…..líbil se mi velice výrok carstena někde v komentech, když někomu doporučoval, aby se přesunul do hybernace a stal se pozorovatelem. Skvělý výrok, jsem jím nadšen. carstene, moc ti děkuji. Přesně tento výrok jsem následoval. Na všechno jsem Vás po celé roky postupně připravoval. Stálí čtenáři vědí skoro vše. Mozaika se jim poskládala. Dnes Vás datují 4 skvělí lidé melda, terezka, jura a carsten. Děkuji. Já jsem nyní pozorovatelem a pozoruji SHOW….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Milí čtenáři, dostávám mnoho dotazů ohledně toho, jak dopadne aktuální dění ve světě i u nás. Uvědomuji si, že pro mnohé není nastalá situace vůbec lehká, někteří lidé se potýkají s existenčními problémy, jiní s psychickými, a všichni si přejeme, aby tohle šílenství kolem uměle vyvolané „pandemie“ konečně skončilo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kromě mediálních sračkometů, které nás neustále děsí dezinformacemi o tom, jak všichni brzy vymřeme, vakcína je to jediné, co nás zachrání a jak nás čeká spousta let v izolaci a život už nebude jako dřív, si přihřívají polívčičku ještě mnohé – údajně „alternativní a nezávislé“ – weby, které jdou s proudem a podporují toto masové šílenství, vyvolávají ve svých čtenářích ještě větší psychózu. Vydávají apokalyptické předpovědi o tom, jak nás nakonec všechny očipují a zavřou do koncentráků, že je to konec svobody, konec světa tak, jak ho známe.

Prakticky předpovídají vítězství zla nad dobrem. Položte si, Vážení čtenáři, tu zásadní otázku. Jaký účel mají takové weby, o co jim jde a čí vítězství vlastně chtějí? Vítězství zla, nebo vítězství lidí a dobra?

Tadesco o těchto událostech psalo mnoho let dopředu a já jsem tyto věci vykládal už před dvacetipěti lety na svých přednáškách. Někteří lidé to neunesli a odcházeli, nebo jsem je po přednášce zaslechl, že jsem blázen, že žádní černoši do Evropy nepřijdou, čipování nebude a mnohé další věci, které se už staly. O tom, že stínová vláda uměle vyrobí virus, aby vyvolala globální paniku a našla si tak záminku pro další okleštění naší svobody a našich práv, se také vědělo dlouho dopředu. Všechno bylo předpovězeno i v Protokolech sionských mudrců a v Agentě 21.

Pořád jsem slibovat tobogán a tady ho máte. Velký tobogán. Nikdo si ho neuměl představit. Ale snažte se být klidní, ať se děje co se děje. Pamatujte na příběhy o lidech, kteří překonali „nepřekonatelné“ a přežili „nepřežitelné“ díky tomu, že se nevzdali, nehodili flintu do žita a nepřipustili si svůj konec, nebo svoji smrt. Ani vy se nevzdávejte a nenechte se zastrašit ani zmanipulovat panikáři za klávesnicí, kteří se na Vás snaží přenést svoje strachy a bludy.

Věděl jsem, že tato doba přijde a vím také (protože na rozdíl od masmediálních sračk*metů a kvazi alternativních webů mám skutečné zdroje a netahám si dezinformace ze staré smradlavé žumpy za barákem), jak to skončí. Bude to nepříjemné, bude to zlé, mnoho lidí kvůli tomu ještě zemře, ale nakonec zvítězí LIDSTVO. Bude to vítězství DOBRA. O tom, kdo tyto časy překoná, ve velké míře rozhoduje Vaše psychická odolnost, Vaše víra a odhodlanost. Vše je pomíjivé a vše jednou skončí, skončí i tato zlá doba.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na apokalyptické zprávy nedejte a ničeho se nebojte. Zůstaňte v klidu a zachovejte si střízlivou mysl. Panika se vyvolává záměrně, abyste byli povolní, neschopní jakékoliv akce, sebeobrany nebo námitky. Systém přesně toto chce, abyste ztratili hlavu i naději, abyste přestali vidět světlo na konci tunelu a vzdali se. Je to boj o Vaši mysl. Dnes jenom BOJ O VAŠI MYSL. Nic jiného v rukou nemají. Vzpomeňte si na monolog Morfea ve filmu MATRIX.

Politici útočí na lidi jako cobra na svou kořist. Zhypnotizuje ji.

Tadesco nesedí jedním zadkem na více židlích současně, ani si podle potřeby nepřesedává. Vždycky jsme psali konstantně o jednom scénáři – který dopadne vítězstvím lidstva – protože víme, že je to pravda.

Musím ještě k tomu něco dodávat?

Ano, dodám.

Pamatujete si, když nás ve škole učili co máte dělat při ošetření těžce zraněného třeba při autonehodě, který ztratil ruku či nohu? A vy jste tam první před záchrankou? Zastavit krvácení dotyčné osobě a nikdy nehovořit o hrůze, kterou vidíte. Třeba o utržené noze či ruce. Tím byste ho určitě zabili. Je nutné ho psychicky podržet a říkat mu, že vše bude v pořádku a havárii přežije, že to není tak zlé. Tím dotyčnému velice pomůžete. Psychika je v tomto případě na prvním místě. Žel, měl jsem v životě dvakráte tu „čest“ asistovat při podobné havárii v Německu na dálnici.

Z Francie znám také jeden drastický případ. Sousedka viděla v dědině, jak dvě děti vběhly pod nákladní vůz. Celá pomatená si myslela, že jsou to děti její sousedky, dvojčata. Běžela hned vedle do baráku za sousedkou a řekla matce, která děti nesmírně milovala, byly vymodlené, následující větu. Právě teď nákladní vůz zabil obě vaše děti. To je strašné. Těchto pár slov stačilo na zabití matky milující svoje děti. Dostala infarkt a na místě zemřela. O to strašnější byla dohra. Zjistilo se totiž, že to nebyli její děti. Kratičká věta zabila matku, která mohla ještě dnes žít. Případ se odehrál u jedné vesnice u Perpignanu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Uvědomujete si Vážení, co s Vámi dělají MSM po celém světě? Podívejte se kolem sebe, kolik lidí ve vašem okolí spáchalo kvůli dnešní situaci sebevraždu.

Proto Vás Vážení čtenáři tadesca nabádám. Bylo by dobré odstřihnout se od pochybných MSM, rádoby „alternativních webů,“ které údajně vědí všechno jako první. S výroky: A je to tady, my jsme to věděli, už se nedá nic dělat, pozavírají nás do koncentráků, to je konečná a mnoho dalších „skvělých výroků.“ No, všem v posledních týdnech padají masky.

Proto se snažte lidi kolem sebe uklidňovat, buďte sami klidní, a pomáhejte si navzájem.

Věřte, že nás očekává skvělá doba a skvělý život, ale probíhající válkou a armageddonem si musíme hlavně kvůli spícím ovcím všichni projít. Věřte ve dva velké muže, kteří hru řídí. Lidstvo samo by ji nezvládlo, nikdy. Děkuji.

WWG1 WGA

tm