezachrání. Odkazů na netu najdete nespočet.

A pokud nechcete do Německa, zůstaneme v Česku. Proč kolabují děti ve školách a musejí volat lékaře? Některé v bezvědomí vezou do nemocnice. Přečíst si můžete v diskuzi několik odkazů dopisu ředitele školy na ministerstvo.

Nehodlám zmiňovat stovky důchodců, kteří při nákupu zkolabovali a někteří odešli do jiné dimenze. To je jiné téma.

I vy šibale, nejste vy náhodou prodejce roušek od JEHO VELIČENSTVA PRIMULY, který si jenom zcela náhodou postavil fabriku na roušky???
carsten

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Překlad videa ze včerejška, které nestihl tom přeložit. (Bylo odstraněno)

Vložil s dovolením carsten

Děkuji za zaslání překladu čtenářky tadesca Mariana-Ariana, tak jako celý tým tadesca, včetně všech čtenářů.

I když mám povoleno psát články, vkládám zde. Pro celistvost dat. carsten

Překlad videa

Během krátké doby zemřelo druhé dítě. Dnes ráno jsem dostal zprávu o kolegy lékaře. Také toto dítě je bez předcházející nemoci. Právě je pitváno, výsledky nejsou ještě známy. Je to dítě, které s velkou pravděpodobností zemřelo kvůli tomu, že nosilo roušku, stejně jako to předchozí dítě, o kterém jsem víckrát informoval. Také z jiných klinik a kolegů neurologů, dostávám zprávy, že stále více dětí má silné bolesti hlavy, potíže s koncentrací, nevolnost a podobně. Jeden otec mi píše, že jeho syn je nucen při tělocviku nosit roušku a nesmí nosit brýle, aby rouška lépe seděla. Brýle má 6,5 dioptrie, to dítě je tak slepé, když nemá brýle, bez ohledu na to, že nosit roušku není sport, ale vražda.

Já nevím, co se odehrává v hlavách učitelů, kteří plní rozkazy, kteří ohrožují zdraví dítěte, kteří hrají tuto hru, tuto hru s rouškami, o které dokonce pan Drosten (Christian Drosten, dem Leiter der Virologie an der Berliner Charité – vedoucí virologie v berlínské nemocnici Charité), říká, že nepomáhají. V asijských prostorách jsou už dlouho nošeny roušky, přesto měli v posledních letech nejdramatičtější vlny chřipek, protože roušky nepřinášejí nic proti virům.

Děti nejsou ohroženy Covidem 19. Děti umírají kvůli nošení roušky. Děti trpí neurologickými poškozeními a dokonce dlouhodobými poškozeními, jak nedávno jedna kolegyně neuroložka velmi zřetelně vysvětlila ve videu, které se nachází na tomto kanále. Musíme změnit způsob postupu. Dnes jsem poslechl dvě zprávy od Attila Hildmann a mohu s ním jen souhlasit. Attila Hildmann volí agresivnější způsob než já a volí důraznější slova, ale v srdci jsem u něho. Já jsem velmi mírumilovný člověk, ale budu stále méně mírumilovný.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všechna hnutí a je to jedno, jaké vlajky nesete, a kteří jste na ulicích, vy jste demokrati, fašisté sedí ve vládě, fašisté jdou na naše děti, jdou na vaše děti, na vaše vnoučata. Máme dvě mrtvé děti. Kolik jich má, prosím vás, ještě být? Kdy vstanou konečně rodiče a prarodiče, proč nosíte, jak říká Attila Hildmann, tu otrockou roušku? A má proklatě pravdu. On tím říká, že jste otroci v tomto systému. Když už máte strach z nějakých pokut, ten hadr necháte nosit na obličeji, tak vezměte aspoň nějakou takovou, ve které ty děti bez odporu dýchacích cest mohou prodýchávat, není žádný předpis na roušku, která nemá význam. Rouška je symbol utlačování.

Teď budou někteří psát, já už nejsem váš přítel, protože neustále vyzvedáváte Atillu Hildmanna a říkáte jiní lidé smějí nosit jiné vlajky. Nemusím být zajedno s ním v každém ohledu a on nemusí sdílet moje myšlení, nejsem ani stejného smýšlení s dalšími, ale když řeknu všichni, tak myslím všichni i monarchisty, radikální pravičáci, říšské občany, kteří to také nejsou, myslím všechny hnutí. My všichni jsme ti, kteří jsme rozpoznali, že žijeme v totalitním státě. Policejní násilí roste. Vliv roste. Je čas se probudit, je čas, je nejvyšší čas.

