…..kroky, které byly v posledních dnech učiněny ze strany Prezidenta trumpa, a to ještě před 14.12.2Q2Q, naznačují jistotu vítězství ve volbách. Je to perfektní a napínavá šachová hra z jeho strany a držela mnoho politiků a jejich přisluhovačů v šachu. I mnozí čtenáři tadesca byli z celkové hry značně nervózní. Nejen Prezident trump, ale také redakce tadesca Vám říkala buďte v klidu a sledujte SHOW. Ano velice napínavou SHOW. Vše se blíží ke zdárnému závěrečnému „aktu,“ který pro mnohé přinese velká překvapení….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

1) Vše běží podle plánu. Laik se diví, odborník žasne

V posledních dnech a hodinách se odehrála nejen v Americe, ale i v Evropě celá řada událostí. Směřují k jednomu cíli a to je osvobození lidstva z otroctví. Nebudu nyní probírat nesmyslný COVID-19 a protiprávní divadlo kolem, nesmyslné očkování, kterému bude zabráněno a mnoho dalších maličkostí.

Podívejme se na věc nejdůležitější. Z USA byl do Evropy vyslán Generál Flynn.

 

 

Úkolem Generála Flyna je, pod jeho velením, dostat zbytek posluhovačů hlubokého státu za mříže a vyčistit evropské státy od satanistů. Víme, že mnoho politiků v Evropě už nemůže klidně spát. Vědí, že to, co přichází, nemohou jakkoliv zastavit. V brzké době bude odstavena od moci MADAMME ANGELA HITLER-MERKELOVÁ a její nohsledi. Mnoho dalších politiků pod jejím velením či pod její taktovkou, v akci zvané COVID-19, se dostanou do velkých problémů. Evropa má být od vymyšlené pandemie, která byla připravena a od roku 2010 neustále zdokonalována, osvobozena.

Za tímto účelem byly vyloděny v Nizozemí jednotky amerického námořnictva a další jednotky SHAEF a vojenské policie, která má provést čistky ve všech státech. Přesun jednotek se konal také vzduchem. Z Nizozemí se některé jednotky okamžitě vydaly do Belgie. Proč, je každému snad zřejmé.

Na fotky se můžete podívat níže. Akce osvobození je v plném proudu. Máme se tedy na co těšit. S kabalisty a satanisty bude zúčtováno.

https://app.box.com/s/86ciyllz279lh5gwjs71hdpwpv9zd8zt

https://app.box.com/s/k769jwhovpaifmdsev160un0ducjyolj

https://app.box.com/s/co9m9obs5ek8h5ticmzm58brt4plta8r

https://app.box.com/s/lf3qc9zz142txfrvm102wdklfff7si3x

https://app.box.com/s/jplvaf4qz02xivf4onqdkcqj9lizspe5

https://app.box.com/s/m0w2atk21sr0bhx1sag0h140lo07hmah

 

 

https://app.box.com/s/bgg3scnc4pecijz5ydgzlsk8ypkubdak

https://app.box.com/s/julzecu84jtiikmk1qanzj9acjac57z4

https://app.box.com/s/3f7jtczojrel1vmn3ec94axs75mqo92g

https://app.box.com/s/kwjngvvvp6zjppxq6k4jdrwvohvhzvs4

https://app.box.com/s/onezps1o84606d3m17hu8r6brwoe29jf

https://app.box.com/s/hlajp5xxdzih72qoddh14jfwo28gd9ug

 

 

2) Prezidentu trumpovi se celý svět vysmál a nyní potajmu WHO jeho návržený lék schválila. Teče jim do bot

Kvůli návrhu Prezidenta trumpa uznat jako jediným vynikajícím lékem HYDROXY CHLOROQUIN (hydroxy chlorochin, HCQ) na COVI-19 (berte jakoukoliv chřipku, viry, bakterie a parazity), u nás známý jako MMS, se mu vysmáli do očí, a to celý svět. Údajně navrhuje bělidlo na pití a tím chce likvidovat neodborně COVID-19.

Samozřejmě je to vynikající lék na všechny infekční problémy. Big Pharma vše popírá a dává miliony, ne-li stamiliony dolarů, na pomluvy skutečných léků, které se nedají patentovat. A tím je právě HYDROXY CHLOROQUIN, chcete-li MMS.

Zde máte obsáhlou, nyní nově aktualizovanou, studii. Je jich celkově 150. Pro ty, kteří mají zájem, si je můžete přečíst ZDE.

Z toho vyplývá, že BIG PHARMA a FARMAKO-MAFII teče hodně do bot a místo jakékoliv „NESMYSLNÉ VAKCÍNY“ asi Prezident trump a následně WHO navrhnou použití tohoto přípravku za pár korun, doslova a dopísmene. Tím jsme svědky, jak Prezident trump dělá elegantně z „UČENÝCH A MOUDRÝCH“ PAPOUŠKŮ V NEMOCNICÍCH blbce. Všichni se sami usvědčí.

3) Redakce obdržela zajímavé skenování zajímavých letadel v českých kotlinách

Možná to ani skeny nebyly. Co to teda bylo? V blízkosti atomových elektráren je neletová zóna a hned se zde objeví několik letadel. Nejzajímavější jsou dvě letadla z Qataru. Letadlo s imatrikulačními znaky QTR7GU letící jihovýchodně a další z Qataru QTR3AU letící severozápadně. Zajímavé, že se obě setkávají a míjí se právě u Dukovan. Náhoda při printscreenu? No právě to Q opět na scéně. Ale mohu se také mýlit. Copak asi vrtulník, který odstartoval z Náměště, měl za úkol?

 

A další zajímavý snímek z Kosmonos u Mladé Boleslavi.

4) Zajímavý rozhovor v angličtině a němčině s Generálem Flynem a s Generálem McInerney

Pro všechny, kteří ovládají tyto dva jazyky doporučuji. Dozvíte se zajímavá data. Co můžeme očekávat v blízké budpoucnosti a podvody při volbách. Vše je přeloženo do němčiny a vy se můžete s překladačem dozvědět o čem hovořili. (Děkujeme za pochopení, že není možné všechno překládat. Jsou to kvanta dat…)

Video najdete zde

 

5) A dnes ke konci okénka to nejlepší. Ředitelka CIA GINA HASPEL

Při velké akci ve Franfurtu nad Mohanem, kde byly zabaveny počítače a datové schránky systému, který manipuloval volby v USA, bylo při přestřelce zastřeleno 5 vojáků USA pracující na straně světla. Byla zajata také postřelená ředitelka CIA, která byla hlavní osobou při manipulaci voleb. Okamžitě po zásahu byla převezena na letiště Frankfurt a dopravena do GITMO. Při letu byla vyslýchána a bylo jí sděleno, že má dvě možnosti. Za velezradu bude druhý den popravena (mělo to být údajně v 8 hodin ráno na Quantanámu), nebo může vytáhnout žolíka, kterým může vše pro lidi v televizi dosvědčit a povědět o zločinech, které se zúčastnilo CIA pod její taktovkou, nejen při volbách. V tom případě nebude zastřelena. Vybrala si druhou možnost se žolíkem.

Zprávy od ní přímo v televizních stanicích budou určitě ohromující…..

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.