AKTUALIZACE QQ:Q5Q5Q5 další aktualizace 12:54 dole bod 5

…..buďte prosím klidní. Jak sám Prezident trump říká, sedněte si a pozorujte show. Právě to show byly i ty volby a málokdo to pochopil….

QQ:QQ QQ:QQ

1) Jak nejlépe chytit zločince?

Prosím všechny zúčastněné, ještě jednou. Nerozčilujte se. V tomhle „borčusu“ jste žili celý život, chodili k volbám, které Vám manipulovali přímo „pod nosem“ a nikomu to nevadilo. Jak dokonaleji měl Trump dokázat podvody, které dělají všechny vlády se svými občany???? A to v celém hotelu Země. Potřeboval, aby otevřel oči celému světu, který bude přihlížet. Celou akci provedl na základě doporučení svého týmu. DEEP STATE je tak rozhozen, že ve volbách dělal kardinální chyby v podvodech a sám se chytl do vlastní pasti. Prezident trump tvrdí od začátku, že je porazí jejich vlastními zbraněmi. A to jsou právě ony. Podvody u všech voleb. Jsou to taktiky HLUBOKÉHO STÁTU.

Co si myslíte, jak byly provedeny volby na Slovensku? Úplně stejně. Psal jsem o tom. Podvod od začátku. Vyhrál by určitě pan Harabin. Pod taktovkou DEEP STATE Vám DOSADILI nového diktátora a diktátorku, a nyní nevíte, jak se jich zbavit. Oni se totiž snaží zbavit Vás, bratia Slováci. V Česku by to za pár týdnů nebylo o nic lepší. Ale pojďme k věci.

Původně měl v plánu Prezident trump vyhlásit výjimečný stav a volby by se neuskutečnily. Byl to první plán. Jak vidíte, přehodil výhybku a použil jejich taktiku. A tou je také porazil. Ve volbách dokázal tolik podvodů, a národní garda či policie už pozatýkala mnoho lidí. Byli mezi nimi tajní, policisté, kteří vše monitorovali. Trump psal o podvodu dopředu. Volilo dokonce několik miliónů mrtvých lidí. DUCHŮ. (1,8 miliónu duchů) a to ve 29 státech.

Další téma jsou vyhozené volební lístky pro trumpa, někde na pokraji silnice.

Takových důkazů přišlo mnoho, ale je zbytečné se tím už zabývat. Nemějte obavu, Prezident trump a jeho tým si s tím poradí a jak sám před volbami navrhoval Bidenovi, aby čestně odstoupil a bude souzen jen za finanční podvody, nyní bude soudem semlet jako kriminálník. Trump mu to garantoval. Vše, co doposud řekl, vždy splnil. Něco později, ale splnil. Čas někdy je prevít. Vždyť ani neexistuje…..

DEEP STATE se chytil do vlastní léčky. Trump ukázal celému světu přímo v přímém přenosu, jak to funguje.

Opusťme téma voleb, stejně je prezidentem trump, tak klídek. Nenechá si to líbit a ještě zažijeme velkou SHOW.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Zajímavá reakce Kim Jong Una

Je to sice jeho klon nebo dvojník, ale nevadí. Je hlavou státu Severní Korea. Stala se nepochopitelná věc. Dokázal, že je člověk s dobrým srdcem, není to ten originál a nabídl Prezidentu trumpovi možnost vojenské pomoci v USA.

Pravděpodobně tuší, kam mohou lidé podporovaní DEEP STATE až zajít. Ovládají ještě dnes poměrně velkou část vojska a policie. Jóó, to bude ještě velká SHOW.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Zázračná náhoda rychlého odchodu slovenského uzurpátora

Zajímavá reakce se odehrála hned po oznámení skutečného vítěze prezidentských voleb v USA na Slovensku. Dle mého názoru, a také názoru našeho korespondenta z Říma, se „po anglicku“ rychle vytratil PREMIÉR MAŤOVIČ a išel do karantény. To stejné okopírovala PREZIDENTKA ČAPUTOVÁ.

Tuší totiž, že při výhře trumpa se budou dít věci. A ony se už dějí.

Náš římský korespondent, se kterým jsem opět delší dobu telefonoval, mně sdělil, že Prezident trump před časem pozastavil platnost diplomatických pasů. Lidé s těmito doklady o imunitě nemají dnes již imunitu. Asi to nevědí. Mohou být kdykoliv zatčeni. Vše připravil Trump dopředu. Stejně vojska SHAEF nezajímají tyhle bezcenné papírové doklady.

Je tedy jedno, kde se jakýkoliv člověk, který zneužil moc, schová. Mají možnost je za vlastizradu kdekoliv zatknout a postavit před vojenský tribunál. Což se dle výpovědi našeho korespondenta také asi odehraje!?

4) Zprávu, která Vás nejvíce potěší, jsem si nechal až nakonec

Při dnešním rozhovoru s naším korespondentem z Říma mně opět sdělil zajímavé věci z „utajených kanálů.“ Nemohu o nich hovořit, ale máme se na co těšit. O Contem a Macronovi jsem vám psal. Sdělil mi, že zázračně je vyprázdněný celý EU CIRKUS v Bruselu a nikdo tam není. No proč asi. No přece kvůli KORUNÍMU VIRU, že ano, to pochopí i malý školák. Prý mají povoleno pracovat z domu. HA HA HA…..

