…..včerejší projev Prezidenta trumpa byla jedna perla za druhou. Vysvětlil mnoho symboliky a také, jaké kroky budou podniknuty. Máme se tedy v dalších dnech na co těšit. Symbolikou začala také perlit německá televize. Náhoda????

QQ:QQ QQ:Q5Q5Q5

1) Že by se omylem někdo přepsal????? Ale no tak!!!!

Jak je vidět, pravděpodobně ani MADAMME AHM nezjistila, jakým způsobem byla symbolicky odstřelena. Nastínili nám symbolickou pravdu, která bude brzy zveřejněna a AHM určitě nemine. U některých politiků dělají puntíky a u někoho záměrně „zmrzačí“ jméno. Zkomolili dosti vtipně a hlavně trefně. Bravo.

Co znamená slovo ANGELA asi všichni víte. Pohroma pro celou Evropu. Ovšem slovo ANGEKLA je nedokončené slovo ANGEKLAGT

Což neznamená nic jiného než OBŽALOVANÁ. Že by záměrná chybička či pisálek při přenosu měl myšlenky někde jinde???? Přesto velice trefné….

Zajímavé je také krytí listu ze kterého čte a titulek s jejím jménem a zelenou linií. Že by časoprostorový přechod či změna času odehrávající se události????

Ale prosím myslete si, co je Vám libo. Brzy uvidíme…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Policie na Slovensku je velice „korektní…“

…..asi tak, jako celý ansámbl politiků, který využívá mladých lidí u policie na jejich nechutné zvrácené scénky při DÉMON-STRACÍCH. Prosím, podívejte se na dvě následující kratičká videa.

Policie má vynikající „herce,“ ale se zpožděnými reakcemi.

Video 1

Sama policie se usvědčila při provokativním házení dělobuchů. Jenom aby mohli zakročit „švarní“ a „UROSTLÍ“ mužíci.

Video 2

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.