…..akce a reakce na celém světě nabírají na otáčkách a informací a dat je tolik, že se nedají ani přečíst za měsíc. Proto vybíráme ty, které jsou pro lidstvo v dnešní době podstatné….

17:54

…..žádáme všechny diskutující, aby komentovali jenom téma v okénku. Nesmyslné dotazy které neodpovídají obsahu článků či nepochopení tématu budou mazány. Šetřete nám prosím čas a nepište dotazy na zřejmé věci. Osobní urážky na kohokoliv budou také mazány. Prosím nenapadejte se, chceme slušný web bez urážek. Děkujeme za pochopení….

 • na začátku dnešního okénka Vás vítáme v čase prázdných ulic, prázdných obchodů a prázdných hlav. Ptám se sám sebe, jsou skutečně ještě lidé tak naivní a věří v děje, které nám předepsla vláda????
 • Waldemar Herd člen výboru německého Bundestagu, byl na facebooku cenzurován za pravdivý výrok, který byl publikován snad jen jeden den. Prohlásil: Německá spolková republika je nyní obsazena USA proti zájmům Berlína, který si nepřeje aby Američané skladovali na teritoriu obsazeného Německa atomové zbraně. (Berlínem je míněna německá vláda). Celé roky souhlasili s umístěním atomových raket v Ramsteinu a nyní je už nechtějí. Bylo dokonce publikováno v denním tisku. Situace je v dnešních dnech vyhrocená a vláda (která už neexistuje) žádala USA o opuštění Německa. Zapomněli, kdo je tady pánem a oblbovací hru pro ovčany musejí snad politici hrát až do posledního „tónu“. Obyvatelstvo nevědělo, že Německo nemá žádnou mírovou smlouvu a je neustále okupovanou zemí. Dnes o to více, protože jsou umístěny další a další jednotky pro čistky politiků „hlubokého státu“. Údajně překročili meze a možnosti přátelství a zneužili moc. Tři měsíce si dopisovali s americkou vládou a žádali o okamžité opuštění Německa. Zvláště v době pandemie mají okamžitě jednat a odejet.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

tm komentuje: a copak dělala ANGELA HITLER MERKELOVÁ celé období když byla kancléřkou????? Pravděpodobně politici nikdy nečetli zákony příměří a SHAEF zákony, které hovoří jasnou řečí. No a nyní se diví. Ale jak nám bylo celá desetiletí programováno do mysli. NEZNALOST ZÁKONŮ NEOMLOUVÁ. A nyní se sami chytili do vlastní pasti. Někteří politici ještě netuší a snad ani nevědí, že se vylodili ve velkém počtu v Evropě, aby udělali právě čistky od zločinců v Bundestagu. Hlupáci….

 • V případě stavu nouze byly v Německu v  roce 2016 upraveny zákony o možném vyvlasnění majetku. Dnes samozřejmě už neplatí, ale Německá vláda se tím ohání. Musím podotknout, že dokonce i v České republice byly zákony o vyvlastnění v roce  (nevím přesně ) ale také 2016 poupraveny…..
 •  Horst Seehofer -CDU vydal příkaz o rozšíření kontrol na hranicích a vykázání jakéhokoliv migranta, který by chtěl překročit hranice do Německa. Vedení policie a ministerstvo vnitra sdělilo, že žádný takový příkaz od CDU politika  písemně neobdrželi…..
 • dle zpráv z kruhů SHAEFU budou nyní do vedení postaveni lidé, kteří budou mít zodpovědnost za obyvatelstvo veškerou osobní zodpovědnost za činy, které podniknou. Všech 80.000 naprosto zbytečných a hlavně nesmyslných „zákonů“, která vytvořila EU za peníze daňových poplatníků, budou hozeny do koše. Střední třídě a malým soukromníkům se má pomoci podobným způsobem, jaký zvoli Trump. Šek pro obyvatele.
 • Policie v Německu pracuje na zavedení „práce na dálku“. Neznamená to nic jiného, než že budou pracovat z domu a v ulicích je již neuvidíte. Nechápete????? Nemějte obavu. Já také nechápu.V současné době tímto způsobem pracuje už několik tisíc policistů. Co asi dělají, není nikomu jasné. Nepochopitelná nařízení.  V tomto případě je už na ulici a při potřebě pomoci nikde nenajdete.
 • V jižní Itálii se situace vyhrotila a někteří vyzývají k revoluci. Policie má plné ruce práce s pokusy o plundrování obchodních center a jiných objektů. Tajná služba varovala, díky zavedení drakonických opatření ohledně coronaviru, před sociálními nepokoji, které mohou být fatální…..

