Mé první setkání se symbolem Triquetra bylo v době, kdy jsem ani nevěděla jak se vlastně jmenuje. Někoho jsem potkala, kdo prodával trička a vypadal, že potřebuje peníze. Tak jsem si od něj jedno koupila, abych ho podpořila. Záhy jsem pak svého daru litovala.
Doma jsem zjistila co jsem to proboha koupila za tričko a ještě ten den letělo do koše. Protože to co na něm bylo, z důvodu jak bylo tričko silně destruktivní, mi znemožnilo ho komukoliv darovat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nemůžete poslat dál něco, o čem víte, že je to zlé. Obrátilo by se to proti vám… Vědomě můžete poslat dál jenom to, o čem víte, že je to dobré… nebo si to alespoň myslíte. Poslat dál něco špatného aniž byste o tom věděli, je jiná situace, protože nevědomost a neznalost vás do jisté míry chrání před zodpovědností, ale ne zcela a ne vždy. V zásadě ale platí, že když něco vím, musím se podle toho i zodpovědně chovat.
Takže odpaďák to jistil.

Že je s tričkem něco v nepořádku jsem cítila sice v ruce jak jsem ho chytla, ale logicky rozumově jsem to tehdy nedokázala rozebrat. Už je to hodně let. O to víc matoucí pro mě byl fakt, že mi ho prodal někdo, kdo se tvářil jakože rozumí duchovním a magickým věcem, tak snad by mi neprodal něco špatného?
Ó ano, taková strašná naivita!! Většina lidí, která „dělá do duchovna”, mu ve skutečnosti nerozumí a žádné schopnosti nemají.

Jenom opakují co někde četli, bez schopnosti si věci ověřit sami. Kdo náhodou něco umí, je naopak za černou ovci, protože může začít tahat na světlo světa nepohodlnou pravdu, která vyvrací obecné esoterické nesmysly, které kolují internetem a na duchovních seminářích. Jenomže na to jsem došla až časem. Zkušenosti zadarmo z nebe nepadají.

Tak jsem si od té doby začala dávat větší pozor, zejména na Triquetru.

Je jedno, jakým stylem Triquetru nakreslíte, její rezonance zůstává stále stejná. Ať je to obrys, propletenec, nebo nepřerušená kombinace čar.

V poslední době jsem Triquetru opakovaně potkávala a tak jsem se rozhodla, že o ní dnes napíšu článek a před tímto symbolem vás varuji.

Pokračování článku: Triquetra: údajný symbol koloběhu života je ve skutečnosti silně destruktivní

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.