;

AKTUALIZACE 1Q:27

…..opět se po celé Evropě třáslo podzemí, ale málo lidí si toho všímá.  A média to vůbec nezajímá. Proč asi. Můžeme pozorovat, že čistky jsou skutečně důkladné. Obzvláště v česku a v Polsku si dali hoši hodně záležet….

QQ:QQ 07:54

1) Obrázek z minulosti vysvětluje přítomnost

Denverské letiště je hodně zajímavé. Nejzajímavější jsou ovšem podzemní chodby, promiňte, musím se dnes už opravit, byly v minulosti podzemní chodby, které vedly do jiných podzemních měst. Údajně to měly být protiatomové kryty. Illuminátské letiště má hodně zajímavostí. Jedna z nich je nejdelší přistávací dráha v USA. Je označena 16R/34L a má přesně  (16 000 stop, 4,877 km). Proč tak dlouhá, že ano.

A dalším takovým významným indikátorem tohoto letiště jsou zajímavé obrazové malby. Některé jsou dosti hrůzné. Dokonce na jedné je znázorněn voják a podzemní tunel s dětmi. Proč píši dnes o letišti v Denveru je právě jeden z těchto obrázků, který najdete níže.

 

 

Na základním kameni letiště je vyryta následující věta: „Letecká komise nového světa“ (New World Airport Commission). Taková organizace ale vůbec neexistuje. Asi věděli, co má tento zakládající kámen ZEDNÁŘŮ A ILLUMINÁTŮ znamenat. Zotročení lidstva. Kámen má datum založení 03.19.1994 (psáno po americkém způsobu) při sečtení všech číslic dostaneme číslici 36 což je °6 x°6 a jsme doma. Myslete si ale co je Vám libo.

A nyní k obrázku. Psal jsem kdysi celé pojednání o letišti i s rozborem některých „malůvek“, ale článek nemohu najít. Nějak se při přetahování z jedněch serverů na druhé ztratil. Nevadí.  Ptám se Vás Vážení čtenáři tadesca co má znamenat obraz, kdy veškeré děti a lidé z celého světa a všech ras mají právě náhubek na ústech????? Všimněte si prosím že jedna jedninná  rasa chybí a to je právě ta silně pigmentovaná…..

To je opět ale jenom náhoda.

Obrázek byl prý namalován až v roce 2014, ale zlé jazyky tvrdí, že byl při založení letiště již znám a také místo, kde bude umístěn. I kdyby byl teprve v roce 2014 stvořen a na denverské letiště domalován, jak mohli vědět dopředu, jaká náhoda se uděje o °6 let později s údajným uniklým virem v budoucnu a co bude lidem nařízeno?????

Co si o tom myslíte vy? Prosím, napište do komentářů.

A pokud byste měli zájem se podívat na rozbor z jiného webu, můžete právě ZDE.

 

2) Odtajnění pro „spáče“ probíhá! Dle mého názoru příliš pomalu

Možná na druhou stranu dobré. Ale! Těch vyděšených oveček, které násilně probudí bude asi prevela. Lidé se skutečně o nic nezajímají a nic nechtějí slyšet. Nechápu jejich nastavení k životu a pobytu v Hotelu Země. Žijí klidně v naprostých lžích, kdy od malého časopisu pro děti, přes veškeré noviny a časopisy, až k televizním pořadům na ně chrlí supra-giga-tuny lží,lží,lží,lží a opět jenom lží. Pravda se nikde neobjeví. A oni jí věří. Všechno o 180° (mnozí vědí že 270°) je přetočeno.

Napsal nám jeden čtenář tadesca, že se konečně pravda objevila i u nás v rozhlase. Buď se někdo spletl nebo pomalu začínají odhalovat NEZASTAVITELNOU vlnu i u nás. Kopíruji jeho mejlík.

MIlý čtenář martin nám napsal:

zdravím tomáši..včera jsem byl do večera v práci a jelikož na tom pracovním rádiu chytneme jen radiožurnál, tak jsem nucen poslouchat jen tuto stanici, která hraje ostatním kolegům alespoň nějakou hudbu..a ve zprávách v 16h přesněji v 16:02:45 bylo toto ..v německu vyšetřuje speciální policie obrovský případ s pedofily.. je vyšetřováno cca 30.000 podezřelých kteří si po internetu vyměňovali fotky a popisky obětí atd. poslechněte si to…  je to asi jen špička ledovce…kolik jich vlastně je a kolik dětí zneužili a obětovali?!..a kolik je jich u nás?! https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/radiozurnal/2020-06-29
zadejte si toto ze dne 29.6 čas zpráv v 16:00h. Ještě bych chtěl poznamenat, že před tím to ve zprávách neříkali a do večera už taky ne..šlo to jen jednou.
Dále bych chtěl upozornit na tento film…Hrozba z pouště..
.
.
na Youtub ho dali 4.6.2020
.
Vím, že nemáte tolik času, ale o čem to je ..děje se to v Afganistánu 3 dny po 11.9 a 4 měsíce před invazí..vypadalo to že se tajná jednotka žene za teroristy kteří by mohli mít jadernou zbraň a nakonec vyjde najevo, že se jedná o mimozemšťany co mají k dispozici časobrány, inteligentní světlo atd. Píši vám o tom proto, že jste se o tomto zmiňoval už před lety a vlastně pořád..dále by se na to mohli podívat nově příchozí na tadesco aby byli trochu v obraze protože jsou dost zajímavé komentáře pod tím filmem..80% komentujících tomu nevěří nebo to má je za scifi, kravinu  atd. .jen pár je v obraze a dávají tam odkazy na prostudování…to jen na dokreslení toho co říkáte..kdyby se lidem řekla celá pravda hned tak by tomu buď nevěřili nebo by se zbláznili..
tady odkazy z diskuze pod filmem..
.
zdraví vás všechny do redakce a přeji hodně zdraví a sil..jdu do lesa…..martin
.
tm komentuje: Milý martine, tímto ti celý tým tadesca moc děkuje a přeje krásný pobyt v přírodě, i když možná pracovní…..
tm

3) Nezapomeňte prosím na důležitý fakt

Nevěšte hlavy, lidé se probudí, bude pro ně vše naprosto kruté a někteří to nepřežijí. Vždy jsem říkal následující větu, která bude platit ke konci časů lidstva, tak jak ho dodnes známe:

Ke konci časů budou hodní lidé ještě hodnější, zlí lidé ještě zlejší, ale stanou se i výjimky, kdy při pochopení se ze zlých lidí stanou hodní a z hodných stanou zlí.

Dnes se tento děj odehrává i ve Vašem okolí…..

Všechno se vším souvisí

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.