Není vteřinu před dvanáctou. Dvanáctou jsme překročili, k jedné nesmíme dojít. Dejte se do pohybu, vystupte ze své komfortní zóny, my jsme vyšli, vystavili jsme se velkému tlaku a proklatě, teď jste na řadě vy. Nic neznamená, že mi řeknete, že to shledáváte dobrým, co já tady dělám, to je k ničemu. Vy musíte vystoupit a něco dělat. Vyzvedněte si letáky a rozneste je.

Stojí částečně peníze, máme i možnost pro ty, kteří peníze nemají, za ty převezmu já náklady na tisk. K tomu máme dobrovolné tiskaře a posly, jsou organizovaní, jděte tam, vyzvedněte letáky a rozneste je, do každé schránky, pětkrát za den. Běžte na pěší zónu, zvoňte u každých dveří, dejte to lidem do ruky a postarejte se, aby toto šílenství skončilo. Já chci aby toto šílenství skončilo před koncem měsíce října.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Do té doby se to musí provést a já s vámi počítám. Ukažte, že německý lid je nezávisle na politickém směřování, stanoviska a mínění jednotně kráčí proti fašistické diktatuře. Dvě mrtvé děti v období jednoho měsíce a to jsou jen ty, o kterých vím, o kterých mám informace, vím i o jiných, ale tyto mohu dokázat.

Jak psal tomáš, máme data od určitých lidí, bylo jich před několika dny 20. Jenom v Německu. carsten

Prosím vás, dělejte něco, my nemáme čas, vstaňte z gauče, hněte se do vaší pěší zóny, tiskněte letáky a přesvědčte lidi, není to těžké. Dvě třináctileté děti zemřely. Neměly by zemřít zbůhdarma. Na to očkování, které pan Spahn právě rozjíždí, zemře ještě více dětí, už ne dvě nebo tři, ale dvěstě, třista, nebo tři tisíce. Děti mají dostat vakcíny proti chřipce, tyto vakcíny nejsou účinné, ale škodí a to je věda, to je statistika, ale to vy neslyšíte.

Existují kolegové lékaři, kteří větří nepřiměřeně vysoký výdělek z obchodního zisku, že když lidé přijdou s bolestmi žaludku a udělají jim PCR test a test je pozitivní, výborně, samozřejmě falešně pozitivní, další test je negativní, ale dítě nesmí do školy a celá třída musí domů.

Jste všichni tak hloupí?

Nebo jste jednoduše tak líní? To co já tady dělám, to co Samuel …a další jména dělají, to můžete úplně stejně dělat vy. A proč to neděláte? My nechce být váš mainstream, my nechce být pro vás každodenním zábavným programem, my vás chceme přimět, abyste dělali to samé, abyste na nás jen nekoukali, ale abyste nám ukázali, jak se to dá dělat lépe, že jste úspěšnější ve vašich věcech, než jsme my. Pomozte nám.

(poznámka překladatelky: a video bylo odstraněno těsně před koncem)  Asi před koncem překladu, dodává carsten.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Attila Klaus-Peter Hildmann (narozen 22. dubna 1981) je německý autor veganských kuchařských knih a konspirační teoretik krajní pravice. Sám sebe označil za „ultrapravicového“ a za německého nacionalistu.

Dne 29. srpna 2020 byl Hildmann zatčen před ruským velvyslanectvím v Berlíně během protestů proti německým omezením COVID-19 . Tvrdil, že německá vláda je agentem Billa Gatese , který propaguje očkování proti viru COVID-19 a monitorovací stát. Hildmann také sdílel antisemitské konspirační teorie, které nesouvisejí s pandemií, a tvrdí, že Židé se snaží „vyhladit německou rasu“, což má za následek, že německá policie bude stíhat trestní stíhání a přední značky, se kterými spolupracoval, k přerušení vazeb.

Jens Spahn

Člen Bundestagu

Popis

Jens Georg Spahn je německý politik, člen Křesťanskodemokratické unie. Zasedá v Německém spolkovém sněmu a od 14. března 2018 je spolkovým ministrem zdravotnictví ve čtvrté vládě Angely Merkelové.

Děkujeme za překlad. Lidé probuďte se a otevřete oči.

pokračování

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.