AKTUALIZACE QQ:Q5Q5Q5

…..vykročíme do konstruktivní budoucnosti. První krok je ale na nás všech zde v západní Evropě. Západně od ruských hranic. Hlavu nahoru a….

QQ:QQ QQ:QQ

1) Celý vzkaz Prezidenta putina

Díky našemu čtenáři s nikem přemo Vám přináším celý vzkaz, popřípadě velkou část vzkazu, od našeho zachránce z východu. Důležité celé přečíst a pochopit. Probuďte další lidi. Děkujeme.

Včera jsem přinesl část vzkazu Prezidenta putina od našeho zpravodaje v dipl. službách z Říma. Byla to jenom poslední část sdělení. Nyní si přečtěte vše co sdělil.

Obdržený mail – asi součást výroku, z kterého tomáš zveřejnil poslední paragraf.

* PREZIDENT PUTIN :
** NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK **
Zúfalo dokončujú plán pre Európu !!!!!!!!!!
Medzitým čo európske národy smútia nad mŕtvymi a pripravujú sa na ďalšiu vlnu „bezprostredných útokov“, prezident Putin varuje, že Nový svetový poriadok je vo svojej záverečnej fáze svojho „70 – ročného plánu pre Európu“, a tento proces sa odteraz len urýchli.
„Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov,“ povedal Putin skupine v Kremli. „A teraz do nich strkajú.“
Medzitým, čo je vo Francúzsku vyhlásený výnimočný stav, Spojené kráľovstvo je pod stanným právom s tisíckami vojakov strážiaci ulice a Nemecko a Švédsko trpí zrútením práva a poriadku kvôli prisťahovalcom, …
je ťažké s Putinom nesúhlasiť.
Plán Nového svetového poriadku naplniť západné národy radikálnymi islamskými prisťahovalci – proti vôli občanov týchto krajín – a potom rozpútať peklo na zemi tým, že ich „vypustia“, bol dosiahnutý.
Putin sa domnieva, že politika otvorených hraníc, ktorá je nútená európskym národom musí byť odmietnutá, ak má mať kontinent nejakú šancu na budúcnosť v mieri.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Európa musí odmietnuť globalizačnú politiku otvorených hraníc, ktorú im nútia elity.“
Podľa Putina neexistuje miesto pre suverénne národy v globalistickej vízii budúcnosti, a ruský prezident ukázal prstom priamo na Rothschildovcov a ich kabalu a na medzinárodné elity.
„Rothschildovská kabala prenikla do vašej vlády, do vašich médií a do vašich bankových inštitúcií. Už im nestačí páchanie zverstiev na Strednom východe, robia to teraz na vlastnej pôde, zúfalo dokončujú plán jednej svetovej vlády, jednej svetovej armády, doplnené svetovou centrálnou bankou.
“ Myslia si, že to môžu robiť tak, že vás budú terorizovať, než sa podrobíte. Desia vás, aby ste prijali všetky nové zákony, ktoré zavedú, pod zámienkou vašej ochrany. “
Putin vyzval Európanov, aby odmietli výzvu sirén globalizátorov a ich kultu smrti.

„Oni (Európania) sa musí postaviť svojim pánom, ktorí už dávno prestali slúžiť ľuďom a požadujú, aby boli ich hlasy vypočuté.“
„Západné vlády už ani neskrývajú svoje skutočné zámery. Môžete vidieť hrôzy, ktoré sa skrývajú za ich maskami.
Nespúšťajte z nich oči !!!!!!!!!!!!!
Nepodľahnite ich trikom !!!!!!!!!! “
„Rusko sa nebude len pozerať, a nedovolí, aby Európa bola porazená a takto dehumanizovaná.
Vojna začala !!!!!!!!!!
Pravda a spravodlivosť zvíťazí !!!!!!!!!! „

Tímto děkuji ještě jednou nicku přemo za vyhledání a doložení pravdivého tweetu od našeho italského korespondenta. Děkuji

Pro připomenutí poslal následující vzkaz:

Já ho přeložil následovně a dodal koment:

Služebníci Rothschildů pronikli do vašich vlád, vašich médií, vašich institucí. Nepodléhejte jejich trikům. Rusko nezůstane se založenýma rukama a nedovolí, aby jeho evropští bratranci byli zavražděni a odlidštěni. Fikce skončila. Válka začala. Musí zvítězit pravda a spravedlnost.

Není vyloučeno, že do slovenského parlamentu se dostala výše uvedená slova či tweet Prezidenta putina a pár posluhovačů ďábla ihned požádalo NATO o pomoc. Ještě ale nevědí, že všemu bude jinak. Chudáci. Dle mého názoru ani sbalené kufry slovenského diktátora a slovenské diktátorky nebudou k ničemu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Pre TADESCO Sekunda pred dvanástou

…..dovoluji si zveřejnit mejlíka, který nám posílá náš dlouhodobý čtenář a měl by být vzkazem pro všechny bytosti v hotelu Země, kteří si zachovali svoji lidskost. Čtěte prosím mezi řádky. Tímto také veřejně děkuji vladovi za jeho vynikající práci. Děkuji vlado…..

Pozdravujem Vás, priatelia, Tomáš, Tereza.
Oceňujem Vaše o snaženie v súčasnej situácii v našej krajine.
Je veľa ľudí, ktorí stoja na strane života.
Opačná strana je vyznávačom a otrokom zla, ktoré nie je potrebné popisovať. Existuje a stále silnie…
Ich ovocie je skazené a otrávené…
Tí, čo stoja na strane života, vedia, že hra sa končí.
Je to jednoduché.
Nehovorím o spiacich, ktorí čerpajú z otrávenej studne.
Hovorím o tých, ktorí rozlišujú medzi informáciami a poznaním…
Je čas chytiť sa za ruky.
Ak chceme prežiť, nielen fyzicky, ale čo je podstatné, duchovne, musíme sa dívať tým smerom, kde je svetlo.
Moje slová môžu byť kľúčmi do domu, kde sa stretávajú blízki.
Je ľahké neniesť zodpovednosť. Je ľahké neakceptovať zákon.
Nie je ľahké niesť zodpovednosť. Nie je ľahké zákonne čeliť nezákonnosti.
Ľudia sú takí silní, ako to dovolí ich vlastný strach. Nikto nezotročí človeka viac, ako on sám seba. Na ňom samotnom záleží, či si odstrihne krídla, alebo poletí ďalej.
Je načase, aby ustráchaní pochopili obsah rozprávok z detstva. Je najvyšší čas, aby si spomenuli na dobrý western, a je sekunda pred dvanástou, aby sa zbavili egoizmu, ktorý spoľahlivo zatarasí Cestu do neba.
Milý priateľ, ak rozumiete tomu, čo je medzi riadkami, ste v rodine.
A rodina sa musí poznať a stretávať.
Rodina je základ… všetkého. Z rodiny sme vyšli a do rodiny sa vrátime…
Spojme sa!
vlado bálint

Moje odpověď na mejlíka byla následující:

Milý vlado,
moc děkuji za obzvláště milého mejlíka. A protože je tak skvělý a moc vypovídající, dovolil jsem si ho dát na web rodiny tadesco.
Ano brzy se určitě střetneme a budeme oslavovat. Tentokráte vteřinu po dvanácté, která vyšla…..
…..s Láskou a úsměvem tm….

[wp_ad_camp_2]

 

 

3) Obrázek řekne více než tisíce slov

Žádná náhoda to nebyla….

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.