AKTUALIZACE 21:54

…..tak se zase krátce ozývám z cest, abych Vám dnes mohl předložit zajímavá data…..

QQ:QQ Q7:54

1) Dobré zpávy z USA

Prezident Trump zůstává u mnoha politiků ve sněmovně reprezentantů nepochopen. Rovněž tak v MSM. (svědčí to o jejich nízké inteligenci) Ty se ho snaží v médiích a jinde postavit do světla diktátora. Jinak to nejde říci, ale HLOUPÍ politici ve sněmovně vůbec nepochopili o co se jedná. Senátoři počítali s tím, že Prezident Trump pošle proti „poklidným demonstrantům“ vojáky se zbraní v ruce. Místo toho ale poslal mezi „mírumilovné demonstranty“ složky FBI, tajných služeb, složky boje proti drogám, alkoholu, odhalování organizovaného zločinu, vězeňské stráže a další. A mnohé bez zbraní v ruce!

Celý národ teprve pak pochopil, že složky nepotřebují žádný souhlas či rozkaz od guvernérů nebo starostů obcí, na udržování pořádku mezi obyvatali a na prosazení zákona. A tím následně okamžitě zatknout ty, kteří zákony porušují.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tímto krokem Prezident Trump prokázal vynikající inteligenci a promyšlenost 5-ti dimenzionálních šachů, na které nikdo ze sněmovny nemá. Guvernéři a starostové kteří na rozpoutání nepokojů byli společně domluveni, chtěli Trumpovi způsobit problémy rozpoutáním nepokojů popřípadě občanské války. Trump vše touto vynikající šachovou partií všechno otočil proti  Sněmovně reprezentantů a těm zůstali „oči jenom pro pláč“. Zde sněmovna prokázala, jak vysoce omezené myšlení mají jejich členové…..

Tak opět musel poražený hluboký stát, DEEPSTATE, utřít a zalézt do kouta…..

Dalším důležitým krokem Prezidenta Trumpa pro celé lidstvo je následující počin. Má zájem, aby na celé planetě Zemi zemědělci a chovatelé dobytka neplatili státu vůbec žádné daně. Geniální. Děkujeme jménem tadesca a jeho čtenářů za všechny zemědělce pane Prezidente, víme že mají velice těžkou práci, kterou dnes nikdo nechce dělat.

Ovšem to nejlepší přijde nyní na konec. Prezident Trump se vyjádřil že konec filmu, který nyní běží po celé planetě, bude mít vynikající konec a všichni lidé budou štastni.

Vím že lepší kroky v nynější situaci nemůže Pan Prezident Trump učinit…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

2) Strašení veřejnosti se odehrává na příkaz HLUBOKÉHO STÁTU – DEEP STATE

Generální ředitel WHO pravděpodobně na příkaz BILLA GATESE A JEHO MANŽELKY, přednesl poselství pro lidstvo, kdy se vyjádřil následovně. Lidstvo se nemá co těšit, to nejhorší teprve přijde.

Ano musejí neustále na lidi pouštět strach a to veškerými možnými médii, které jim zůstaly. DEEPSTATE má vylámané zuby a jsou to jejich poslední kroky na strašení lidstva a zastrašování. Nechtějí, aby lidstvo žilo v klidu.

tm komentuje: prosím zůstaňte v klidu, protože to, co přichází, se nedá zastavit, jak se Trump vyjádřil. Sami vidíte, že se vše, o čem celé měsíce píšeme, pomalu naplňuje a začínají také naše data potvrzovat v MSM. Nic jiného jim nezbude. Ale ptám se Vás čtenářů, kdo bude MSM ještě v budoucnu věřit????? Proto Vás upozorňuji, dívejte se kolem sebe, jaká média, třeba i alternativní, se přidala na stranu strašení lidstva. Obrázek si udělejte samozřejmě sami. A věřte čemu sami chcete, do ničeho nikoho nenutíme. To si moc dobře pamatujte…..

3) Dnes v Čr spousta skenů a podzemních výbuchů!

Opět na začátku měsíce velké skenování Československa, Polska, Německa a Rakouska. Pro mnohé to jsou samozřejmě vyhlídkové lety. Rovněž tak zemětřesení v místech skenu jsou skoro přesné. V Německu probíhá velké zatýkání nejen pedofilů. Jsou do všeho zapleteni i státní úředníci. Určitě brzy dojde vlna, ba přímo tsunami do Čr. Nikdo asi nic netuší. uvidíte.

Jsem jenom zvědav, kdy se také v Čr rozjede vlna sebevražd. Myslím, že dlouho to trvat nebude. Začíná se opět hovořit o případu Nasťasa Kampusch, za kterou jezdili kdysi i vysoce postavení čeští politici. Tak jestli tohle praskne, tak tohle bude skutečně tobogán…..

Další problémy nastanou i v oblasti lékařského „průmyslu“, kdy se při transplantacích orgánů odehrávaly také divné praktiky. Určitě tušíte jaké. Dokazuje to výpověď zdravotní sestry, zúčastnila se přes 4000 operací a která vykládá, co vše se na sálech odehrává. Nemůžeme překládat všechny filmy, proto prosím zapněte si titulky a automatický překlad vpravo dole. Děkujeme

tm dodává: dostat se dnes do nemocnice je tedy obzvláště nebezpečné, po výpovědi zdravotní sestry by si každý měl rozmyslet, jestli se raději nebude léčit sám doma…..

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.