…..co se děje? A nikdo tomu nerozumí. Situace ve světě je nyní velice napjatá. Poslední den a hodiny jste svědky něčeho, co mělo eskalovat ve WWIII. Jedině díky rozumným lidem a možnosti zabránit eskalaci lidmi odjinud, sedíme nyní v klidu doma, někdo na cestách u počítače v hotelu a ostatní třeba v přírodě a objímají stromy. Ale už tomu tak nemuselo být.

QQ:QQ 7:54

1) Pravda, o které se zatím nemluví. A jak je to s klony?

Na objasnění dnešních skutečností, které se odehrávají od dob konce WWII, ale hlavně od 80. let minulého století, je nutné napsat následující.

Jak jste konečně sami zjistili, vlády nemají vůbec zájem o lidi a už vůbec ne o jejich zdraví a o jejich dobro. Chtěli je navždy zotročit. V minulosti jsem komentoval lidi, kteří cestují v čase a právě jednoho ve Švýcarsku občas potkám. Takových cestovatelů je zde více, ale protože lidé tomu ani nevěří, proto se s nimi nemohou setkat. Doporučuji film Muži v černém 3.

O tom ale dnes nechci psát. Začněme na objasnění určitých faktů a dat z dnešního dění, a pár let zpět.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mnozí si pamatují, jak jsme psali o Kardinálu Judasovi a co všechno je zde dnes připraveno na lidstvo. Přestože KARDINÁL JUDAS, zástupce ŠESTI PADLÝCH ANDĚLŮ, byl před několika týdny eliminován a zničen, tak jako jeho města a laboratoře tři kilometry pod VATIKÁNEM, rád bych se ještě kratičce o něm jednou zmínil.

Psali jsme v té době o podzemních městech, tunelech a bytostech, které pod zemí pobývají. Nejsou to bytosti lidské, ale jiné. Původní obyvatelé z povrchu (planety Země – my žijeme uvnitř) věděli, co se na planetě Zemi či v Hotelu země chystá, a proto se rozhodli proti eliminaci lidstva zakročit. Vše se pomalu připravovalo přes 40 let. Kdyby nezakročili, je prosím dobré pochopit, že už zde dávno lidstvo shořelo ve WWIII. Tím prvním koncem lidstva mohl být nepodařený útok na LA neboli Los Angeles (čili LOST ANGELS) – město padlých andělů. Psali jsme několik dní před možným úderem dopředu. A ten se stal. CNN informovala, všechna videa už smazala. Bylo mu ale zabráněno. Další následovaly. Všechny byly odvráceny díky pomoci původním obyvatelům z povrchu.

Psali jsme o 144.000 světelných bytostech a boji s rasou ANDROID. Bytosti, které žijí mezi námi (je jich pouhých 144.000) a kterým zde byla povolena existence, dělají určité důležité úkony na planetě Zemi, aby dovedly lidstvo ke světlu a míru, zlatému věku. Málokteří lidé, politici vůbec ne (znají malé krůčky a v těch se sami neorientují tak jako v zákonech), se vyznají ve velice složitém dění v současné době. Na obou stranách je to malá skupina lidí, kteří HRU v Hotelu Země řídí. Ti udávají tempo a směr.

A nyní k tomu, k čemu mířím a chtěl jsem jednou pro vždy zdůraznit a zopakovat.

Pro všechny, kteří čtou jakékoliv zprávy, je dnešní doba hodně nepřehledná. Představte si, že jste v lese, mlha s viditelností na 5 metrů a máte jít v neznámém terénu dalších 5 km, než vyjdete z lesa. Nevidíte ani na cestu. Nemáte navigaci ani kompas. Jak skončíte, je každému jasné. Takový je stav dnešních lidí a dění ve světě. Na planetě Zemi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Lidstvo samotné by si v dnešní situaci už vůbec neporadilo. Nezná vůbec nic. Bylo veškerou školní docházkou jak základní tak střední a vyšší totálně odlidštěno a uvedeno do stavu hybernace. V té se dnes nachází. Nejvíce ji podporuje televize (debilizátor).