 

[wp_ad_camp_2]

 • A nyní se podíváme opět na mediální sra.komety, které používají stejné osoby a stejné herce s jednou a toutéž místností, která je jednou v New Yorku a hned zase v Bergamu. No uznejte že je to úžasné. Umějí teleportaci veškerých bytosí i s místnostmi. Směšné. Musejí strašit lidi co nejvíce. Myslím si, že na strach nyní zemře více lidí, než na coronavirus. Zhodnoťte sami.

 

 • Putin, Trump a Xi nemají zájem o světovou vládu, jak se vyjádřili, ale o světovou bezpečnost a mír. A to je cílem. Takže dle konspiračních teorií, které všichni nyní propagují, má přijít NWO. Je to velký omyl, uvidíte, že se k tomu neschyluje a svět je veden jinou stranou…..
 • Jedním z dalších šokujících prohlášení a možná signálem pro veřejnost je vyslovení věty Rolanda Wölfela: Nebudou žádné volné místnosti pro policii! Chápete co tím myslel? Zprávu, kterou vyslal je z 3.1.2020, ale dnes důležitější, než v době prohlášení. Mimo jiné, ze symboliky obrazu je jasné, že „je na odstřel.“ No a co k tomu dodat….. 

[wp_ad_camp_2]

 

 

PROSÍM BERTE TENTO OBRÁZEK VE VZTAHU K OBRÁZKU PRVNÍMU A VYJÁDŘENÍ „POLIZEI BAUT TELEARBEIT AUS“

 

tm dodává na vysvětlenou:
Jinak by bylo samozřejmě naprosto jasné, kdyby se nevyjadřovali v hádankách a s obrazy plných symboliky, že se věta má přeložit: nebudou žádná volná místa bez policie. Ano ale když se podíváme na rozlohu Německa a 220.000 aktivních policistů ve službě,  tak skutečně nevím jak to chtějí udělat. Myslel jsem si že lidé mají schopnosti zasouvání jednotlivých dílků do sebe, a proto jsem to až tak moc nevysvětloval . Bere nám to čas. Děkujeme za pochopení…..

A zde se nachází další obrázek stejného typu, který potvrzuje, že nejen asi ve vládě, ale ….. možná nebude. No jasněji to ukázat nemohli…..

 • ASI MÁME V ADMINU ŠOTKA, PROTOŽE SE SKUTEČNĚ včerejší okénko ztratilo, ale už je zase na svém místě. Nechápeme. Děkujeme za upozornění…..
 • Jenom pro pochybovače článku o policii v německu dodávám, že Německo má rozlohu 357 385,71 km² a k tomu je stále klesající počet aktivních policistů ve službě, údajně již pod 200 000, dle nového odhadu přímo od policie.  Potom si přepočítejte 357 385,71 km² děleno 200000 policisty, což je na 1 policisty 1,78 km2. To jen na dokreslení…..
 •  Prosím, uvědomte si konečně, že média sama nevědí, o čem píší a mnohokrát si drasticky odporují a vyvracejí to co napsala. Podívejte se na následující obrázek a oficiální link pod ním, ze kterého je vše zkopírováno. Možná, když ukážete Vaším nevěřícím ovcím doma, budou se na situaci asi už dívat jinak:
  A zde celá zpráva: http://www.szu.cz/tema/prevence/je-koronavirus-jako-chripka
 • Dle poslední zprávy z následujícího linku je  německá justice před totálním kolapsem a propouštějí se zločinci, kteří dostali trest menší než 18 měsíců. Mimo jiné, z jiných zdrojů víme, že JUSTICE v Německu už před 7 dny zkolabovala a né že je před kolapsem. ZDE
 • Po celém Německu a také v Rakousku žádné hotely a velké podniky neplatí nájem. Pro všechny realitní kanceláře je to naprostý horor, protože hrozí také kolaps všech makléřů. No těch dle mého názoru škoda není. CaA v Německu a jiných zemích také dle nařízení majitelů, přestali platit nájemné.
  Odkazy najdete ZDE a také ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

A nyní jedna důležitá zpráva a vysvětlení, na co jste se v minulosti ptali:

Není vyloučeno, že bude částečné EMP. Tím mohou určitou oblast držet v šachu. Nepůjde elektrika a žádné přístroje. To je první možnost. Druhá možnost je EMP lokální „natvrdo“, tím by ale zničili všechny elektronické přístroje a zařízení, asi navždy.

