…..jak neustále tvrdíme, ke konci časů musejí lidem říci pravdu. A když ji řeknou, lidé stejně nechtějí věřit řečenému, i když předložíte 1000 důkazů. Proč asi? Pochopíte z krátkého rozhovoru….

00:05

Dnešní okénko nebude aktualizováno. A když si člověk myslí, že nemůže přijít ještě něco šílenějšího, tak druhý den je ještě více překvapen. Dnešní data ve zkratce vydají více než 1000 dalších okének. Promlouvá k Vám rabín Abraham Finkelstein. Něco takového byste ovšem nečekali…..

Video s rozhovorem najdete ve spodní části a zde máte místo titulkování vypsaný překlad. Připravte se na značný nářez. Jen pro silné nervy. Bylo by dobré si ho možná stáhnout…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rozhovor s rabínem Abrahamem Finkelsteinem o pravé podstatě světového dění

James Wickstrom: Sedm židovských bankéřských rodin, které ovládají americké finančnictví – Rothshildové, Kuhn and Loeb, Lehman Brothers, Lazards, Warburg, Goldman Sachs, Rockerfeller – skutečně mají pod kontrolou veškeré americké peníze od r. 1913, je to tak?

 1. Finkelstein: Ano, to je pravda. Lidé chtějí práci, dáváme jim práci. Židé nepracují.
 2. W.: Během druhé světové války prý zemřelo 6 milionů židů v koncentračních táborech a dalších 6 milionů, kteří nezemřeli, dostává finanční odškodné z německých fondů. Čili jde celkem o 12 milionů židů, jak je možné, že ze 3,5 milionů (dle původní statistiky z r. 1934 o počtu židů v Evropě) je jich najednou 12?
 3. Finkelstein: Stále se hádáte jen o čísla, ale jde o to, že židé mají právo na odškodnění proto, že byli pronásledování po tisíce let. I po dobu následujících 100 let zde budou židé oprávněni brát odškodné za holocaust.
 4. W.: Co se říká židům v synagogách ohledně toho, jakým směrem kráčí USA? USA je nyní v poměrně vážné finanční krizi.
 5. Finkelstein: V Americe jsme vydělali hodně na úrocích, ale můžeme získat levnější pracovníky v Číně, v Indii. Jde jen o peníze. Židovští finančníci investují hodně do Asie. Židé jsou původně asijská rasa.

J.W.: Údajně jste Bohem vyvolená rasa, je to tak?

 1. Finkelstein: Ano, mnoho židů to nechce přiznat, ale jsme Bohem vyvolená rasa a náš Bůh je Lucifer. Máme rádi zlato, peníze, kreditní karty, rádi utrácíme a bavíme se. Jsme rádi, když nežidé pracují pro nás, když pro nás otročí (židé nechtějí pracovat). Nežidé to tak chtějí, takže jim to umožňujeme. Pro populaci v USA je plán, že již zde nebude bílé obyvatelstvo, přivádíme tam Mexičany, Hispánce, kteří se množí s bílými a nová populace budou míšenci.

J.W.: Můžete mi vysvětlit, jak to, že při pádu dvojčat 11. září 2001 v těch věžích nebyli žádní židé?

 1. Finkelstein: No, na duchovní úrovni tam bylo mnoho židů (rabín se směje).

 

[wp_ad_camp_2]

 

J.W.: 3000 židů ten den nebylo v práci v těch věžích. Jako by věděli, že ten den se něco stane a nešli proto do práce.

 1. Finkelstein: Ano, měli jsme zprávu, co se stane, bylo potřeba budovy zničit, protože byly staré, na tom jsme také dost vydělali. Můj přítel vydělal tak, že tři měsíce předtím si navýšil pojištění na dvojnásobek, takže vydělal čtyřikrát tolik. Také mi nabízeli, abych se zúčastnil, ale zaváhal jsem.

J.W.: Na mnohých značkách supermarketových potravin je značka U a K. Jedná se o daň židům, kterou při nákupu produktu platí nežidé?

 1. Finkelstein: Ano, dá se to nazvat daní, jsme oprávněni vydělat peníze, když nás nikdo nezastaví, zkrátka tak vyděláváme. Nevěřící bílá rasa je pro nás dobytek. Co je na tom špatného, že vyděláme peníze z toho, že dobytek se potřebuje najíst.

J.W.: Čeho se židé nejvíc bojí?

 1. Finkelstein: Toho, že FED „odpojí“ americký dolar. Pro ten případ musíme mít peníze ve švýcarských francích, eurech, nebo v japonských jenech, předtím, než dolar padne.

J.W.: V Talmudu je psáno, že pokud máte protivníka, musíte ho ovládnout.

