…..klid, zatím nevíte, jak jsem to myslel. Připravit se dá na mnoho věcí o kterých jsme psali. Pevně věřím, že mnoho čtenářů tadesca to dávno udělalo….

QQ:QQ Q7:54

1) Na co se máte připravit ?

Ohledně měny, bank, výpadkům čehokoliv jsme Vás varovali v minulosti. Proto dnešní téma se nebude týkat těchto problémů. ALE…..

Při pohledu na mapu windity jsem zjistil, že se má zajímavě ochladit v Česku hned na začátku příštího týdne a to v pondělí z noci na úterý. Má být přes den jenom 12°C, a v noci 16°C. To nebývá právě v tomto ročním obdobím zvykem. Pravděpodobně byl spuštěn HAARP a má být v Česku nejen silný vítr o rychlosti až 90km/h v nárazech, ale mají procházet silné srážky celou Českou republikou s možnými bouřkami a také kroupami. Proto by bylo naprosto vhodné už od pondělního rána vydatně octovat, aby se neuskutečnily další pohromy při sklizni obilí a jiné úrody.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak jste se sami přesvědčili, octování funguje skvěle a můžete tak nezjištně pomoci všem kolem sebe. Právě v pondělí v noci  a úterý bude přesun fronty doprovázen silným větrem. Octovat bych doporučil od pondělního rána až do úterního večera. Všem těm, kteří mají tu možnost, prosím zapojte se na ochranu přírody a úrody.

Windyty najdete zde: https://www.windy.com/cs/-Teplota-temp?temp,45.398,27.422,4,i:pressure

Takto násilné a značné výkyvy jsou pro přírodu naprosto neznámé.

Všiml jsem si při chvilce pročítání komentů, že se údajně v Čr opět prý CHEMTRAILUJE. Prosím udělejte si testy každý sám doma a to jak jsem popisoval, s bílou nádobou do které necháte napršet. Je to nejjednodušší důkaz, který Vás nic nestojí…..

Co se týče rozboru vody, půdy a vzduchu, které byly zde ve Švýcarsku dělány asi před měsícem, ze vzorků z Rakouska, Itálie, Česka, Německa a Švýcarska, chemtraily byly objeveny jenom v minimálním množstvi a bylo dokázáno Germánium v těchto vzorcích. Čistí tedy přírodu. Prvky chemtrailů jsou pravděpodobně z minulosti zde obsaženy. Jinak se k situaci nemohu vyjádřit.

2) Nutné znovu připomenout.

Nacházíme se poslední měsíce a týdny ve válce, která je po celé planetě. Probíhá na všech myslitelných i nemyslitelných úrovních. Je to hlavně válka v médiích. Informační válka. Sice pomalu lezou s pravdou napovrch, ale je to dle nátlaku, který je na MSM učiněn nepřímo. Statisíci alternativními weby po celé planetě. Zde pravda vyšla napovrch. Sami jste se o tom přesvědčili. Pamatujte, že média, která lhala a jsou v područí, ještě v područí, zanikajícího deepstatu, Vám nebudou říkat úplnou pravdu a to nikdy. Lhali, lžou a budou lhát i v budoucnu, při jakékoliv změně. Musejí vzniknout nová média, ke kterým budou mít lidé důvěru.  MSM musí zatím držet „s nimi basu.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

A co si myslíte? Bude se dát věřit médiím když se vše provalí, média otočí a co bude pak? Já jim rozhodně nikdy věřit nebudu. Stačí se podívat, kdo je vede, jací jsoou to lidé vycvičení jako papoušci, budou i v budoucnu papouškovat to co se jim řekne. Né zde musí být radikální změna. Tohle se nemohou odnaučit. Jsou příliš zajetí v kolejích…..

No a co si myslíte, že naučení ob(v)čané, věřící a papouškující MSM budou dělat. Neustále to stejné dokola. Sami ze svého okolí znáte, jak je problematické někomu v dnešní době říkat pravdu. Podívejte se na následující obrázek. Hovoří jasnou řečí a za všechny. Tak přesně vypadá dnešní svět:

MSM a věřící v CORONU

Trefnější obrázek o médiích a ovčanech skutečně nemohli udělat. Vystihuje to naprosto přesně společnost, která čeká večer před televizí na jakékoliv číčoviny a pak jsou ochotni to hodiny rozebírat u kafé v kavárně. Děsivé, kam až lidstvo dostala chasa z DEEPSTATU. Aspoň zde měli úspěch…..

3) Odpečetěné dokumenty, tak to je tedy síla

Myslím si že je zcela zbytečné dodávat jakákoliv slova, prosím, je nutné si přečíst s překladačem.

https://www.courtlistener.com/docket/4355835/giuffre-v-maxwell/?page=7&fbclid=IwAR0-LIb-AzyNVKBWKxL8nTzpaI9rZypb6mE1m1PyDNQK3N0EEnde1EZ-ZLs

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) The Economist

Anglický časopis The Economist (sionistický časopis) v novém vydání prohlásil:  Lidé se musejí přizpůsobit COVIDU-19. Jinak tomu nebude. Je zajímavé, že přesně v době, kdy Prezident trump má zájem dělat ohromující odhalení. Sionisté také vychází se svým tvrzením a nenechají se odbýt. No jo MSM, jako kdybychom o nich nemluvili…..

V následujících 90 dnech se uskuteční největší vysušení hluboké bažiny, které nemá obdoby. Čas přišel, dosti je dost…..

 

tm komentuje

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.