Prezident Trump nařídil Guantanamu, aby se v příštích několika měsících připravila na nastávající „vysoce postavené vězně,“ včetně amerických politiků. Vypouštění bažiny Donalda Trumpa se opravdu chystá začít, s politickými podvodníky po celé zemi, skrývajícími kotníkové náramky (v případě domácího vězení, pozn. red.), s požáry domů, pokoušejícími se zničit důkazy v řadě domů vysoce postavených lidí, a s přípravou Guantanamo na příliv amerických vysoce postavených vězňů.

Existuje spousta důkazů pro ty, kteří vědí, co hledat. Popaste se očima na těchto skvělých příkladech: jak to oznámila stanice Fox ve Phoenixu, prezident Trump právě poslal arizonskou Národní gardu, aby dohlížela na vězně v Guantanamo Bay na Kubě (Gitmo). Proč? V současné době je tam pouze 41 vězňů. Je zřejmé, že v Gitmo brzy bude mnohem více vězňů a jelikož tam byla poslána Národní garda, budou to pravděpodobně vysoce postavení vězni.

[wp_ad_camp_2]

Národní garda tam byla poslána na následujících devět měsíců, takže můžeme očekávat, že k přílivu těchto vysoce postavených vězňů dojde v tomto časovém období. Nezapomeňte, že nově zvolený Trump tvrdě bojoval za to, aby Guantanamo Bay zůstala otevřená. Jak deník Miami Herald udává, Trump naznačil budoucí roli Gitma čerstvým slibem o vypuštění bažiny a uvěznění Hillary Clintonové. Měl už to tehdy vše naplánované?

Po Trumpově bouřlivém startu v roce 2018, a podivných událostech, které byly uvedeny jen okrajově, to tak začíná vypadat. Před několika měsíci jsme oznámili, že John McCain a Hillary Clintonová pravděpodobně nosí ortézy, aby zakryli kotníkové monitory. Známá zkorumpovaná kalifornská kongresmanka také jednu nosí a Huma Abedin začala nosit zvonové džíny ze 70. let, aby zakryla kotníkový monitor.

Nedávno jsme tu také měli Trumpův exekutivní příkaz, který umožňoval zmrazení majetku osob podílejících se na porušování lidských práv a korupci. Tento příkaz umožňuje to, co se právě stalo s královskou rodinou v Saúdské Arábii. Otázkou je, proč teď? Proč nyní potřebujeme zmrazit aktiva?

Je zajímavé, že exekutivní příkaz má na seznamu asi 10 osob, na které se tento příkaz vztahuje. Tito lidé jsou zahraniční osoby, ale všichni jsou nějakým způsobem spojeni s Clintonovými. Je stále jasnější, že výpis těchto zahraničních osob je jen kouřovou clonou toho, co se děje v zákulisí. NPR (National Public Radio) také nedávno zveřejnilo několik velmi zajímavých informací. Udávají, že právníkům nyní bude dovoleno navštívit své klienty v Guantanamo Bay.

Toto nikdy předtím nebylo povoleno. Vojenský soudce tuto změnu pravidel nedávno nařídil. Proč? Mluvíme tu o vězení, které mučilo vězně, posílalo na ně psy, fotografovalo je nahé, atd. Proč se teď najednou zabývají lidskými právy?

[wp_ad_camp_2]

Mám podezření na to, že tato sorta vězňů, kteří jsou tam teď vězněni se brzy vymění,… Budou tam nejrůznější američtí vysoce postavení vězni, pro něž část veřejnosti bude vyžadovat více práv, než jsou práva průměrných vězňů v Gitmo. Máme tu dále ministra obrany Mattise, jak uvádí New York Post, který navštívil Guantanamo Bay 21. prosince, aby „popřál vojákům k vánočním svátkům.“ Za posledních 16 let, nenavštívil žádný ministr obrany Guantanamo Bay.

Mattis tam nešel proto, aby navštívil vojenské jednotky, které hlídají pouze 41 vězňů. Přání pěkných svátků vojenským jednotkám, je jen zástěrkou skutečného účelu jeho návštěvy, kterým se měl ujistit, že Guantanamo Bay je připravena na nový příliv vězňů. Stále nejste přesvědčeni, že se v Guantanamo Bay děje něco divného?

Poslední dobou se také objevilo mnoho zpráv o častých a tajných letech do Guantanamo Bay, které buď odletěly do Guantanamo Bay z oblasti Washingtonu D.C., nebo se po opuštění Guantanamo Bay vrátily do oblasti Washingtonu D.C. Podrobnosti o těchto letech si můžete přečíst v diskuzi na síti Reddit. MĚSÍC OBCHODOVÁNÍ S LIDMI. Těsně před přelomem nového roku, vyhlásil Trump leden 2018 za měsíc proti otroctví a obchodování s lidmi. Cože? Když jsem to četl, nemohl jsem tomu uvěřit.

Pro drtivou většinu lidí skončilo otroctví v šedesátých letech 20. století, a obchodování s lidmi není něco, co se odehrává v USA. Věnování prvního měsíce roku 2018 zrušení moderního otroctví, je Trumpovým jasným pokusem přimět lidi k tomu, aby se probudili, vzdělávali se, a nebyli šokováni tím, k čemu se schyluje.