 1. Finkelstein: Ano, to je ta nejchytřejší věc. Vlastníme republikány i demokraty. Máme své lidi na obou stranách. Těm ostatním dáme nějaké peníze na kampaně, vezmou si od nás peníze a pak dělají to, co chceme. Takto můžeme vydělávat, pokud tomu nikdo nezabrání.

J.W.: Sexistická a feministická homosexuální agenda byla vytvořena židy v USA.

 1. Finkelstein: Ano, na začátku 90. let jsme ji vytvořili. Začali jsme tím, že jsme podporovali práva žen – mít stejný plat jako muži, volební právo žen – protože ženy jsou slabší a víc na to slyší. Podívejte se dnes na americké ženy, mají krátké vlasy, mají lesbické milenky, vdávají se ve čtyřiceti a to už nemohou mít tolik vlastních dětí, protože promrhaly svá plodná léta honbou za penězi. Ty nejhezčí ženy si bereme my do Hollywoodu (který vlastníme).

Pravda je taková, že my židé jsme vytvořili USA, v roce 1492 jsme byli vyhnáni ze Španělska. Kolumbus byl Žid, vzal nás do Ameriky. Usadili jsme se raději v New Yorku, tam je lepší počasí a nejsou tam komáři, tam jsme začali vydělávat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

J.W.: Ve válce v Iráku je investováno mnoho židovských peněz.

 1. Finkelstein: No, vlastníme zbrojní továrny, letecké společnosti, výrobny zbraní, vyděláváme na tom dobré peníze. George Bush je dobrý goyim (nevěřící, nežid ve službách židům). Nejdůležitější část půjčky je úrok. Nezajímá nás jistina, ale úrok. S Irákem to jde dobře, získali jsme nějakých 300 miliard. Ta válka bude pokračovat dalších 30 let, jak říká George, musíme to udržet v tajnosti. Ještě vpadneme do nějakých zhruba šedesáti zemí. Odvedeme lidi do armády, muže i ženy, protože ženy už dnes nechtějí být doma s dětmi, chtějí dělat kariéru, takže to je dobré obléct je do zelených uniforem a poslat je zabíjet druhé, je to pro ně vzrušující. Na tom vyděláme spousty peněz.

Jednou za čas je nutné zredukovat množství lidí. Když je stádo příliš velké, hodně toho zkonzumuje. Říkáme tomu hra na válku. Je to pro nás zábava, protože vidíme dva naše úhlavní nepřátele – bílou rasu a Araby, jak se navzájem zabíjejí.

J.W.: Údajně židé financovali komunistickou bolševickou revoluci v Rusku proti carovi.

 1. Finkelstein: Ano, začali jsme tu revoluci, protože je nutné ovládnout i tu největší zemi na světě. Museli jsme pomoci matce cara od jejích sestřenic a bratranců, císaře německého a anglické královské rodiny. Takže oni nám pomohli a dali nám důvěrné informace. Docela se nám to podařilo, teď je načase posílit Čínu a Indii, protože Amerika půjde ke dnu, ta už nikoho nezajímá, protože z ní peníze nebudou. Hlavní zdroje židovské finanční a politické moci jsou média, noviny, televize, rádia, časopisy, všechny je vlastníme, a jakmile si to bílí uvědomí, stejně už je pozdě na to, aby o sobě rozhodovali, protože už jsme rozhodli za ně. V USA je mnoho bílých lidí s evropskými kořeny, kteří nevědí, co se tady děje. Taky je zde mnoho židů, kteří nevědí, o co tady jde. Chceme vymýtit bílou rasu a arabskou rasu tím způsobem, že je poštveme proti sobě ve válce a ještě na tom vyděláme spoustu peněz, to je chytré. My jsme chytří, jsme jedineční, jsme vyvolení a jsme nejchytřejší lidé na světě. Vždycky jsme říkali, chceme svět pro sebe a budeme ho mít.

J.W.: Jaké máte plány s černou rasou?

 1. Finkelstein: Černí sem přišli před 75000 lety, když náš otec Lucifer prohrál válku na nebesích. Oni umí dobře tancovat, někteří umí zpívat, taky jsou dobří na drogy, z drogového průmyslu máme velké peníze, oni za obchodování s drogami sedí ve vězení a my na tom vyděláváme, ostatně vyděláme na jakémkoli velkoobchodu.

Proti nám nikdo nesmí vystupovat, protože to by byl antisemitismus. Navíc ovládáme soudní systém, napsali jsme většinu zákonů (tedy řekli jsme republikánům a demokratům, jaké zákony mají napsat a oni to udělali – my nepracujeme).

 

[wp_ad_camp_2]

 

J.W.: Hovoříme tady spolu, ačkoli máme zcela odlišné názory a přání, říkáme pravdu masám. Ale masy lidí mají problém uvěřit čemukoli.

