AKTUALIZACE 13:27

…..a nejen ve světě, ale také tady na tadescu. Je úsměvné pozorovat dění kolem nás, v nejbližším okolí, ale také v širší vrstvě lidí. Jo když se vyleze s pravdou ven, za pravdu se mnozí zlobí….

QQ:QQ 10:54

1) Za pravdu se lidé zlobí

V minulosti jsem byl požádán čtenáři, abych nechal udělat nezávislé testy přístroje SOMAVEDIC. Slib jsem dodržel a nechal udělat. Na vlastní náklady. Když jsem zveřejnil výsledky, mnozí se začali zlobit, co jsem napsal. Ale zlobí se nikoliv na mě, ale sami na sebe. Někteří čtenáři totiž asi naletěli a potřebují si pořád něco namlouvat. Běda, když jim člověk napíše pravdu a bere jim jejich víru.

Znovu zdůrazňuji, vše bylo děláno na Vaši žádost. Se zlobou některých čtenářů jsem počítal a věděl, že zase rozbouříme vody. Tak se stalo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A nyní k přistoupím k vysvětlení, které jsem nenapsal do článku, ale také jsem slíbil dodatek. Takže následující:

Přístroj, který vlastní určitá skupina lidí zde ve Švýcarsku, na kterém se dělají rozbory krve a to pouze s jediné kapky, je geniální zařízení, které určitě v budoucnu nahradí veškeré nesmyslné týrání lidí různými vyšetřeními v nemocnicích. Výsledky jsou během pár vteřin. Může se samozřejmě použít na jakékoliv hmoty, nejen na krev. Třeba i na tkáně, dřevo, vodu atd.

Potom je velice úsměvné se dočíst, že se nedají zjistit třeba plísně či paraziti popisovanou metodou. Když o „matérii“ nemám ponětí a už vůbec nevím, jaké technologie jsou zde na planetě Zemi objeveny a lidem tajeny, raději bych mlčel. No a nejvíce mne vždy pobaví, když lidé chtějí vědět, kde ta laboratoř je, jak se jmenuje. Úsměvné. Asi neumějí myslet a kombinovat…..

Další metoda, která byla použita, byla v laboratoři v Novosibirsku. Jednalo se o test a zjištění „odstínění“ popřípadě „částečné eliminace“ mikrovlných záření 5 až 60 GHz pomocí přístroje SOMAVEDIC.

Odstínění, popřípadě úplné zabránění, vstupu jakéhokoliv záření (od 0,001 Hz do 100 a více GHz, a nejen elektromagnetických vln) je možné pomocí tak zvaných SKALARWAND. Určitě si vzpomínáte na případ z Černého moře, kdy Su-27 (číslo stroje si nepamatuji přesně) vypnulo na americké lodi veškerá elektronická zařízení a nešlo ani napětí. To je možné pomocí „skalárních stěn,“ o kterých naše fyzika nemá ani ponětí. Pak je vše dokonale odstíněno. Na lidský organismus nemá působení skalární stěny (skalarwand) těchto zařízení žádné destruktivní účinky.  Ba naopak se skalárními vlnami o určitých frekvencích mohou poopravit lidé. VŠE ZÁLEŽÍ NA FREKVENCI A „TAKTU.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Existují „miniaturní zařízení“ SKALARWAND velikosti starého mobilu na ochranu určitých osob. Zatím jsou ale nedostupná a v okolí zhruba 1 až 2 metry nefunguje žádný mobil ani počítač. Nepropustí žádný paprsek 5G, kterým by mohl být člověk poškozen či zabit. Ano vážení, tohle je jiný svět.

Pevně věřím, že brzy války skončí a lidem bude předána veškerá mírová technologie…..

Nyní je lidstvo a svět v horké fázi. A to všude a ve všem, jak vidím…..

WWG1 WGA

2) Ledy se hnuly. Pravděpodobně s tak rychlou reakcí nikdo nepočítal.

Níže uvedenou zprávu určitě naše média nezveřejní. Prozatím. Tím by asi také odzvonilo naší vládě. Ale brzy to bude.

Když se podíváme na demonstrace kolem americké a ruské ambasády v minulých dnech v Berlíně, a provolávání žádosti o mírovou smlouvu, s určitostí byli demonstranti vyslyšeni.

Velvyslanectví Ruské federace v Berlíně vydalo velice zajímavé prohlášení, které utne veškeré choboty hydře zvané DEEPSTATE a všem satanistům ve vládách.

Celý akt dokonce začalo s RUDÝM VYKŘIČNÍKEM, jak můžete vidět na obrázku. Jedná se o tweet Pana Prezidenta putina (proč píši malým asi už víte). Doslova se vyjádřil:

! Vladimír putin: NENÍ POCHYB O TOM ŽE SUMMIT, KTERÉHO SE ZÚČASTNÍ RUSKO, ČÍNA, FRANCIE, SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ A VELKÁ BRITÁNIE BUDE HRÁT DŮLEŽITOU ROLI NA MODERNÍ VÝZVY.

Jednou větou řekl všem lidem celého světa nejdůležitější zprávu po mnoha měsících. Na to čekal celý svět. Nepřišla z USA, ale z Ruska.

tm: Důležité dodat ještě na závěr: lidé museli vyjít do ulic a požádat vlády jiných států o pomoc. Byli vyslyšeni. Jak to bude u nás?????

 

[wp_ad_camp_2]

 

WWG1 WGA

3) Italové zatím jedou dle starého konceptu a jízdního řádu.

Od našeho diplomatického korespondenta, mohu-li ho tak nazvat, redakci bylo sděleno následující.

V Itálii po “ nucených prázdninách “ budou muset dát rodiče děti do školky a do škol. Jóóóó ale nastal problém. Je přikázáno očkování dětí a to sice dvojitou hexavakcínou od „milovaného“ BILLA GATESE. Čili dvanáct vakcín v jedné. No to by snad odstranilo i slona.

Proto se rodiče začínají okamžitě a hlavně bleskově organizovat a zakládají lesní školky a lesní školy. Už nemají zájem nechat dělat pokusy na svých vytoužených ratolestech.

Jak sám náš datovací agent sdělil, určitě kroky, které učinil premiér CONTE byly až příliš šikanózní. Lidé okamžitě reagovali. No a nyní, asi na nátlak jiných členů parlamentu a hlavně americké ambasády „zjihl“ a najednou netrvá na dalším zavedení LOCK DOWN. Před krátkou dobou ale tvrdil, že je to nevyhnutelné.

Můžeme tedy vydedukovat, že podvod jménem CORONAVIRUS-19 a jeho podplacení a zaplacení vlád ze strany WHO je už všude prozrazen. Dnešním „POBLITIKŮM“ za braní peněz a úplatky za devastaci celého národa ,budou hrozit dosti velké tresty a to asi i s nejvyšším…..

WWG1 WGA

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.