;

…..dnes jsem původně neměl v plánu psát okénko. Mám také svoje soukromé i jiné záležitosti na plánu. Zastihla mne ale prosba od carstena ohledně požadavku z diskuze. Od zítřka by měl mít svůj vlastní nick v komentářích a pak už nebude do Vašich při odpovědích zasahovat. Zatím to jinak nejde….

QQ:QQ 14:27

1) Rakovina a jak se dá poopravit

V minulosti jsme psali mnoho článků ohledně alternativní opravy lidského těla. Také o opravě těla při rakovině.Stačí tedy nahléídnout. Jak jsem zjistil, mnoho čtenářů při nahlédnutí do diskuze se snaží okamžitě pomoci druhým. Za to Vám celý tým tadesca moc děkuje a dáváte najevo, že se zde zdržují ti správní lidé.

Jakákoliv akovina má problémy ve dvou věcech. Je to nevědomost a psychika. Dle Nové Germánské Medicíny od doktora Hamera Jsou následující problémy možné. Psali jsme o tom několik článků, prosím najít.

 

 

a) Rakovina žaludku a střev je způsobena tím, že člověk nemůže něco zkousnout a strávit. Jedná se vždy o psychiku…..

b) Rakovina dělohy u žen je způsobena konfliktem mezi matkou a dcerou či dítětem. U dcery v mladém věku je to problém nesnášenlivosti dcery s matkou….

c) Rakovina varlat u mužů je způsobena konfliktem mezi otcem a synem. Syn otce okradl, zabil se v autě či jinak nebo se nenáviděli…..

d) Rakovina ledvin u člověka je způsobena konfliktem člověk a voda. Buď se v mládí topil,  zachránili ho a přežil. Nebo měl doma neustále problémy s vodou, časté zátopy při rozvodněné řece, kapání potrubí v domku z topení, neustále se opakující stejná porucha u auta v motoru poruchou tečení vody z chladiče či podobné. Člověk verzus kapalina je vždy rakovina ledvin….

e) Rakovina slinivky u člověka je vždy způsobena konfliktem člověka s majetkem či jměním. Byl okraden o peníze, dům, rodiče ho vydědili, ztratil při živelné katastrofě dům či jiný majetek a ten nebyl pojištěn a nebyl mu zaplacen. Vzpomeňte si co jsem kdysi psal o ministru kultůry, snad se jmenoval Dostál- už si nepamatuji, který právě zemřel na rakovinu slinivky. Měl velký konflikt on a hmota majetek.

Prosím čtenáře, kteří neustále čtou tadesco, pomožte s odpověďmi diskutující, která žádala o pomoc.

Moc Vám děkuji za vše s celým týmem tadesca…..

 

 

2) Věřte plánu, protože stejně nic jiného nám nezbývá

O tématu se rozepíši podrobněji, neváhejte a věřte. Stejně nemohou lidé momentélně nic dělat…..

Prosím komentujícího s přezídvkou melda2, při mém výpadku, jestli by mohla do komentů něco „šupnout.“ Moc děkuji

WWG1WGA

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.