 • První případ se týká podobného problému, který  praktikovali ruská vojska na loď v Černém moři. Aneričanům vše vypadlo a až p nějaké době, když SU (číslo si nepamatuji) odletělo, zase naskočily radary, obrazovky a počítače. Možnost tohotu druhu EMP je přes satelity a mohou určitou dobu držet oblast bez jakýchkoliv elektronických možností. Až vypnou systémy, lidé si zase nastartují své počítače a auta také pojedou.
 • Druhý případ, tvrdý zásah EMP, tak tady byst měli smůlu. Přistroje by byly navždy vysazeny ze hry a není možné je už nikdy oživit.
  Budeme tedy počítat, protože Aliance nemá zájem způsobit lidem ještě větší problémy a škody, že se může jednat o první případ přes satelity. Rovněž je počítáno s vypnutím elektrické energie. Jsou ale v různých inkriminovaných oblastech zařízení, které při výpadku elektrické energie mají okamžitě náhradní zdroj a naskočí agregáty. V tomto případě by byl použit první případ EMP. Kdyby bylo nutno, nasadí případně EMP popsané v druhé části.Prosím počítejte s tím, že nepůjdou asi telefony a také internet. Dnes je vše ve hře…..
  Později či zítra se k situaci ještě vrátím….
 • Zjistil jsem, že jeden jediný velice bystrý čtenář pochopil, co jsem ráno psal a nastínil. Článkem bylo řečeno a měl otevřít lidem oči, že policisté nebudou v terénu, ale budou z domova řídit přidělenou oblast pomocí drnů a zároveň budou mít možnost přístupu k ovládání 5G. Tímto budou „nechtěně či chtěně ovládat lidi“  a nemusí se vůbec akce zúčastnit. Vš z domova pomocí zbraňových systémů 5G. Možná to nyní všem docvaklo. Děkujeme čtenáři iIvanovi za objasnění, udělal bych to dnes večer či zítra. Mám radost, že máme velmi bystré čtenáře mezi námi a umějí Vám vše sami ukázat. U toho jsou nutné kombinace danných věcí a okolností a pochopit, co bylo hlavně těm, kteří u nich pracují sděleno. Zde je zmíněný komentář:

no jak to jaké nejasnosti, Policei baut Telearbeit aus je proste: policie dále rozvíjí svuj telekominikacní system. Co je na tom, valstne docela pravdepodobný výrok a zámer. MOZNÁ ALE PRECE: ten pravý význam v pozadí bude nejsís: ted budeme pracovat se systémem 5G kde to jenom pujde! No chudáci policajti a chudáci obyvatelstvo.

 • Dle posledních zpráv od známých z Rakouska, dnes zaměstnanci bank obvolávali starší lidi a ujišťovali je, že si pro důchod mají přijít později. Nikoliv 01.04.2020, ale nejlépe až 10.04.2020. Z toho jasně plyne celoevropská řízená akce. Jaká, je snad jasné. Vědí, že když by dnes nechali padnout měnu, obyvatelstvo by bylo značně nervní a šlo by do ulic. Proto tyhle zpožďovací manévry. Určitě budou policisti, dle mého názoru, od 01.04.2020 hlídat banky. V Německu se už neprodávají a ani nepřijímají žádné dolary. Sdělil mně bývalý kolega z Německa.
 • Banky stojí před obrovskými problémy, snad slovo obrovské problémy je příliš slabé na to, aby vjádřilo pravou tvář toho co se odehrává.Obyčejní lidé, nájemníci neplatí nájmy, to stejné velké firmy, psal jsem v předminulém odstavci, a banky se dostávají do ještě větších problémů než byli. Proto jsem všechny včas varoval, aby si vyzvedli veškerou hotovost z banky, protože o ni mohou přijít. Banky v současné době nemohou ani půjčit peníze podnikatelům, protože je to nemožné.   ZDE  a také ZDE

Kdyby si Italové vyzvedli peníze dříve, nedocházelo by k problémům, které dnes vidíme na Sicílii. Karty a banky tam nefungují, lidé si nevyberou peníze a pak vznikají revolty a vyvolávání revoluce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

VÁŽENÍ, STEJNÁ SITUACE JAKO V ITÁLII KLIDNĚ MŮŽE NASTAT I U NÁS. PROČ SI MYSLÍTE, ŽE JSEM ROKY DOPŘEDU PSAL, ABYSTE MĚLI DOMA ZÁSOBY A HOTOVOST. KDO TO UDĚLAL, NEPROHLOUPIL A JE NYNÍ V KLIDU. Většinou jsem za varování a upozornění sklidil posměch urážky a ťukání si na čelo. Dnes se zase směji já zmíněným chytrolínům. Věděl jsem, že to přijde, ale časově jsme nevěděli, kdy to přijde.

  • tm komentuje

   

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.