AKTUALIZACE 13:54…..a zbytek už znáte. Vzhledem k mnoha dotazům k sci-fi článku, který možná sci-fi nebyl – doplňte si co chcete,  je nutné ještě všem hromadně odpovědět….

QQ:QQ 1Q:54

1) Jak dnes fungují ďábelská zařízení jménem mobil

Veškeré chytré mobily, které vlastníte, jsou skutečně „bonzáky“ v plném znění. Je jedno, jestli je vypnutý, v letadlovém režimu či několik metrů od Vás. Když se ho nemůžete zbavit a nutně ho potřebujete na telefonování, je nutné dodržet některé praktiky. Hned o nich napíši.

Přesto všem doporučuji telefonovat přes počítač, nikoliv přes mobil. Použít VoIP telefonii, např. odorik, mikrotech, NetPhone, Skyfon a další. Na trhu je široký výběr. Zřídíte si u příslušného operátora linku a do počítače si nainstalujete aplikaci (LinPhone či Zoiper), a tváří se jako pevná linka. Můžete volat do celého světa za opravdu nízké ceny. Všem vřele doporučuji.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak jsem psal, zkuste se na dva měsíce zabavit mobilu z pochopitelných a již popsaných důvodů. V jedné ruce…..

Pokud ho vlastníte a nechcete dát pryč, je nutné aspoň na noc mobil zabalit do několika vrstev alobalu a dát ho nejlépe mimo místnost kde spíte. Existují i pouzdra na odrušení GSM, WiFi, 3G, LTE a GPS signálu. I když tomu nebudete možná věřit, mobil z Vás tahá energii a proto je mnoho lidí unavených.

Také je nutné zdůraznit:  nošení mobilu u pasu způsobuje u mužů impotenci a u žen neplodnost. Ale o tom jsme již psali. Speciálně frekvence 5G je geniálně vymyšlena nejen na impotenci a neplodnost, ale postupné odumírání tkání na místě, kde mobil nosíte. Určitě nenosit v košili u srdce. To je sebevražda v přímém přenosu…..

Proto vypínejte mobil co nejvíce, zabalit do alobalu a speciálního pouzdra, odkud je absolutně nedostupný…..

Je také nutné si přelepit kamery vpředu i v zadu černou lepící páskou, vše kam s ním namíříte, je nahráváno a vysíláno…..

Jinak si prosím pomožte radami v diskuzi….

Děkujeme…..

p.s. Carsten se konečně vrátil do Evropy, byl s ostatními v  Cailasu, podívat se můžete zde. Kdybych uměl závidět, určitě bych mu to záviděl, ale byl jsem tam s ním před dvěma roky…..

Nevím, jak je to s jeho počítačem, ale dnes to snad zjistí a zajede pro něho do opravny. Budu Vás datovat…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) V Rakousku, ale i v Německu dostávají lidé šeky od Prezidenta trumpa

Lidé dostali peníze od Prezidenta Trumpa v mnoha zemích  EU. Nevím samozřejmě jestli zde také, ale není to vyloučeno. Mediální….zbytek už znáte, opět lidem lžou, že to byl omyl a jsou to prý peníze, které jim nepatří, Ach jóóóó. Oblbování všude, kam se člověk podívá…..

 

Mimo jiné do České republiky také byly zaslány peníze od Prezidenta Trumpa hned na začátku CORONA – MEGAPODVODU, ale k lidem se nic nedostalo. Tak uvidíme, jak se situace u nás projeví…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Právní rada pro všechny Slováky

….kterou vydal v prohlášení pan Harabin, kterého si velmi vážíme. Podívejte se na jeho video, jak Vám radí nenosit roušky. Zločinec MAŤOVIČ S PUČATOVOU a celým ANSÁMBLEM patří dlouhou dobu za mříže…..
https://www.facebook.com/harabinstefan/

A pro důležitost se prosím podívejte na českou verzi. Nahrajte si ji do počítače či tabletu a pokaždé, když Vás bude buzerovat policie či nějaký autobusák, tak mu ji přehrajete. Je to nařízení, nikoliv zákon:

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Nic už nemůže zastavit tento vlak

A pamatujte – WWG1 WGA.

Je ale nutné zdůraznit, že jsem v minulosti neustále tvrdil následující větu, na které trvám ještě dnes.

Přechod do zlatých časů bude stát ještě mnoho lidských životů.

Víte o čem hovořím, proto se podle toho zařiďte…..

pokračování

tm komentuje

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.