AKTUALIZACE 13:54

…..já se Vám vůbec nedivím, protože situace je pro pochopení velice komplikovaná. Komplikovanost je způsobena hlavně tím, že se záměrně do alternativních zpravodajských webů zamíchávají „data“, která z části pravdivá jsou a z druhé strany nejsou, jsou záměrně zavádějící….

00:05

Vrátil jsem se ze soukromé cesty nejen ve vlastní věci, ale také „pracovní.“ No někdy nejdou některé záležitosti odsunout, a proto skoro týdenní výpadek. Za to se omlouvám. Tým tadesca se ale o články skvěle postaral. Po otevření mejlíků jsem málem spadl ze židle, protože tolik jsem jich skutečně nečekal.

Prosím o pochopení, že nemohu na všechny odpovídat. Najal jsem proto jednu dobrou duši na „přelouskání“ a na důležité Vám samozřejmě odpovím. Třeba takové, které se týkají rady o zdraví či o nějakou jinou pomoc v tomto směru. A nyní k tématům, která nás hodně zaměstnávají…..

1) MSM, alternativní weby a jiné

Dnešní situace ve světě je skutečně velice složitá. Denně vznikají nová datová uložiště, nové a nové weby a problém je v tom, že každý píše něco jiného. Web tadesco a dříve jiné, kde jsem psal se snažili vždy otevřít lidem oči. Nepíšeme ve smyslu „kam vítr tam plášť.“

Dlouhodobí čtenáři tomáše marného se mohli přesvědčit, že neustále máme vytýčenou jednu a tu stejnou cestu a neodbočujeme kamkoliv, jak to dělají jiné weby. Snažíme se dle nám dostupných dat dát čtenářům ta nejpodstatnější a nejpřesnější data.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je ale jasné, že nemůžeme veškerá data, která dostaneme, dát třeba z nějakých důvodů na stránky a potřebná dovysvětlení k tomu. Je to třeba při ohrožení „Plánu“ jak nám bylo už jednou napsáno abychom toho zanechali, i když si naších stránek moc váží, popřípadě při předčasném odhalení některých důležitých akcí a podobně.

Dnes se dočtete třeba v denním tisku iDNES, že dle statistiky žádná epidemie není a nebyla. PŘESTOŽE JE PRAVDA ZVEŘEJNĚNA v MSM, politici tvrdí naprosto něco jiného a stojí si neustále za svým. Jako kdyby žili v jiné realitě a v jiné zemi. Lžou až se jim od huby práší. Vysvětlíme si později. Stojí si za svým nebezpečným strašením občanů a vykládáním bludů ohledně „smrtonosné chřipkové epidemie,“ na kterou skoro nikdo nezemřel. Úmrtí byly většinou následky jiných nemocí či selhání orgánů.

Stejná situace se odehrává nejen v České republice, ale po celé bývalé EU. Kam se podíváte, všechno jako přes kopírák. Ptáte se nyní sami sebe, proč tomu tak je a proč politici neustále lžou????? Vysvětlení je jednoduché, je v následujícím bodě…..

2) Německo

Dle dat, která jsem dostal od skalních lidí na cestách minulý týden, situace vypadá následovně. Budu se Vás snažit datovat stručně, nemá cenu Vám zabírat čas „omáčkou“ okolo dění. Proto následující: Byl jsem datovám lidmi v Německu, přímo ze skupin, které velmi dobře vidí do dění v politice a v SHAEF.

Dle jejich slov jsou v Německu všichni politici v parlamentu pod domácí „karanténou,“ případně zatčeni. MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ není u moci. Je také pod domácí „karanténou,“ kterou si nedobrovolně vybrala jako nutné zlo…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ptáte se tedy, kdo v současné době vede zemi? Jsou to zatím neoficiálně vojska SHAEF. Brzy se lidé dozví pravdu. Zatím pro odhalení nenastal ten správný čas, a pro situaci by to bylo nyní nevhodné.

MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ dostala čestnou nabídku, kdy mohla být „odejita“ na infekci neexistujícím CORONAVIREM, a mohla se nechat prohlásit za zemřelou. Nabídku nepřijala a neustále věří DEEP STATE, který již padl.

Jak jsem dříve psal, po telefonickém rozhovoru s Prezidentem Putinem měla sama MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ v televizi podat demisi. Neudělala správný krok. Následně byl zničen její bunkr a dopravní letadlo Bundeswehru. Při neustálé komunikaci se střípky pozůstalého deepstatu MADAMME věří ještě na možné vítězství, které jí slibují.

