AKTUALIZACE: 11:54

…..jak jste mohli sami zjistit, mnoho zpráv začíná být nečitelných a také pro mnohé nepochopitelných….

QQ:QQ 07:54

1) Malé dovysvětlení dnešních dějů

Každý den přichází mnoho a mnoho zpráv, kdy jedna vylučuje druhou, navzájem se popírají popřípadě se naprosto vylučují. Sami se určitě ptáte také, čemu věřit a čemu nikoliv. Zásadně lidem celé roky tvrdím a říkám, myslete si co chcete a věřte čemu chcete. Zásadně nikomu nikdy nic nenutíme. Dělejte to, co uznáte za vhodné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nezapomeňte, že válka se vede naproto na všech úrovních.

Pozastavil jsem se také nad výroky pondělního reportu od B. Fulforda. Je skutečně nutné číst mezi řádky a pochopit, co tím chtěl vyjádřit. Poslední jeho report vypadá, jako kdyby snad Putin a Trump otočili. Přátelé tadesca, nemusíte mít obavu. Jedná se zde o informační boj na mnoha platformách za určitým účelem.

Tak, jak jenom Prezident Putin, popřípadě Prezident Trump, ovládají 4-5 dimenzionální šach, na které nikdo z DEEP STATE nemá, je nutné také válčit na mnohem nižší úrovni, a ta se právě odehrává ve sdělovacích prostředcích.

Zamyslete se prosím se mnou. Děkuji. Jestliže Prezident Putin celou dobu „prezidentování“  a vedení Ruska vede všechny za jedním cílem, cílem osvobození Ruska z područí DEEP STATE, vyvedení z bažin a osvobození lidí z otroctví. Určitě se najednou neotočí na podpatku a půjde přesně opačným směrem.

Tak tohle si mohou myslet jenom lidé, kteří neznají kombinace v myšlení. Peníze a jakékoliv úplatky rozhodně nepotřebuje, protože vlastní daleko větší hodnoty, které se se žádnými penězi či ekvivalentními hodnotami nedají SROVNAT. Pochopili jste?  Prezident Putin jde za cílem osvobození celého lidstva, tak jako Prezident Trump.

Celý tým lidí s Prezidentem Trumpem připravoval akci na osvobození lidstva 35 až 40 let. Vše co řekl, doposud splnil. A v budoucnu dle mého názoru určitě také splní. Zlikvidoval podzemní města, laboratoře a tunely po celém světě, postavil se kabale čelem. Odtajnil mnoho patentů a ukázal na pravé viníky, kteří provozovali pedofilii a hlavně obchod s orgány dětí. Eliminoval celý finanční systém zotročení lidstva a podařilo se mu odstavit VATIKÁN, anglickou KRÁLOVNU a díky tomu znárodnit FED.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pravděpodobně navždy odstavil PEDOWOOD. Díky němu se postavili vojáci SHAEF i mimozemské civilizaci v AREA 51 a také  pod Islandem a částečně pod mořem u Islandu. DEEPSTATE se snaží vyvolat nepokoje po celých USA. Rovněžtak se MSM snaží pomlouvat Trumpa kde mohou. To stené ale i s jeho protějškem v Rusku.

Skutečně si může někdo myslet, že by tak velké věci jako eliminace celého gigantického podzemí, obrovské finanční šachy a vystavování se denně několika atentátům, může někdo dělat za cílem dovedení lidstva do NWO????? Tak to je potom ubohost těchto jedinců.

Všiml jsem si, že mnoho různých webů obrátilo, přestalo věřit v dobro a začíná podporovat destrukci. Destrukci tím, že nutí lidi myslet na konec všeho dobrého a naopak myslet na konec světa a konec lidskosti.

Tak jak celé roky píši a vykládám lidem, že ke konci časů lidstva se mnoho lidí změní, tak tomu právě dnes je. Máme to zde.

Z konstruktivních lidí se stanou ještě konstruktivnější, z destruktivních lidí ještě destruktivnější, ale někteří konstruktivní se otočí na destruktivní, a někteří destruktivní se otočí na konstruktivní. Vážení, vše je ve hře. A vy jste toho svědky. Někdy dokonce i ve vlastní rodině.

Je nutné si uvědomit, že obyčejní lidé v pozici, ve které se dnes nacházíme, neudělají s touto situací vůbec nic. Nyní se musíme skutečně spolehnout na Prezidenta Trumpa a Prezidenta Putina. Proto prosím zachovejte klid, buďte klidní, naprosto klidní. Rozčilování čtením destruktivních článků o tom, že všechno je v zadeli a je to konečná, nikomu určitě nepomůže. Promiňte, zde jsem se mýlil, pomůže do značných depresí a ztrátě sebevědomí. A má to někdo zapotřebí????? A o to se právě média placená i neplacená odkudkoliv právě snaží.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Buďte proto klidní a věřte sami sobě, své intuici a hlavně věřte plánu

WWG1WGA

Dobré ráno Vám všem přeji.

