…..mám pro Vás následující sdělení a bylo by dobré brát slova vážně a zodpovědně. Psal jsem to několikráte, ale nyní je nutné to shrnout. Jedná se hlavně o Vás, Vaše rodiny a klid ve Vaší duši….

23:54

Akce, která měla proběhnout pod taktovkou stínové vlády (deep state), byla naštěstí převzata silnými muži na planetě Zemi, kteří musejí a také chtějí nyní využít  celou situaci na osvobození lidstva od zotročovatelů. Ještě jednou opakuji, jsou to Trump, Putin a Xi.
Putin, Trump a Xi nemají zájem o světovou vládu ve formě NWO, ale chtějí na planetu Zemi přinést mír a osvobození. Osvobození nejen jako takové, ale také osvobození mysli a mozků hostů v Hotelu Země.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Uvědomte si prosím, že veškerá data, která Vám byla odhalena Kardinálem Judasem v roce 2003, se skutečně odehrála. Můžete nyní děkovat světelným silám, že se jim povedlo díky Putinovi, Trumpovi a Xi zamezit poslednímu bodu plánovaného armagedonu Kardinálem Judasem. Byla by to skutečně konečná. Sami jste viděli, kolik pokusů o vyvolání WWIII zde bylo ze strany deep statu, než Trump dostal vše pod kontrolu. GP tímto musel „odstoupit od programovaného“ a tuhle šachovou partii prohrál. Vím že mnozí nechápou sdělené, ale připravte se na skvělou budoucnost. Bude nutné projít ještě těžkou dobou, ale určitě ji společně zvládneme.

Uvidíte, že tak jak jsem Vám přinesl pravdivá data v minulosti o připravované budoucnosti Kardinálem Judasem, splní se i nynější program třech silných můžů na planetě Zemi. Potvrdila to i Indigová dívenka…..

Pokračování později

Dám Vám nyní důležité rady, které by bylo dobré dodržovat.

Není nyní radno chodit s mobilním chytrým telefonem, popřípadě i se starými mobily ,které jsou zapnuté, do ulic  (na vycházky) nakupovat či se s nimi jen tak procházet. Veškeré kroky s nimi mohou být kdykoliv zneužity proti Vám. Uvědomte si to. Díky povolenému trackingu, dnes už oficielně, dříve to dělali tajně, Vás mohou sledovat a z čehokoliv dokonce i účelově usvědčit. Proto když jdete ven, nechte mobil doma.

Jděte jenom v nutných případech nakupovat. Pokud máte koupené zásoby, problém odpadá. Choďte do lesa na procházky a vyhýbejte se lidem. Obrňte se trpělivostí a počítejte s tím, že tento stav může trvat i další dva měsíce.  Čistky budou pokračovat nepřetržitě a nebylo by dobré vystavovat se újmy na zdraví střetu s nějakými ozbrojenými jednotkami.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Doporučení

Nejlépe je zůstat doma či na terase, na balkóně popřípadě na trávníku na zahradě (pokud nějakou vlastníte). Popřípadě doma číst knížky a věnovat se sám sobě. Nyní si všichni můžete třeba opravit zrak díváním se do sluníčka. Dělat nerušeně jaterní kůry či očisty a starat se o svůj organismus.

Zúčastnili jste se všichni dobrovolně této hry v Hotelu Země, ale momentálně jste byli zastaveni. Můžete pomáhat doma manželce při práci v kuchyni či se naučit péct chleba, buchty, opravovat dům či byt nebo trávit čas na zahradě sázením různých plodin. Takovou možnost je důležité velmi konstruktivně využít pro svůj rozvoj.

tm

 •  No vidíte, to co jsem Vám včera večer napsal, odvykládal to stejné Pjakin, proč zůstat doma a jak se situace vyvíjí. Že bude vypnutý internet na tři dny jsme také psali. Potvrdil to stejné. Proto prosím poslechněte si několikrát jeho prvních 25 minut a snažte se vše jednoduše pochopit.
 • Pro všechny lidi kteří nerozumějí situaci, která se odehrává, vysvětlím názorně tak, aby ji každý pochopil. Proto si přestavte obrazně následující:

  Shrneme vše jasně a výstižně v pár větách.
  Hotel Země, ve kterém se nacházíme, je letadlo ve kterém sedí veškeří lidé planety Země. Nachází se asi v letové hladině FL 439 což je asi 13150 metrů. Kapitán letadla s copilotem a posádka, kteří mají vládu nad strojem a následně nad lidmi sedících v letadle, se v jeden příhodný moment rozhodli, že všechno zničí i s lidmi na palubě, že lidé jsou zbyteční a na obtíž. . Piloti i s posádkou vědí, že mají možnost záhubě uniknout, protože mají přístroj, kterým se těsně před nárazem mohou s letadla teleportovat. (Tím je myšlen deepstate, který se schová do podzemních chodeb a měst).
  Proto letadlu vypnou  palivo, kompresory a čerpadla a tím i turbíny a následně elektroniku a dají nepovolený náklon do střemhlavého letu. Lidem se před zraky vypnou obrazovky, které pozorovali celý život a byli na ně zvyklí. Lidé začínají mít strach, začínají křičet a bojí se,  Nevědí co přichází. Děsí se. Někteří dostanou infarkt či se jim zastaví ze strachu srdce. Přestal pro ně existovat let, tak jak ho znali. V tu dobu zareaguje konstruktivní část osob v letadle, když vidí, kam let směřuje. Potřebují aby uličky v letadle byly volné a nařídí sedět, nikdo nesmí vstát, postarají se prvně o „letušky či stevardy“, můžeme říci o perzonál, který na rozkaz pilotů chrání cockpit a řídící jednotky. Když je eliminují, jdou přímo do cocpitu, zlikvidují CPT a Copilota popřípadě mechanika a zasednou do sedadel. Musejí opět zapnout elektroniku, vyplé kompresory, čerpadla a zbývající systémy. Využijí okamžitě prudkého klesání na znovu nahození turbín a pomalu se ze střmhlavého letu dostávají do letu vodorovného. Nejde vyjít z takového letu prudce, protože by se ulomili křídla. Je nutné si to uvědomit. Proto po dosažení obnovení funkcí přístrojů, je nutné zavést vodorovný let pomalu. Zde ještě strachem odchází mnoho lidí do jiné dimenze.  Letadlo odchytnou těsně nad zemí a let pokračuje se zajatou posádkou do uspěšného přistání…..

  Nastínil jsem Vám v kostce čistku, která se odehrává v Hotelu Země, (hotelu letadlo, které si ze země udělali vládnoucí zločinci). Potřebují mít nyní prázdné uličky, aby se tam nepletli obyčejní lidé a mohli sejmout pravé teroristy převlečené za stevardy. Řízení se potom ujmou svobodné bytosti, které znají problematiku řízení. Postupně zapnou opět elektroniku, kompresory a čerpadla (tím je myšleno hospodářství, zásobování a ostatní). Vše trvá samozřejmě déle a lidem se v těchto momentech zdá, že je to celá věčnost.

  Proto Vás prosím o naprosté zachování klidu. Prosím nevěřte dnes asi koupeným webům nebo těm, kteří nevědí co se odehrává,  které Vám říkají, že je jedno kdo se ujme vlády a kdo to bude řídit, že jsme v „pytli“ a mnoho dalších strašidelných příhod, které se nyní na webech objevují. Ano, takové děsivé předpovědi byly pravdivé v minulosti, ale dnes je naprosto jiná situace. Není to pravda, víme kam let směřuje a mimo jiné vše také naznačila indigová dívenka, u které se všechny předpovědi vždy vyplnily.

  Čerpadla, hydraulické pumpy, motory jsou vypnuty, nyní vypnou i elektroniku a začíná právě pro mnohé neznámá doba. Opakuji, prosím zachovejte klid. Připravte se na to, že od zítřka Vám nepůjde internet a asi také nepůjde mobilní telefon. Nevím, takto je to nastaveno.

  Přejeme Vám tedy na další dny, kdy se nedostaneme na internet, příjemný let v okruhu rodiny či těch u kterých se nacházíte, vyčkejte a uvidíte pravdivost slov Indigové dívenky.
  Dnes večer či v noci napíši ještě události, které se dnes odehrávají…..

  Napsal  tm

  Za tadesco Vám také všichni redaktoři přejí příjemný let……

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.