1. Prohlásil, že vakcíny budou DOBROVOLNÉ a nepovinné, armáda by měla ověřovat jejich čistotu a distribuovat je.

2. Zrušil financování Světové zdravotnické organizace (WHO) a chce vyčerpávající prošetření její činnosti.

3. Zrušil návrh zákona Demokratů s označením HR6666, známý jako Covid-19 TRACE Act (Testing, Reaching And Contacting Everyone), který byl základem diagnózy Billa Gatese a následovného zákona (stejného jako byl ten zrušený).

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

4. Zrušil projekt Billa Gatese známý jako ID 2020.

5. Otevřel reportážní platformu, aby ta samá veřejnost mohla odsoudit cenzuru aplikovanou na ni na Facebooku, Twitteru a YouTube. Výsledek měl velkou odezvu, neboť zakrátko byla saturována stížnostmi a tudíž Trump získal důkazy, které potřeboval, aby zakročil proti cenzuře.

6. Zastavil spuštění sítě 5G v zemi.

7. Vydal exekutivní nařízení obnovit komerční a pracovní aktivitu ve všech státech USA do té míry, že guvernéři, kteří odmítnou, budou trestně stíháni.

8. Provedl pokyn, aby se Bílý dům postaral o všechny elektrické sítě, které zahrnují: Internetové servery, přenosové sítě a elektronické systémy.

9. Deklaroval „Nezbytné služby“ pro místa uctívání. Někteří představení pokutují lidi za chození do kostela.

10. Aplaudoval Austrálii a 116ti zemím za trvání na striktním a důsledném vyšetření Číny za rozšíření údajného „COVID-19,“ navzdory mnohým výhrůžkám z Číny za odmítnutí kritických exportů.

POZNÁMKA: ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého člověka na planetě. Výraz „digitální identifikace“ znamená zavedení mikročipu do lidského těla, který obsahuje veškerou osobní informaci každého občana.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Málo bylo řečeno o tomto tématu v médiích, ale projekt ID2020 dosáhl velmi pokročilého stadia. Oficiální webová stránka naznačuje, že ID2020 je typem veřejně – soukromého partnerství, které zahrnuje OSN, WHO, vlády a jejich zakladatele, kteří jsou také jejich nejaktivnějšími sponzory.

Kdo jsou těmito zakládajícími členy a podporovateli? Zakládající členové zahrnují prominentní jména jako např. ´Microsoft´(od Billa Gatese), ´GAVI´ (globální aliance za vakcíny a imunizaci, která má zájem na propagaci a užívání vakcín na celém světě) a Rockefellerova rodina.

Ve správě ID2020 nalezneme reprezentanty již známých vměšujících se organizací v každém hnutí, které dává moc elitě vnutit Nový Světový Řád: JP Morgan, Banco Santander, USB Bank, Deutsche Bank, IBM, Rockefellerova nadace, Microsoft.. (byl jsem velmi překvapen, že jsem na tomto seznamu ještě nenašel Goldman Sachs, a to mě ohromilo.)

 

 

ID2020 JE SAMOZŘEJMĚ prezentováno pozitivním způsobem, aby jej všichni akceptovali: jako „výhoda pro občany“ (a ještě více než to: budou jej považovat za PRÁVO), „něco, co náš život postrádá, aby se zlepšil po všech stránkách (obzvláště těch nejzákladnějších)“.

Na první stránce projektu můžeme číst: „Identita je nezbytná pro politické, ekonomické a sociální příležitosti. Ale identifikační systémy jsou zastaralé a nejisté, chybí adekvátní ochrana soukromí a jsou nedostupné pro více než miliardu lidí“….

Pro tadesco přeložila Andrea | Zdroj: 111

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.