AKTUALIZACE 1Q:27

…..konečně někdo musel vyjít s pravdou ven. Událo se tak v Německém parlamentu. Otázka je, kdy o tom začnou mluvit, slušně řečeno,  české MSM. Z donucení asi dosti brzy….

QQ:QQ Q7:54

1) Německý parlament

Konečně začali politici hovořit jasnou řečí. Je to zatím jedna vlaštovka, ale hodně velká. Jakmile se nyní celá pravda „provalí“ na povrch, myslím si, že to bude veliký tobogán. A co žaloby na stát a záměrné zakazování chození do práce a eliminace velké části průmyslu?????

Na video se můžete podívat ZDE

Ve videu pronáší řeč před německým parlamentem poslanec Peter Boehringer. Tvrdí, že jenom za dva měsíce ztratil stát 20% na daních, ale myslí si že je to daleko více. Dále pronesl slova o zbytečnosti zákazu všeho nejpozději od 2Q.Q3.2Q2Q. Tvrdí že virus COVID, nebyl ničím jiným než zcela obyčejným chřipkovým virem. Na tadescu jsme Vás o tom datovali hned od začátku…..

Dále pronesl, že nemoc probíhala zcela bez problémů. Údajní infikovaní ani nevěděli že mají nemoc a testy byly velice nepřesné. Ukazovaly i u neinfikovaných pozitivní výsledky. Německá vláda záměrně špatně či úmyslně falešně informovala veřejnost, a proto výsledky byly takové, jaké byly. Reakce vlády na COVID-19 byla naprosto přehnaná a způsobila největší krizi od WWII (druhé světové války).

No tak to máme venku a budeme čekat, co na to poví česká MSM a hlavně čekám na odpověď a poselství „české vlády“…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Velmi zajímavé zjištění zdravotních sester v Anglii

Zdravotní sestry v Anglii poslaly testy na COVID-19 do laboratoře a přidaly tam dva nepoužité. Oba dva se vrátily jako pozitivně testované. Potom poslaly dalších 10 tyčinek nepoužitých. K tomu si vymyslely nějaké jména. Rovněž všech deset NEPOUŽITÝCH TESTOVACÍCH TYČINEK se vrátilo jako pozitivní. Zde můžete vidět, jaké podvody se dělají na většině testovaných osobách. Je to až odporné jakým způsobem si vydělávají farmaceutická loby peníze…..

 

Další zajímavou zprávu tohoto druhu jsem dostal od našeho známého v Římě. Mimo mnoha jiných dat, mně sdělil, že v Bolzanu lékaři pracovali následujícím způsobem. Za každého nakaženého pacienta koronavirem dostávali v nemocnici všichni lékaři příplatek 90€/den. (každý z lékařů)  Proto se snažili aby v nemocnici měli co nejvíce nakažených osob COVIDEM. Je to naprostá ubohost se dívat na lékařské ubožáky, kteří jsou nenažraní a musejí si ještě přivydělávat takovým odporným způsobem. Dle mého známého vše nyní ale prasklo a asi z toho bude velký problém. Necháme se překvapit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) USA oficiálně vystoupilo z WHO

Prezident Trump splnil svůj další slib a USA skutečně oficiálně vystoupilo z této organizace hlubokého státu, která brala jenom peníze a za ně více a více zotročovala lidstvo. WHO byla organizací, která šla ve všech krocích „na ruku“ BILLA GATESE A JEHO ŽENY. Zájem byl jenom jeden jedinný. Očipovat pomocí této podvodné zločinecké organizace lidstvo a tím všechny zotročit. Zbytek „nevhodné populace“ pro „elitu“ nechat odejít. A to tak, aby zde zbylo jenom půl miliardy obyvatelstva, tak jak jsme o tom psali.

MSM po celém světě se ale snaží pravdu opět otáčet a tvrdí něco jiného. Kdo je ale dnes ještě čte?????

https://www.spiegel.de/politik/ausland/usa-offiziell-aus-who-ausgetreten-a-2d4cb695-f895-474d-b60e-9c6ec2134928

4) Opět silná zemětřesení po celé Evropě a hlavně v Polsku

Dnes ráno při pohledu na zprávy ze světa mně zaujaly znovu opakující se zemětřesení. Při pohledu na seismickou mapu můžeme pozorovat silná zemětřesení po celé Evropě.  Vidíme, že úklid provádějí vojska SHAEF velice důkladně, aby po „hlubokém státu“ nezbyly žádné „hluboké tunely“.

Rád bych znovu zopakoval, prosím podívejte se na mapy a hloubky ve kterých byla zemětřesení způsobena. Přirozená zemětřesení mohou být v hloubkách od 30-35 km, ale spíše, jak uvádějí geologové až od 40 kilometrů a níže. Dnes o „úklidu v podzemí“  dokonce píše i sputniknews.com. Přečíst si můžete článek ZDE

Při pohledu na následující mapu vidíme kolik zemětřesení bylo za poslední týden. Je to zajímavé, že se u nás o tom nikde nepíše a tadesco je jako jedinný datovač těchto skutečností na české platformě…..

Mapa zemětřesení se najde zde: http://macek.ig.cas.cz:8000

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Francie

Ve Francii lékaři pochopili a domluvili se na akci, je sice pár dní stará, a na protest proti podvodnému COVIDU-19, začali házet pracovní pláště „protestně“ na zem. COVID-19 byl vymyšlen BILLEM GATESEM a BIG FARMOU za účelem očipování a velké depopulace lidí na „zlatou půlmiliardu“ lidí, tak jak to měli vymyšlené v dokumentu AGENDA 2020.

Podívat na video se můžete zde: https://youtu.be/oXpgNmdYNbQ

°6) Němeco od Q1.Q5.2Q2Q ani papírově neexistuje

Na níže uvedené adrese amerického hlavního štábu je možné si stěžovat i ze strany České republiky na neeoprávněné výkony různých institucí, které už také ani jako GmbH neexistují. Najdete vše na UPIK. Pro znalce němčiny uvádíme video které vše potvrzuje a vypovídá o dnešním stavu Evropy a hlavně o neoprávněném konání institucí pod taktovkou DEEPSTATE. Zároveň pro všechny čtenáře tadesca, kteří si dají automatický překlad do češtiny.

V USA už Gesara je praktikována a zároveň je lidem vyplácena. Mělo by se vše začít odehrávat i v Čr. V Německu, když někdo žádá o peníze na děti, Dostane sumu, o které se mu ani nezdálo. Zde se také už gesara začíná praktikovat!!!!! Vše psané a mnohé jiné najdete ve videu.

Zde adresa na kterou jste se dotazovali…..

Zde najdete video

 

7) Minutový film dokazuje škodlivost masek

Podívejte se prosím na následující minutový film, který Vám Vážení čtenáři tadesca.org ukáže, jak škodlivé jsou masky, které jste museli z donucení nosit. Nikdo Vás ale na škodlivost neupozornil, že ano…..

Prosím rozešlete co nejvíce známým, aby konečně otevřeli oči. Mimo jiné po dobu nošení masek bylo v historii za měsíc po celé EU nejvíce mozkových mrtiček a infarktů. No tak dobrý den….

Zde najdete video

Cenzura funguje velice rychle a video bylo smazáno během několika minut. Tak zde máte další upload. VIDEO ZDE

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.