Ale to není ta hlavní potěšující zpráva. Zcela synchronně s volbami v USA se objevila v Německých novinách zajímavá zpráva o vojskách SHAEF. Rozhodně Vás potěší.

V Meklenburských novinách se na žádost lidí objevilo sdělení o americké vojenské policii SHAEF. SHAEF je zde nyní výhradně na pomoc pro veřejnost, která by byla napadena jakýmkoliv způsobem německou státní policií, státním zástupcem, politiky či jinými „státními činiteli.“ Jsou zde na pomoc při zatýkání pedofilů a sítí této organizace, ochranu pro svobodné mínění proti politickým stranám, korupci atd. Lidem je doporučeno, aby nežádali o pomoc vojska SHAEF ve sporech s finančním úřadem a policií, to se bude řešit v budoucnu. Nutné schovat veškeré dokumenty a jména zúčastněných osob.

Policistům v Německu nebylo doposud sděleno, že nesou veškerou osobní odpovědnost za veškeré činy či ublížení na zdraví. Neručí už za ně stát a nikdo za nimi nestojí.

Co zde není napsáno, ale platí všeobecně pro celou EU a svět od 21.Q8.2Q2Q.

Stejná hmotná odpovědnost platí u soudců, exekutorů, advokátů, zaměstnanců finančních úřadů atd. Ano, u sousedů to začalo.

Dle slov našeho korespondenta se vojenská policie rozprostřela na východ a jsou jak v ČR, tak na Slovensku.

Proto prosím zachovejte klid, jednejte se všemi složkami slušně a popřípadě si pište jména a dělejte fotky lidí, kteří by Vás chtěli neoprávně TESTOVAT.  JE TO PROTIPRÁVNÍ!!!!! O TOM ALE TADESCO PSALO MNOHOKRÁT.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

aktualizace 12:54

5) Lidstvo se nachází uprostřed silné bouřky

Použiji příměr. Představte si, že planeta Země či Hotel Země je jedno velké letadlo. Jsou v něm veškeří lidé planety Země. Letadlo se po dlouhém a relativně klidném letu ve vysoké výšce dostalo při sestupu na přistání do bouře. Těsně před sestupem se vyměnila posádka stroje za jinou. Nová posádka a kapitán vidí na radaru silnou bouřkovou oblast v dráze letu. Není ji možné obletět. Je nucen jí proletět. Nic jiného mu nezbývá. Jsou vidět blesky. Mnoho blesků zasáhne i letadlo. Kapitán vidí ohniska bouřek na radaru před ním a snaží se proletět.

Dostává se do silných turbulencí, do prudce sestupujících větrů a následně do prudce stoupajících větrů. Mnoho lidí zvrací a ti, kteří nebyli připoutáni a neměli pod „zadkem“ pevnou sedačku, se utlučou o strop a následně o podlahu. Všichni zvrací, nikdo se nemůže pohnout z místa. Létající kufry a nepřipevněné předměty pozabíjí další cestující.

V letadle  se nachází i cestovatelé v čase, kteří chtějí vystoupit těsně před katastrofou, která byla na letadlo připravena. Zkušený kapitán letadla ovšem má velké mnohaleté zkušenosti a moc dobře si situaci uvědomuje a ví, jak proletět. Radar mu sám ukazuje cestu. V momentě, kdy měla přijít katastrofa a stroj měl být roztrhán jádrem bouřky, vystoupili z letadla cestovatelé v čase. Zkušenému kapitánovi se podařilo jádro bouřky obletět a katastrofa se díky vynikající navigaci, která byla do radaru někým seslána a ukazovala tu správnou jedinou možnou cestu, nekonala.

Mnoho lidí se umlátilo v letadle k smrti, mnozí dostali infarkty a někteří se udusili zvratky. Bouři kapitán proletěl s těžce poškozeným letadlem a úspěšně přistál na letišti jménem „ZLATÝ VĚK.“

Kdo je oním kapitánem, asi víte. Těžce poškozené letadlo je ekonomika planety Země. Ti umlácení jsou ti očkovaní. Všichni sedící v letadle (doma na židli) a pevně připoutaní cestu přežili.

Když jdete do kina na horor a udělá se vám z toho, co vidíte špatně, vstanete a odejdete. Z hotelu Země se ale za letu vystoupit nedá.

Jak říkala indigová dívenka, je to jenom hra a výsledek může být právě to vzpomínané letiště.

Tak nám všem přeji velice úspěšný průlet hrozivou bouří bez zvracení a umlácení. Nezapomeňte pak poděkovat onomu kapitánovi letadla, který vše dotáhne do úspěšného konce. O druhém „oficíru“ v letadle se nemusím ani zmiňovat. Asi víte, kdo jím je…..

Kapitán vám tímto přeje příjemný a pěkný let s hodně „jedlými a úžasnými zážitky.“ No, je to ale síla, že ano?

Omlouváme se všem čtenářkám a čtenářům, ale máme opět přetížen server. Při výpadku prosím navštivte náš druhý web ZDE.

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.