A konečně, v současné době je podáno u federálních soudů v USA téměř 10 000 obvinění. Toto číslo je extrémně vysoké. O tom se již intenzivně diskutovalo a naznačuje to jen jednu věc: Brzy dojde k hromadnému zatýkání. Každý, kdo si umí dát dohromady 2 a 2, si může domyslet současný stav, a přijít na to, co se právě začíná dít. Chystá se obrovské zatýkání vysoce postavených osob, které jsou zapojeny do porušování lidských práv – určitě v příštích devíti měsících. Tyto vysoce postavené osoby budou posláni do Guantanamo Bay, a budou čelit vojenským tribunálům. S menšími hráči se bude zabývat federální soudním systém.

Práce v zákulisí pokračovala po většinu roku 2017. Žádné množství „ničení důkazů,“ požárů domů, ničení BleachBit hardware, nebo mrtvých lidí, včetně právníků, je tentokrát nezachrání před tím, aby čelili spravedlnosti. Podle minulých zpráv od ministerstva obrany se Trump chystá přemístit do notoricky známé věznice (v rámci přípravy na jejich procesy před americkým vojenským tribunálem) neurčitý počet „VIP“ amerických vězňů. Zprávy naznačují, že lidé spojení se skandálem okolo společnosti Uranium One jsou dáváni do vazby za účelem přípravy na soud. Stovky členů americké vojenské policie byly také odveleni na Kubu, aby pomohly dohlížet na tento proces.

[wp_ad_camp_2]

Podle zprávy z ministerstva obrany, bylo při provádění rutinních výcvikových misí na Kubě zachyceno neobvykle velké množství šifrovaných zpráv proudících mezi námořní základnou Guantanamo Bay (Kuba) a leteckou základnou Luke (Arizona) – kdy hned poté požádali analytiky ruské kontrarozvědky SVR o vysvětlení, což hned poté na oplátku oznámilo SCT (Secretaría de Comunicaciones y Transportes), že tyto komunikace probíhaly mezi Guantanamo Military Commission (která provádí americké vojenské tribunály) a americkými právním zástupcem Jeffem Sessions.

Tato zpráva také říká, že dne 11. dubna 2017, SVR informovala SCT, že generální prokurátor Sessions byl na letecké základně Luke, aby vedl mítinky s různými veliteli Arizonské Národní Gardy – z čehož nejdelší byl s velitelem 850. praporu vojenských policejních sil – který se skládá z téměř 800 vysoce vycvičených a specializovaných vojenských policejních sil americké armády.

Od svého zahájení 11. dubna 2017, tato zpráva pokračuje, odposlechy SCT mezi Guantanamo Bay námořní základnou a Luke leteckou základnou, pokračovaly na bezprecedentním základě – a to s největším množstvím takových komunikací ohlášených 7. července 2017 – a to se stalo toho dne, kdy generální prokurátor Sessions a zástupce generálního prokurátora Rod Rosenstein uskutečnili neohlášenou návštěvu námořní základny Guantanamo Bay – a jejihž setkání tam v ten den zahrnovalo i velitele 850. praporu vojenské policie, kteří tam přiletěli o den dříve.

Specifickým druhem komunikačních odposlechů, zaznamenaných SCT, který proběhl mezi námořní základnou Guantanamo Bay a leteckou základnou Luke, jak tato zpráva popisuje, byly šifrovaná videa satelitního vysílání přenášeny severoamerickou standardní rychlostí 59,94 snímků za sekundu – a jejíž téměř předvídatelné doby přenosu naznačují (analytikům SVR), že tato videa byla použita pro výuku ve třídě.

Dne 21. prosince 2017 tato zpráva dále uvádí, že SCT uvedla, že se téměř veškerá tato komunikace mezi námořní základnou Guantanamo Bay a leteckou základnou Luke zastavila – a že SVR uvádí, že k tomuto zastavení došlo, když americký ministr obrany James „Mad Dog“ Mattis uskutečnil bezprecedentní – neohlášenou návštěvu v Guantanamu – a to první uskutečněnou návštěvu ministra obrany USA za téměř 16 let – a že tímto ministr Mattis šokujícně porušil dlouholetou tradici osob, mající vysokou hodnost a navštěvující americké jednotky v předních liniích – ale že on pokládal jeho náhlou návštěvu Guantanama za životně důležitou.

[wp_ad_camp_2]

A pokud jde o to, za jak „životně důležitou“ považoval ministr Mattis svou bezprecedentní návštěvu v Guantanamu, tato zpráva říká, kdy prezident Trump náhle nařídil celému 850. vojenskému policejnímu praporu, aby se okamžitě přesunul z letecké základny Luke na námořní základnu Guantanamo.

Vzhledem k tomu, že ve vězeňském táboře v Guantanamo Bay je drženo pouze 41 vezňů, i když je (tento tábor) schopen pojmout téměř 800 osob, tato zpráva uvádí, že náhlý příkaz prezidenta Trumpa k odvelení tak velkého počtu amerických vojenských policejních sil vyžaduje bližší vysvětlení – a které je podle SVR zřejmé i podle stejně náhlé aktivity tajných IBC Airways (letecká společnost) – a které, na základě nařízení prezidenta Trumpa k okamžitému nasazení 850. vojenského policejního praporu do Guantanama, oznámenému dne 29. prosince 2017, zvyšuje své lety na základnu Guantanamo Bay na třikrát týdně.

To zřetelně naznačuje, že základna očekává hromady návštěvníků, které s největší pravděpodobností budou zahrnovat americké právníky, kteří budou hájit již své brzy uvězněné vlastizrádné klienty.

Pro tadesco přeložila Iva | Zdroj: 54

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.