Můžeme být rádi, že jsou mezi námi lidi, dejme tomu dva kapitáni letadla (CPT), kteří vědí, vyznají se, hrají mnohadimenzionální šachy a snaží se dojít do cíle. Jsou to dva CPT na planetě zemi a jsou jím Prezident trump (ten akční a důrazný) a Prezident putin, tichý přemýšlivý a tvořící veškeré budoucí kroky světelných sil.

Dnešní DEEPSTATE, veškeré infrastruktury, mechanismy, propojení, jejich zbraně o kterých lidstvo vůbec neví, není možné rozložit a porazit, pokud byste nebyli odjinud. To je Vám snad jasné. Kdo věděl o podzemních tunelech doposud????? Skoro nikdo. A když, tak si myslel, že je to sci-fi.

Mnozí z Vás to sami poznali. Jste úspěšní a lidští, pomáháte druhým, lidé Vám začnou závidět, pomlouvat, urážet a snaží se Vás deptat, nejlépe eliminovat. To je naučila, žel konstruktivní síle vesmíru, škola a veškeré vzdělávací procesy. To stejné platí dnes směrem k Oběma dvěma CPT. Pomlouvání, ponižování, zesměšňování a kydání prokazatelných lží na oba velké muže dnešního lidstva.

Můžeme být rádi, že díky nim neproběhla invaze ANDROIDŮ od šesti padlých andělů na planetu Zemi. Podařilo se jí zabránit interdimenzionálními telemetrickými zelenými lasery, o kterých jsme psali v článku o JEMENU, díl 1. až 5. Také v ČR na Vysočině byl jeden umístěn. Prý na měření atmosféry. Výsměch….. A práve KARDINÁL JUDAS s tímto úzce souvisí. Lasery byly právě zapůjčeny z povrchu, proti invazi androidů.

Díky těmto mužům máme na planetě Zemi zatím relativní klid zbraní a žádná země se nechce nechat vyprovokovat k akci, která by zapříčinila WWIII. Situace je dost napjatá díky útoku na Bejrút, který pravděpodobně dle slov „CPT“ zavinil Izrael.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To nejdůležitějši ale až nakonec.

Jak jsme Vás datovali, největší pomluvy a urážky jdou na muže činů a vysvoboditele ze zotročení DEEP STATE CABAL. Snaží se je pomlouvat, dehonestovat, poškozovat a ponižovat. Naštěstí nejsou odtud, mají důležitý úkol, a proto jim na těchto pomluvách nezáleží.

Málokdo věděl, že Hitlerové byli dva. Tenkráte jim přechod lidstva nevyšel a původní odešel zpět na povrch. Nechtěl s nikým bojovat a nasadili jeho následníka, kterého zná celý svět. Původní ale takový nebyl!

Dnes Vám můžeme sdělit, že jak Prezident trump tak Prezident putin jsou z povrchu, a mají za úkol zde planetu Zemi vyčistit. Vůbec jim nezáleží na jakémkoliv majetku, ale na lidech, které mají ochránit a přivést právě na správnou cestu.

Pro zajímavost ještě uvádím data o dvojnících. Někteří mají jednoho, někteří i více. Hra, která se zde hraje, je vyžaduje. Pokud by někdo chtěl poznat Prezidenta putina v originálu, tak má smůlu. Vždy bude jednat s jeho dvojníkem a to z bezpečnostních důvodů, aby hra na planetě Zemi mohla být dotažena do zdárného konce. Prezident trump má sice také dvojníky, ale často vystupuje díky vědomostem z budoucnosti mezi lidmi sám. Baví ho hra. WWG1 WGA

Je zajímavé, jaká pomlouvačná videa jsou schopni natočit, jenom aby tyhle dva báječné muže poškodili. Jedno z nich najdete zde. Všemu je úplně jinak, než bylo zde podáno. Ztráta času, ale kdo má zájem, může shlédnout  >>>>>ZDE.

 

tm komentuje

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.