2) Malý ale skvělý fungující návod

Když jsem byl malý chlapec, měl jsem mnoho přání. Některá přání jsem neustále v hlavě přemílal a myšlenkově upravoval. Představoval jsem si před spaním vždy nějaké přání. Vždy ale jen jedno, které jsem moc chtěl, aby se uskutečnilo. A tak jsem postupně den za dnem před spaním vždy na nějaká přání myslel a sám si je modeloval. Modeloval tak, jako kdybych v nich už žil až jsem usnul.

Největším bylo vždy to, abych zůstal ve stavu funkčnosti organismu na 1000%, jinými slovy, byl vždy zdravý. Tak to se mi splnilo také. Od 13 let neznám žádnou chorobu. Nehovořím o nějaké té chřipce, kterou jsem měl snad za život 5 kráte. Popřípadě říznutí nožem či vyvrklý kotník.

Další přání která jsem měl, se mně postupně splnila, jedno po druhém, i když mně MATRIX mnohokráte házel hodně velké klacky pod nohy a snažil se mně vytrollit. Mohu říci že vše se mně splnilo vždy k mé velké spokojenosti, někdy dokonce i více než jsem si přál.

[wp_ad_camp_2]

Ale pozor! Některá přání a to nejdelší z nich bylo až po 30 letech. Ale dostavilo se. Je skutečně nutné být vytrvalým. Hodně vytrvalým a nic nevzdávat. A víte kdo byl tím člověkem, který mně tohle naučil? Moje babička a můj tatínek, kteří mně vždy před spaním, když jsem byl malý chlapec a ukládali mně do postýlky řekli vždy poslední větu před spaním, NĚCO SI MOC PŘEJ A UVIDÍŠ, ŽE SE TI PŘÁNÍ SPLNÍ. Moje moudrá babička vždy ještě dodala:  nemusí to být hned a některá mohou trvat i mnoho let.

Jak nyní čtete, od rodičů a prarodičů, jsem dostal návod na to nejcennější, jak projít po planetě Zemi a být naprosto spokojen.

Jedno z dalších mouder mojí babičky kterým se celý život řídím je: Pomož a bude ti pomoženo, dej a bude ti dáno. Za což jí nesmírně moc v životě děkuji. Měla naprosto ve všem, co mi vždy říkala, pravdu…..

Proto Vám všem, kteří čtete tadesco a máte zájem aby lidstvo přešlo bez velkých problémů do Zlatého věku (bez násilí, bez nenávisti, bez válek, bez ubližování a bez veškeré destrukce) doporučuji si přát nějakou malou formulkou tento přechod do Zlatých věků lidstva před spaním. Uvidíte, že se nám to všem společně určitě povede.

Nenechte se nikým a ničím odrazovat od správné konstruktivní cesty. Máte svobodnou vůli rozhodnutí a podle ní jednejte. Toš tak…..

WWG1WGA

[wp_ad_camp_2]

3) Válka zuří na všech úrovních

Jak jsem dnes psal, válka se v současné době vede na veškerých možných i „nemožných“ úrovních. Zuři skutečně dokonale. Vede se také pomocí MK ULTRA a to za účelem získání Vašich „mozků“ Vašeho myšlení a převrácení z konstruktivního na destruktivní myšlení.  To je to co právě kabala potřebuje. Mám dojem že některé autory webů nejen v USA, ale i v Evropě byli tímto ovládnuti. Je to ale jenom můj názor. Vy můžete mít jiný. Velký podíl na tom všem může mít zavedení 5G!!!!!

Abyste propluli mezi útesy bez ztroskotání, je důležité si uvědomit, že nikomu dnes nepomůže číst destruktivní scénáře a destruktivně zaměřené weby či články. Máme jeden směr a toho se držme. Konstruktivní cestu do cíle. Naše neustálá tvrzení potvrzuje Vincet Kennedy:

Nacházíte se v informační válce.
Je to brutální válka o Vaši mysl.
Uzemněte se.
Věřte sami sobě!!!!!

[wp_ad_camp_2]

Jak vidíte, zopakoval Vám přesně to co my Vám neustále tvrdíme. Je až úsměvné kam média umějí zajít. Před několika dny tvrdí hlásná trouba KABALY časopis FORBES, že Q-ANON či Q neexistuje a za pár dní napíše sám na své stránky, že Q chce zničit AMERIKU. Úsměvné a zarážející. Proto upozorňujeme na všechny datové kanály, které najednou obrací do protisměru, je to známka prolhanosti a nedůvěryhodnosti těchto informačních či datových zpráv. Proto tvrdím znovu a opět, Myslete si a dělejte vše dle Vaší intuice a nenechejte se ničím a nikým ovládat…..

WWG1WGA

pokračování

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.