AKTUALIZACE 22:54

…..pomalu, ale jistě se dostávají napovrch pravdy, které měly být lidstvu navždy utajeny. Nejen v Anglii, ale po celém světě se při vysušování bažiny objevují hrůzná monstra, dříve kryta hladinou vody….

QQ:QQ Q7:54

1) Skandály po „zmizení královny ALŽBĚTY“ začínají v Anglii prosakovat napovrch

Spíš by bylo dnes trefnější napsat místo prosakovat – po provalení hráze se obludnosti, které se odehrávaly v Buckinghamském paláci vynořily navždy ven.

Zatím se přísně tajilo a bylo naprostým tabu, že v „NEJVĚTŠÍ KRÁLOVSKÉ PRACOVNĚ“ byly vězněni děti. Bylo to v horních patrech a ve sklepích. Dle potřeby. (Připravujeme článek). Dítě, zcela nahé, které se v roce 2015  pokoušelo utéct z „HONOSNÉHO“ trefněji řečeno hnusného a odporného královského vězení, navázalo několik prostěradel na sebe (možná i ubrusy) a snažilo se přes okno utéct. Jak to skončilo uvidíte sami.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Samozřejmě celá akce byla zametena v tichosti a bez velké publikace na nařízení „královských JĚŠTĚROIDŮ“ pod kobereček. Útěků bylo v minulosti mnoho, ale děti skončily vždy špatně. Nikdo jim samozřejmě nevěřil a ani nepomohl. Na příkaz „JEJÍHO VELIČENSTVA“, REPTILOIDNÍHO…..

Podívejte se na video a asi od 20 vteřiny pozorujete dítě které se „slaňuje“ po svázaných prostěradlech z okna.

>>>>>VIDEO ZDE

Další měsíce a roky, kdy budou probíhat i ty nejděsivější odhalení, budou pro mnohé, i probuzené dosti silným kafem.

Mnoho filmů z PEDOWOODU, které byly natáčeny údajně v ateliérech, jsou reálné, z podzemí a s ateliéry neměly nic společného…..

 

2) A zrůdnosti českého parlamentu a politiků

Obrázek o psaném siudělejte sami. Jedniné stěstí je, že se jim vše brzy rozsype pod rukama.

EU – CETA – Česko i Slovensko, ztratily státní suverenitu. Stačil jen podpis předsedy vlády!

Stačil jediný podpis předsedy vlády na úmluvě v EU a Česká (Slovenská) republika přišly o svou státní suverenitu. K této situaci už došlo při podpisu úmluvy CETA. Nyní se situace může kdykoli opakovat třeba s Istambulskou smlouvou a národní parlamenty zemí EU s tím nebudou moci nic udělat a budou muset slepě poslouchat evropská bruselská nařízení.

 

[wp_ad_camp_2]

 

O celé věci se přesvědčil v pátek 31.7.2020 Kyperský parlament. Ten odmítl ratifikovat globalistickou smlouvu CETA. A Ejhle – zjistilo se, že to na euro-hujery nestačí, protože smlouva CETA byla podepsána předsedou vlády Kypru v Radě Evropy, a tedy CETA platí bez ohledu na její ratifikaci národními parlamenty!

Podle článku 20 smlouvy, v případě neschválení smlouvy CETA národními parlamenty se nic nestalo a smlouva CETA platí dál a je závazná pro všechny státy EU, a to do té doby, než jí vypoví kvalifikovaná většina EU (Německo+Francie+4-5 zemí velikosti Česka).

Tedy Pozor! V budoucnu stačí jeden podpis Andreje Babiše v Radě Evropy a nařízení EU budou nadřazené zákonům ČR, které schválí národní parlamenty!

Schválení smlouvy CETA v Česku nejvíce aplaudovaly TOP-09, ODS, ANO a ČSSD! Tak si na ně dejte pozor. Proti smlouvě byli Piráti, ale jakmile se dostali do Parlamentu ČR, otočili, a dnes proti ní nic nedělají!

Tedy Česko v případě CETA přišlo o svou suverenitu! Co tedy bude s Istambulskou smlouvou. Jsme snad už vazalský stát Bruselu, že stačí jediný podpis předsedy vlády, a smlouvy a zákony schvalované parlamentem ČR, jsou už zbytečné? Proč tedy živit ještě české politiky, stačí zvolit jednoho euro-hujera-podepisovače a bude ušetřeno!

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Izrael zasiahol Bejrút jadrovou náložou, potvrdené zo strany Trumpa a libanonskej vlády

Celý článek si můžete přečíst na následující adrese: http://prekladyodlesa.sk/izrael-zasiahol-bejrut-jadrovou-nalozou-potvrdene-zo-strany-trumpa-a-libanonskej-vlady

 

4) Mám spoustu zpráv, nevím kde začít.

Zatím je obchod dětí pro pedofily v plném běhu.

V Nigérii bylo zadrženo při mezipřistání a následné namátkové kontrole letadlo GIR-JET, které startovalo v Sudánu. Mělo to být nákladní letadlo – cargo let. Byly v něm objeveny stovky křičících a plačících dětí. Všechny děti byly ukradeny či pochytány v Sudánu a měly být zobchodovány.

Jejich cesta byla předurčena do Španělska. Skončily by v pedofilních kruzích a následně možná jako dárci orgánů či na rituály.

Letadlo odstartovalo v jižním Sudánu a mělo mezistání v Nigérii. Namátkovou kontrolu, kterou způsobily zaměstnanci letiště kvůli křiku dětí odhalila neuvěřitelné. Stovky malých dětí. CPT i co-pilot s celou posádkou „vychovatelů“ či doprovodu byli zadrženi.

 

>>>>>VIDEO ZDE

Od carstena vím, že do komentů píše neustále pár úchylů, kteří prosazují skutečnost, že tunely, zachráněné děti a vše, jsou jenom pohádky našeho webu. Jsou samozřejmě na černé listině a nikdo je nečte. Asi patří také k pedofilním společnostem, které trollí náš web. Proto do komentářů už nevstupuji, jenom, co mi carsten pošle do mejlíku. Děkujeme za pochopení.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Na cestách mě zastihla zpráva o Bejrútu

Při explozích, které se udály v Bejrůtu, bylo zakročeno určitou entitou z povrchu, asi nemohla zabránit detonaci bomby, ale zmírnila její účinky.  Účinek byl mnohonásobně oslaben a radioaktivita taktéž. Přesto ničivá síla byla ohromující. Nevím, takto jsem byl datován.

Je jasné, že tuny ledku a jiných chemikálii nemohou udělat 41 metrový kráter a k tomu ještě 201 metrů široký. Pohádky mohou vykládat skutečně jen ovečkám. Jak mohl Prezident trump dopředu vědět a napsat (datovali jsme Vás včera) čtyři krát boom? Je to jenom možné, pokud má jiné možnosti než obyčejné lidstvo…..

Některá data, která mi byla sdělena, zatím prý nemám publikovat, ale bude to hodně zajímavé. Brzy na tadescu zveřejníme.

Zbytek si domyslete sami.

5-5) Velké požáry po celé planetě

Pravděpodobně mají sloužit přesně tomu, co dělá kouzelník. Nepotřebuje, abyste se dívali, co dělá a ukazuje tam, kam se dívat máte. Ošálí Vás. Momentálně hoří v Bruselu, v Moskvě a nádraží v Saudské Arábii

https://t.me/Qparadise/22409

https://t.me/Qparadise/22479

https://t.me/Qparadise/22486

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.