…..bylo by dobré pro všechny čtenáře tadesca se zamyslet nad následujícím textem, popřípadě následným videem.  A prosím, když tak pošlete dál nevěřícím. Píši z cest a jsem rád, že mohu alespoň důležitá data sdělit čtenářům….

QQ:QQ Q7:54

1) Přeživší děti podávají svědectví o podzemních tunelech. Zotročení, nucení k sexu, obchodu s dětmi a další

Připravili jsme pro Vás v samostatných článcích celý sériál z Austrálie. Včera jste měli možnost se podívat na první část, ůvod. Další budou následovat.

Dnes Vám v rychlosti předložím důležitá fakta, která se v německy nahraném videu komentovala.

Bylo by dobré si uvědomit, že všichni ti, kteří mají možnost se pohybovat skoro „nerušeně na planetě Zemi“, mají velké štěstí. Ti kteří byli díky své vlastní naivitě vtažení do podzemí, popřípadě prodáni svými vlastními rodiči nebo ukradeni, takové štěstí nemají a zažívají hrůzy.

 

 

V Hotelu Země se nacházejí dva světy. Jeden na povrchu (v duté Zemi uvnitř) a jeden v podzemí. Na přednáškách jsem se snažil už před 20 lety datovat lidi o podzemním světě a tunelech. Vždy jsem se setkal s nepochopením, tak jako s KARDINÁLEM JUDASEM. Proto jsem raději dělal přednášky jiné, méně radioaktivní.

Ani dnes nemohou lidé uvěřit co se začíná předkládat o podzemí, tunelech, Vatikánu a vládách.

A nyní k videu. Divčina Coco Berthmann, která byla v 10 letech vylákána a vtažena do podzemí měla to štěstí, že v 15 letech se jí podařilo utéct a nyní se snaží pomáhat dle svých schopností druhým dětem a varovat před jejich naivitou a možným „ztroskotáním“  a vtažením pedofily do podzemí.

Dnešní lidstvo má mnohem více otroků v podzemí, než kdykoliv jindy v lidské historii. Hlavní podzemní města nejsou v rozvojových zemích ale právě v industrializovaných zemích, v USA, ve středu Evropy, Austrálii, Číně, Japonsku atd.

Obchod s dětmi se odehrává právě před našima očima, je do něho zapojeno 40 miliónů lidí. Průměrný věk dětí, kteří se toho „zúčastní“ je mezi 12-14 lety. Lidé, kteří si kupují děti na sex jsou většinou soudci, právníci, policisti, učitelé, lékaři, politici prakticky ze všech oborů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Děti kteří se bestialit zúčatnili se dožívají většinou jenom 21 let. Děti jsou právě verbovány a „získávány-chytány“ přes sociální sítě. Lidé kteří chytají či loví děti jsou vysoce inteligentní, většinou jsou to nacisté. Manipulují děti. Získávají je přes drahé dárky, peníze a sliby. Když je získají, odvlečou děti do ústraní, musejí odevzdat mobil, všechny svoje údaje na sociální sítích smazat. Tím to začíná. Když nejdou dobrovolně, je použito násilí. Takto zotročené dítě je prodáno denně 10-50 kráte na nějaké úchyly (výše uvedené).

Dokonce kamarádky dětí se mohou stát lákadlem a vlákat děti do popsané katastrofy. Coco Berthmann sdělila, že za minulý rok bylo vyděláno za dětský sex přes 32 miliard dolarů. Dále upozornila, že drogu, či zbraň můžete prodat dotyčnému jen jednou či velice zřídka, ale obchod s dětmi je daleko lukrativnější. Můžete dítě prodat několikráte za den 10-50 kráte. Obchod s dětmi je jak dodala BIG BYZNYS. Je to nejlepší byznys pro nacisty.

A mnoho dalšího se dozvíte ZDE.

2) Vaše peníze v jakékoliv bance nepatří Vám. A nejsou pojištěny

Celé roky o tom píšeme a varujeme lidi, nechť si peníze vždy vyberou a nechávají doma. Při krachu bank stejně nic nebude lidem přes veškeré sliby vyplaceno. Peníze nejsou Vaše, ale banky. Do té doby, než je vyberete. Dáváte jenom kredit bance, o který můžete přijít a asi brzy přijdete.

Všechny jsme varovali, že krize začne právě nefunkčností všech kreditních karet a to postupně. Poslechněte si prosím slova experta z oboru, který Vám vše otevřeně říká. To co zde píšeme mnoho let!!!!!

Také když máte jako firma několik miliónů v bance, nepatří Vám, ale bance. Jako třešínku na dortu Vám ještě s výsměchem do Vašich očí začínají dávat NEGATIVNÍ ÚROKY!!!!! No príma…..

Stojíme krátce před největším krachem v dobách lidstva…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde si můžete poslechnout v němčině výklad experta a zapnout překladač.

A zde další expert sděluje lidem to stejné!!!!!

 

tm komentuje

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.