Mnohá média ještě ovládá bývalá garnitura německé vlády, a proto se šíří neustálé lži, které musí chrlit do éteru aby ovečky byly poslušné. Nezbývá jim nic jiného. Je to rozpad celého obrovského kolosu, který se rozpadává postupně a pomalu. Některá média MSM pomalu otáčí, ale vlády budou občanům pořád lhát a tvrdit, že je tomu tak jak oni tvrdí. Od pánička dostávají dobře zaplaceno, ale už si za peníze nic nekoupí…..

Jak jsem měl možnost vidět u některých novin v Německu, byla opět zmíněna německá Reichsbanka. Copak to asi má za význam a co to má znamenat????

Máme další zprávy, které uvádějí, že se začínají při demonstracích objevovat silně pigmentovaní přivandrovalci. Není vyloučeno, že mají za úkol rozpoutat nepokoje a zažehnout občanskou válku. V danný moment přebírá veškerou vládu nad Německem oficiálně SHAEF. Jednat s nimi budou dle nařízení…..

 

[wp_ad_camp_2]

3) Prosím Vás, je nutné pochopit, proč se odehrává dezinformační válka

Představte si, že jste nějaký dobře školený agent a máte za úkol se dostat do systému, který je výborně střežen. Systémem je myšlena třeba skupina kabalistů. (příklad) V žádném případě byste se tam nedostali, kdybyste nezačali hrát jejich hru. Je nutné vědět meze a možnosti, které máte,  abyste nebyli ohroženi a vyšli jako vítězové. Musíte občas udělat i ústupky a věci, které jsou Vám sice proti srsti, ale pro výsledek (třeba osvobození lidstva) jsou tyhle kroky zcela nutné. Je to klamání tělem a také klamání celé kabaly a s tím i veřejnosti. Jasné?????

Buďte si jisti, že když člověk kterým je Prezident Trump a Prezident Putin dělají kroky na zničení systému KABALY, likvidují podzemní tunely,  veškerá zařízení, podzemní města a laboratoře, tak Vám na konci nebudou otáčet a dělat to stejné co kabalisti. To stejné platí s očkováním a nepochopeným výrokům o nuceném očkování armádou v USA!!!!!

Prezident Trump Vám (celému světu) jasně poslal vzkaz Q…..
….Věřte plánu…..
….WWG1WGA….. 
….Jeden za všechny, všichni za jednoho…..

Musím ještě něco k tomu dodávat? Ano snad jen to, že řádí absolutní dezinformační válka na celé planetě. Vidíte ji všude. Ale pomalu, asi dostali příkaz, prosakují v MSM data, která by nikdy nebyla z veřejněna. Prosím naučte se číst mezi řádky. Děkujeme. Pak je mnoho komentářů zbytečných….

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Antifa začíná mít velké problémy…..

aspoň v Německu je od minulého týdne označena za teroristickou organizaci. Zároveň začínají pronásledovat všechny její členy a přivržence. Pokud jste to nevěděli, hlavním finančním „MÁGEM“ a zločincem téhle organizace je SOROS  a  jeho nohsled BARÁK OBAMA s jeho „smečkou“. Q6.Q6.2Q2Q, kdy se jim nepovedla po celé zeměkouli barevná revoluce a lidé se nenechali nalákat tučnými odměnami, připravenými ocelovými tyčemi a dlažebními kostkami, velice rychle skončili. Dobře jim tak.

Opět zdůrazňujeme, že skutečný SOROS zemřel při leteckém neštěstí v Rakousku před mnoha lety a zde se jedná o jeho dvojníka, který má dokončit hru…..

Na netu je video v anglickém jazyce, kdy organizátor (nezaměstnaný chlapec z USA) těchto „povstání a barevnbých revolucí“ všechno obyčejnému člověku odhalil a také se chlubil, jak ho pozval SOROS na oběd a jak obrovské sumy mu platí za oslovování a organizování jmenovaných zločinných akcí…..

5) Gesara a Nesara

Na cestě jsem dostal další zprávy od skalních lidí, kteří mně vysvětlovali nový fonanční systém. Začátek všeho je jenom malý krůček ke skutečnému „TOKU ENERGIÍ“ i když myšleno jiným způsoben. Gesara a Nesara jsou pouze otevíracím systémem ale nejsou vůbec nakonec důležité.

Berte celou záležitost, že přechod z jedné místnosti do místnosti druhé je většinou odděleno dveřmi, někdy dvojitými a to je právě ten průchod. Gesara a Nesara berte jako vstupní dveře do systému zlaté éry a systému podloženého skutečnými aktivy. Pevně věřím, že jste pochopili, co jsem tím myslel…..

 

další pokračování dnes…..

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.