 1. Finkelstein: Už po staletí vymýváme lidem mozky. A zvláště posledních pár stovek let. Oni uvěří čemukoli, co jim řekneme. Hodně se bavíme kolem Pesachu (židovských velikonoc), kdy krademe sto až tři sta tisíc dětí ročně pouze v USA. Vezmeme jejich krev a smícháme ji s chlebem. Pak jejich těla odvezeme na jatka, která vlastníme, jejich těla dáváme do párků a hamburgerů, Mc Donald’s je jeden z našich oblíbených podniků kam to dáváme. Lidé to pak jedí a dávají to svým dětem k obědu.

Naše svatá kniha říká, že převezmeme nadvládu nad světem. Říkám to otevřeně, protože pro vás bílé už to končí. Snažili jste se lidem otevřít oči, ale oni je neotevřeli, že. Neprobudili se a víte proč? Protože se bojí nás, židů. Nechtějí, abychom je obvinili z antisemitismu. My jsme vyvolení, a proto můžeme dělat, co chceme. Běloši jsou zbabělci. Židé nelžou, říkají otevřeně, co dělají. Udělali jsme skvělou práci se školským systémem. Vaše děti chodí do veřejných škol, ale židovské děti tam neposíláme, chodí do židovských akademií, tam je učíme skutečné věci a pak jdou do synagogy. Vaše děti chodí do veřejných škol, navíc nám platíte daně z majetku, takže nikdy nevlastníte svůj majetek – pokud nezaplatíte daň, přijdete o majetek, takže vlastně není váš. Vaše děti vychováme ve školách, a jakmile jsou z nich teenageři, dáme jim hudbu, i když já bych to nenazýval hudbou, ale poslouchají to, potom chtějí dělat různé věci, prodáváme jim drogy, děti nám dávají dobře vydělat, vy jste dobytek, jste nežidé.

Na židovské velikonoce mizí mnoho dětí, mnozí policisté o tom vědí, pijeme jejich krev. Jeden nežid o tom napsal knihu ve 30. letech, ale nikdo si ji nekupoval, lidé to nechtějí slyšet. Toto děláme po mnoho tisíc let, od počátků světa. Bereme děti našich nepřátel – což je bílá rasa – vezmeme je do sklepení synagog, tam je necháme vykrvácet, sledujeme, jak umírají. Je to podobné jako se zvířaty při košer řeznictví. Pak to smícháme s velikonočním chlebem a to jíme, takže jíme krev našich nepřátel. Těla nejíme, protože nejsme kanibalové, těla vezmeme a můžeme na nich vydělat, dáváme je na jatka a jsou z nich kila a kila masa, která se dávají do párků a hamburgerů. Proto jsme udělali z párků oblíbenou snídani a z hamburgerů oblíbený oběd. Nevěřící běloši pojídají své vlastní děti. A i když vám to říkáme narovinu, tak tomu nevěříte. Takže to je váš problém.

 

[wp_ad_camp_2]

 

J.W.: Jak se stalo, že židé převzali kontrolu nad křesťanskými církvemi?

 1. Finkelstein: Už na samém počátku jsme pronikli do katolické církve. Proč myslíte, že všichni biskupové a papežové nosí jarmulku? Bílým to nikdy nedojde. Vzali jsme vaše knihy, přepsali jsme je do latiny, abyste jim nerozuměli, protože jste nevzdělaní hlupáci. Po tisíci letech část bílé rasy začala opouštět katolickou církev, to bylo špatné, protože jsme začali ztrácet hodně peněz. Takže jsme králům a vládcům dali příkaz, aby takové lidi označili za kacíře a aby je zabíjeli. Ale odpadlíků bylo hodně, museli jsme vymyslet plán B, a to byli jezuité.

Jsme ve válce židů proti bílé rase. Talmud říká, že židé vyhrají, že země bude patřit jim a utkají se i s Bohem bílých a nad ním tentokrát také vyhrají.

J.W.: Je zvláštní, jak židé dokázali proniknout do FBI a národní bezpečnostní agentury.

 1. Finkelstein: Je snadné ovládnout vládu, když vlastníte banku, protože vláda si musí půjčovat peníze od banky. Jakmile si půjčíte peníze, jste otrokem věřitele. Takže americká vláda je otrokem FEDu. Všichni politici berou úplatky, rádi pijí, berou drogy, proto je velice snadné mít kontrolu nad vládou. Nejtěžší bylo proniknout do církví, protože měly některé dobré kazatele, ale nakonec se nám židům vždycky podařilo získat kontrolu nad vším, co jsme chtěli.

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=nCmS6dKPEd0&app=desktop

Pro tadesco přeložila hanička

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.