Sidney Powell v rozhovoru pro NewsMax řekla, že korupce je celosvětová a ovlivní volby po celém světě.


Velmi zajímavý příspěvek na Q board před 8 DNY, údajně od někoho ze CIA. (Rozvážnost doporučena)

Zásadní je, že Trump vyhrál a nyní se nacházíme v rozhodujícím procesu. V podstatě s malou skupinou nejvyšších elit bude naloženo tak, jak si zaslouží a menší ryby zůstanou bez vedení. Elity odcházejí ve zmatku z vrcholné politiky a panikaří. Realizuje se hodně závěrečných vyúčtování s osobami, které si původně myslely, že jsou nedotknutelné, po tom co zjistily, že nejsou.  Šéf (jeho) taky zmizel, takže můžu tohle postnout a nikoho to nezajímá. Právě mám službu v koupelně (kód). Dávejte pozor na zmínky o růžích v novinách po několik dalších dní, je to signál, že hlavní elity zmizely. Růže nejsou určeny k informování kohokoliv v MIC(?), ale spíše potvrzení jejich znalosti prostřednictvím jejich vlastního média v případě nepravdivých informací.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sledujte trumpovy vánoční plány. Nebude je slavit na Floridě. Biden je krůta.

Jak napsal Anon – prezident Trump právě zrušil své plány na Díkůvzdání ve svém domě na Floridě. BOOM. Biden je skutečně KRŮTA.


Stručné shrnutí rozsahu hlasovacího podvodu. Jak ve svém rozhovoru řekla Sidney Powellová: „Je to ohromující.‘

Stejná hlasovací zařízení, která Chaveze a Madura „zvolila“ do úřadu ve Venezuele, byla použita ve 2000 okrscích a 30 státech, aby Joe Biden získal „nejvíc hlasů“ ze všech kandidátů v americké historii. Jistě chápete, proč to končí u Nejvyššího soudu.


Vynikající dedukce Anona o historickém podvodu na voličích CIA. OBROVSKÉ. Přečtěte si oba tweety.

Už to chápu. CIA je ze zákona povinna provozovat činnost mimo USA. A tak už desítky let „kradou“ americké volby „na dálku“. Trump zablokoval jejich hlavní schopnost krást na dálku. To je donutilo udělat to na půdě USA, což Trumpovi umožní použít armádu na půdě USA.

Zrada PŮVODEM na US půdě v těchto volbách versus mimo USA v předchozích volbách.

Důležité rozlišení.

Vybrali jsme si bojiště.

Kontrolovali jsme výsledek.


Brilantní shrnutí od Anona. To vysvětluje, proč Aliance hrála – skvěle – dlouhou hru.

Celková teorie: Kdybych byl vojenská rozvědka a věděl bych, že můj domácí nepřítel spolupracuje se zahraniční silou a věděl bych, že „FISA jde oběma směry“, dával bych jim tak akorát jejich vlastního lana aby se oběsili po celé 4 roky s tím, že bych je celý čas nechal si myslet, že TO (jejich zatčení) se může kdykoliv stát, ale neudělal bych to. Nechal bych je dál tajně se domlouvat a páchat další zrady (falešné vyštřování, impeachment, kradení voleb) jak by se snažili zabránit tomu co příjde, s tím, že bych vše sledoval, shromažďoval důkazy a nahrávky, které bych přidal k již existujícímu vyšetřování, které začal DURHAM 28.10.2017. určený Sessionsem. Ve chvíli kdy to bude hotové, bude tak moc důkazů proti nim, že i opravdu tvrdě spící člověk si nadělá do kalhot. Ale to jsem já.

Už chápete, proč je tak důležité důvěřovat prezidentu Trumpovi a Alianci? Všechno je to o načasování. Mají plnou kontrolu.


Poslechněte si, jak tento demokrat OTEVŘENĚ vyhrožuje dětem kantora z Wayne County. Není divu, že rozhodnutí o certifikaci bylo zrušeno.

A tady je další demokrat, který vyhrožuje stejné ženě a jejímu kolegovi. To je opravdu nechutné.


Dva volební agitátoři z Wayne County, kteří byli šikanováni a vystupovali ve videích v mém předchozím příspěvku, se vrátili do své původní pozice – NEPOTVRZUJÍ výsledek voleb. Stateční světelní válečníci.

„V místopřísežných prohlášeních Členové rady vládních stran tvrdí, že byli šikanováni a tvrdí, že v hlasování v Detroitu je příliš mnoho nesrovnalostí, než aby to ospravedlnilo přijetí výsledků voleb.”

 

[wp_ad_camp_2]

 


Prezident Trump tweetoval nezvratný důkaz o volebních podvodech ve Wisconsinu.

Podívejte se na to ve Wisconsinu! Den po volbách, Biden dostává v 15:42 skládku 143 379 hlasů, když se dozvěděli, že těžce prohrává. To je neuvěřitelné!


Nejvyšší soud je ustaven a připraven – s využitím rozsudku z roku 1878 jako precedentu.


Zajímavý příspěvek na Q board od ‚zasvěcence z Bílého domu‘. Akce v časných ranních hodinách ve čtvrtek 19. listopadu…?

Měl jsem záludné podezření, že pohyby, které jsme viděli minulý týden, nás připravují na nějaké otřesy země. Mohl by to být jeden z nich?

Mohli jste vidět, že US SpecOps byly umístěny pod kontrolu Bílého Domu, Pentagon tak byl odstřižen. Toto redukuje vliv na tyto patrioty, ale zároveň připravuje pódium pro něco většího. V časných ranních hodinách ve čtvrtek 19. listopadu převezme osobně kontrolu nad americkými Speciálními jednotkami, které jsou mu velmi loajální a provede operaci k zatčení Hillary Clinton. (Rozvážnost doporučena)


Velká aktivita vojenských letade nad USA.

Ve vzduchu je 4X+ než normálně, právě teď… NIKDY za mé 3 roky sledování jsem neviděl 1030 vojenských letadel ve vzduchu na aplikaci najednou… nikdy

Vybral a přeložil jura

Děkujeme

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.