AKTUALIZACE 1Q:27

…..opět se po celé Evropě třáslo podzemí, ale málo lidí si toho všímá.  A média to vůbec nezajímá. Proč asi. Můžeme pozorovat, že čistky jsou skutečně důkladné. Obzvláště v česku a v Polsku si dali hoši hodně záležet….

QQ:QQ 07:54

1) Obrázek z minulosti vysvětluje přítomnost

Denverské letiště je hodně zajímavé. Nejzajímavější jsou ovšem podzemní chodby, promiňte, musím se dnes už opravit, byly v minulosti podzemní chodby, které vedly do jiných podzemních měst. Údajně to měly být protiatomové kryty. Illuminátské letiště má hodně zajímavostí. Jedna z nich je nejdelší přistávací dráha v USA. Je označena 16R/34L a má přesně  (16 000 stop, 4,877 km). Proč tak dlouhá, že ano.

A dalším takovým významným indikátorem tohoto letiště jsou zajímavé obrazové malby. Některé jsou dosti hrůzné. Dokonce na jedné je znázorněn voják a podzemní tunel s dětmi. Proč píši dnes o letišti v Denveru je právě jeden z těchto obrázků, který najdete níže.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na základním kameni letiště je vyryta následující věta: „Letecká komise nového světa“ (New World Airport Commission). Taková organizace ale vůbec neexistuje. Asi věděli, co má tento zakládající kámen ZEDNÁŘŮ A ILLUMINÁTŮ znamenat. Zotročení lidstva. Kámen má datum založení 03.19.1994 (psáno po americkém způsobu) při sečtení všech číslic dostaneme číslici 36 což je °6 x°6 a jsme doma. Myslete si ale co je Vám libo.

A nyní k obrázku. Psal jsem kdysi celé pojednání o letišti i s rozborem některých „malůvek“, ale článek nemohu najít. Nějak se při přetahování z jedněch serverů na druhé ztratil. Nevadí.  Ptám se Vás Vážení čtenáři tadesca co má znamenat obraz, kdy veškeré děti a lidé z celého světa a všech ras mají právě náhubek na ústech????? Všimněte si prosím že jedna jedninná  rasa chybí a to je právě ta silně pigmentovaná…..

To je opět ale jenom náhoda.

Obrázek byl prý namalován až v roce 2014, ale zlé jazyky tvrdí, že byl při založení letiště již znám a také místo, kde bude umístěn. I kdyby byl teprve v roce 2014 stvořen a na denverské letiště domalován, jak mohli vědět dopředu, jaká náhoda se uděje o °6 let později s údajným uniklým virem v budoucnu a co bude lidem nařízeno?????

Co si o tom myslíte vy? Prosím, napište do komentářů.

A pokud byste měli zájem se podívat na rozbor z jiného webu, můžete právě ZDE.

[wp_ad_camp_2]

 

2) Odtajnění pro „spáče“ probíhá! Dle mého názoru příliš pomalu

Možná na druhou stranu dobré. Ale! Těch vyděšených oveček, které násilně probudí bude asi prevela. Lidé se skutečně o nic nezajímají a nic nechtějí slyšet. Nechápu jejich nastavení k životu a pobytu v Hotelu Země. Žijí klidně v naprostých lžích, kdy od malého časopisu pro děti, přes veškeré noviny a časopisy, až k televizním pořadům na ně chrlí supra-giga-tuny lží,lží,lží,lží a opět jenom lží. Pravda se nikde neobjeví. A oni jí věří. Všechno o 180° (mnozí vědí že 270°) je přetočeno.

Napsal nám jeden čtenář tadesca, že se konečně pravda objevila i u nás v rozhlase. Buď se někdo spletl nebo pomalu začínají odhalovat NEZASTAVITELNOU vlnu i u nás. Kopíruji jeho mejlík.

MIlý čtenář martin nám napsal:

zdravím tomáši..včera jsem byl do večera v práci a jelikož na tom pracovním rádiu chytneme jen radiožurnál, tak jsem nucen poslouchat jen tuto stanici, která hraje ostatním kolegům alespoň nějakou hudbu..a ve zprávách v 16h přesněji v 16:02:45 bylo toto ..v německu vyšetřuje speciální policie obrovský případ s pedofily.. je vyšetřováno cca 30.000 podezřelých kteří si po internetu vyměňovali fotky a popisky obětí atd. poslechněte si to…  je to asi jen špička ledovce…kolik jich vlastně je a kolik dětí zneužili a obětovali?!..a kolik je jich u nás?! https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/radiozurnal/2020-06-29
zadejte si toto ze dne 29.6 čas zpráv v 16:00h. Ještě bych chtěl poznamenat, že před tím to ve zprávách neříkali a do večera už taky ne..šlo to jen jednou.
Dále bych chtěl upozornit na tento film…Hrozba z pouště..
.
.
na Youtub ho dali 4.6.2020
.
Vím, že nemáte tolik času, ale o čem to je ..děje se to v Afganistánu 3 dny po 11.9 a 4 měsíce před invazí..vypadalo to že se tajná jednotka žene za teroristy kteří by mohli mít jadernou zbraň a nakonec vyjde najevo, že se jedná o mimozemšťany co mají k dispozici časobrány, inteligentní světlo atd. Píši vám o tom proto, že jste se o tomto zmiňoval už před lety a vlastně pořád..dále by se na to mohli podívat nově příchozí na tadesco aby byli trochu v obraze protože jsou dost zajímavé komentáře pod tím filmem..80% komentujících tomu nevěří nebo to má je za scifi, kravinu  atd. .jen pár je v obraze a dávají tam odkazy na prostudování…to jen na dokreslení toho co říkáte..kdyby se lidem řekla celá pravda hned tak by tomu buď nevěřili nebo by se zbláznili..
tady odkazy z diskuze pod filmem..
.
zdraví vás všechny do redakce a přeji hodně zdraví a sil..jdu do lesa…..martin
.
tm komentuje: Milý martine, tímto ti celý tým tadesca moc děkuje a přeje krásný pobyt v přírodě, i když možná pracovní…..
tm
[wp_ad_camp_2]

3) Nezapomeňte prosím na důležitý fakt

Nevěšte hlavy, lidé se probudí, bude pro ně vše naprosto kruté a někteří to nepřežijí. Vždy jsem říkal následující větu, která bude platit ke konci časů lidstva, tak jak ho dodnes známe:

Ke konci časů budou hodní lidé ještě hodnější, zlí lidé ještě zlejší, ale stanou se i výjimky, kdy při pochopení se ze zlých lidí stanou hodní a z hodných stanou zlí.

Dnes se tento děj odehrává i ve Vašem okolí…..

Všechno se vším souvisí

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.