AKTUALIZACE 19:54

…..machinace s možností zmanipulování voleb (elektronicky) se začaly odehrávat na pěti místech na světě, které se snažili z USA zastavit. Ruka v titulním obrázku ukazuje, kdo je vítězem a bude vítězem….

QQ:QQ 11:54

Při rozhovoru s našim korespondentem z Říma, který mně dal vzkaz od Prezidenta putina, mně důrazně řekl o snaze DEEPSTATU na poslední chvíli ukrást volby v USA a tím se zachránit. Tvrdi, že se o to určitě pokusí. A měl pravdu.

Nic ale není zatím ztraceno. Když se podíváte na hlasy, které záměrně zatím nebyly započteny a to hned v několika státech, zjistíte, že právě tam vyhrává Prezident trump. Tím by asi dosáhl 290 bodú či hlasů a stal se tak vítězem. ( Trump zpochybňuje ale celé volby. Vítězství bylo na jeho straně)

Samozřejmě že se sčítání záměrně blokuje aby mohl podvodný DEEPSTATE mít možnost manipulace. Mimo jiné máme zprávy že trump volby pozastavil a jmenoval soudkyni pro okamžité odhalení viníků.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Byl bych zatí velmi klidný, zatím nic neskončilo, naopak teprve nyní „mela“ začíná. Biden měl možnost čestně odstoupit, jinak na něho budou uvaleny důkazy a skončí v žaláři jako kriminálník a to mu nabizel právě Prezident trump před několika dny. Hra vůbec není dohrána. Naopak.

DEEPSTATE má zájem zahladit odhalené stopy. Tento boj a vlna se zastavit už nedají a neustále o tom hovořil Prezident trump.

Každý v USA vidí ten obrovský podvod, který bude mít následky. I v těchto minutách  se snaží vše zmanipulovat.  V Pensilvánii kde se snaží lidé pomoci při sčítávání hlasů, povolal guvernér policii. Takže jasný podvod na zahalení stop.

Jak jsem říkal, nic není ztraceno, naopak vyplavou další zrůdy a jejich zrůdné činny napovrch. Vyčkáme dalšího velmi napjatého dění po celé USA.

Chcípající kobyla hodně kope…..

AKTUALIZACE 19:54 Přes veškeré problémy máme pro vás vynikající zprávy.

Budu se snažit ještě dnes večer pro Vás udělat okénko. Vyčkejte, nic není ztraceno, naopak. Opět jsem měl telefonát s našim korespondentem z Říma. Vynikjící…..

WWG1 WGA

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.