…..pro přílišný nával dat jsem se rozhodl udělat dnes dvě okénka. Druhé okénko speciál bude o tom co neustále dotazujete a co neustále máte zájem vědět….

QQ:QQ QQ:Q5

1) Velké požáry po celé planetě

Pravděpodobně mají sloužit přesně tomu co dělá kouzelník. Nepotřebuje, abyste se dívali co dělá a ukazuje tam, kam se dívat máte. Ošálí Vás.

Momentálně hoří v Bruselu, v Moskvě a nádraží v Saudské Arábii

https://t.me/Qparadise/22409

https://t.me/Qparadise/22479

https://t.me/Qparadise/22486

Tak jsem zvědav na zítřejší ráno, kde opět bude hořet.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) V Sýrii stejný výbuch stejnou zbraní

Včerejší výbuch v Bejrútu má naprosto stejný podpis jako ten, který se udál před sedmi měsíci v Sýrii. Kdopak to asi udělal? Naprosto stejné momenty výbuchu, jako kdyby byl jeden od druhého okopírovaný.

Prosím posuďte sami.

Všimněte si stejného obalu výbuchu, který v podstatě kopíruje hlavu velkého hřibu. Jedná se o supersonickou rychlost výbuchu nějaké nám neznámé zbraně a tím následnou komprimaci vzduchu. Vodní páry, které se nacházejí ve vzduchu vytvoří díky komprimaci ve volném prostoru právě tento hřib. Následně při dekompresi hřibu se zase rychle rozplynou. Takže žádné vodní páry z moře, jak to někteří uvádějí.

3) Máme se na co těšit? Bude několik dní black out?

Zpráva je zkopírovaná od nicku melda 2, čímž jí velice za přínosnou práci děkujeme.

Prezident trump při dnešní návštěvě továrny Whirlpool: „….. takže mám mnoho nepřátel. Možná je to teď na nějakou dobu naposled, co mě vidíte. Mnoho hodně bohatých nepřátel, kteří nejsou spokojení s tím, co dělám. Ale máme jednu šanci to udělat a žádný jiný prezident neudělá to, co dělám já…“

https://twitter.com/Tore_says/status/1291475924169494528

Blackout na řadě???? Měl by to začít o nějakém pátku…

Q 1440 https://www.qmap.pub/read/1440
BUM.
BUM.
BUM.
BUM.
TÝDEN, NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ
ZE TMY DO SVĚTLA
BLACKOUT NUTNÝ.
Q

Prosím ale buďte naprosto v klidu. Dva velcí muži na planetě Zemi, víte na které myslím, vědí co dělají. Na rozdíl od jiných…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

A další tweet od medla 2

Prezident trump vyslovil slovo VODA asi stokrát během tří minut při projevu ve Whirlpoolu. https://twitter.com/bennastix/status/1291465560086249473

vk46 má vodu na profilu už několik dní.

“Sledujte ukazatel vody”

https://www.qmap.pub/read/849
Budoucnost potvrdí minulost.
Máte o tolik víc než si myslíte.
Největší únik informací z rozvědky ve známé histroii.
Q

https://www.qmap.pub/read/865
Týden velkých zpráv?
Ještě neskončil.
Q

https://www.qmap.pub/read/765
Sledujte vodu.
Q

https://www.qmap.pub/read/858
Důvěřujte plánu.
Q

Nové video: WWG1WGA

https://www.youtube.com/watch?time_continue=461&v=t97NftplRJI&feature=emb_logo

Michael & Diana

 

[wp_ad_camp_2]

 

P. Prezident mluvil ve Whirlpoolu také o ukončení zákazu obyčejných žárovek. A přidal humornou poznámku: „Mám je obzvláště rád, protože nevypadám tak oranžový.“
https://twitter.com/CBSNews/status/1291468272110534657

Tento rok minimálně při dvou příležitostech až nápadně obšírně mluvil o myčkách, pračkách, žárovkách, toaletách, vodovodních baterií a vůbec zbytečných přístrojích které mají šetřit vodu a energie. Až z toho novinářům šla hlava kolem.
Vypadá to, že volná energie je na dosah. A k tomu nový film o Teslovi, který měl premiéru na filmovém festivalu Sun Dance už v 27.ledna. Práva k filmu si koupila společnost IFC Films, která distribuuje hlavně nezávislé filmy. Film Tesla má být uveden do distribuce (přes internet) právě tak akorát: 20-21.8.2020
https://en.wikipedia.org/wiki/Tesla_(2020_film)

 

4) Před několika dny jsem projížděl severní Itálií

Je zajímavé uprostřed léta pozorovat bílé stráně a 30 cm nového sněhu. Ale klid, bylo to v horách a sněžilo se silným větrem od 2500 metrů nad mořem. Výkyvy počasí jsou zde značné, asi tak, jako ve zbytku Evropy. Setkal jsem se zde s několika lidmi.

Ovšem nejdůležitější zprávu jsem dostal od jednoho soukromého zemědělce, kde jsem si koupil vynikající špek a jiné jeho pordukty. Po řeči o nesmyslném COVIDU-19 jsme sklouzli na potraviny, jejich budoucí nedostatek v celé Evropě a hlavně byla řeč o ovoci a zelenině. Varoval mě, že díky rozborům, které se v Itálii dělaly, ale nejsou zveřejněny, nemám prý kupovat žádné Italské ovoce ani zeleninu. Jsou naprosto kontaminovány postřiky a prý byly použity nějaké od MONSANTA. Jak sám řekl jedovatější než jedovaté.

Dodal, že si myslí, že lidé v itálii jsou málo nemocní, a proto mají zájem je tímto způsobem přiotravovat. Hlavně jich jde také mnoho na export do celé Evropy. No zajímavé setkání.

Proto doporučuji všem, kteří nakupují v České republice ovoce a zeleninu ve velkých nákupních centrech, prosím, raději se vyhýbejte produktům z této Země. Ale vše leží pouze a jenom ve vašich rukou…..

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.