AKTUALIZACE 14:54

…..včera jsem se musel věnovat soukromým záležitostem a udělat nějaké důležité práce, které nesnesly odklad, a proto jsem se koncentroval pouze na jednu věc. Teprve až večer jsem mohl zasednout k počítači a podívat se do světa, co nového….

00:05

Jako obvykle jsem si otevřel prvně mapu zemětřesení. Nejvíce jich bylo za púosledních 7 dní v Česku, Polsku, na slovensku a malá část v Německu při české hranici. Z toho plyne, že dočišťovací práce neustále na našem území, tak jak v Polsku probíhají. Při pohledu na mapu zemětřesení USA byly nejvíce opět zasaženy místa v Nevadě okolo AREA 51 – Nevada, dále v Oklahomě a v Idahu. Také asi zbytky velkých akcí na vyčištění DEEPSTATU  a mimozemských podzemních měst.

Sle uvedených linků v diskuzi od čtenářů jste mohli pozorovat, jak velké roje UFO opouští planetu Zemi a podzemní báze.

Mapy zde a zde

[wp_ad_camp_2]

 

1) OSN chce odstranit výrazy manžel a manželka

Organizace, která je z velké části tvořena z pedofilů a jiných úchylných lidí, vznesla požadavek, že se v Hotelu Země musejí vymýtit názvy manžel a manželka. Krátce po úchylném požadavku si usmysleli, že také nebude přípustné přítel a přítelkyně.

OSN se vtělilo do role jazykové policie a mají zájem aby všechny státy se tomuhle nesmyslu přiklonily a začaly podporovat a také praktikovat. Fuj, je to hnůj. Nic jiného mně nenapadá. Mají zájem docílit aby obyvatelstvo bylo BEZPOHLAVNÍ!!!!! To ale není všechno. Před nedávnou dobou podporovali pedofilii a její schválení.Není se čemu divit…..

Nóóóó a za vymýšlení těchto absurdit a nesmyslů je zbytek lidstva platí. Hej páni konšelé….. Stromů a kandelábrů je po celém světě dosti….

Nemějte obavu, už se jim to nepovede a všemu bude jinak…..

Článek najdete ZDE

A nyní se připravde na další, krutější nářez. Jenom abyste byli v obraze!!!!! !!!!! !!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) OSN podruhé

Kancelář vysokého KOMISAŘE OSN pro lidská práva chce dále legalizovat transgenderismus, který zároveň podporuje (nikoliv skrytě ale už otevřeně) PEDOFILII!!!!! !!!!! !!!!! Pedofilie má být podle nich jenom taková sexuální hra.

A právě „RADA PRO LIDSKÁ PRÁVA“ jak se honosně nazývají „Human Rights Council“, tihle zločinci vyvolali v březnu 2019 dosti velké pozdvižení, když jmenovali úředníka, který by měl normalizovat transgenderismus po světě a také pedofilii.

Ale také více evropských vlád a členů  ( LGTB – centrální skupiny ) lesbička-gay-bisexuální.transgender, která zahrnuje také OBAMU a EU hrálo klíčovou roli při prosazování této agendy organizací OSN PRO LIDSKÁ PRÁVA, jak píše webová stránka “ LIDÉ JSOU ZDARMA“.

Tato agenda a všichni ti, kteří ji chtějí prosadit jsou sami pedofilové a násilníci prznění dětí a jak se zdá pronikly do nejvyšších pater OSN. V roce 2017 tisková agentura AP informovala že dětský sexuální kruh v rámci OSN systematicky zneužíval na HAITI tisíce dětí. V lednu 2018 bývalý vysoký úředník OSN  Andrew MacLeod, obvinil právě vysoké úředníky OSN, kteří se na prznění malých dětí podíleli a tím celkově celou filantropickou organizaci OSN. Tvrdí, že úředníci OSN za posledních 10 let znásilnili 60.000 dětí. Zároveň odhaduje, že se v této pedo-OSN nachází celosvětově přes 3000 pedofilů působící pod „dobročinnou organizací“. Také dal najevo že všichni lidé, kteří poukazují na tyhle zločiny se okamžitě vystrnadí z OSN a vše se utajuje.

Po přečtení předešlých řádků zajisté chápete, proč právě Prezident Trump tak důsledně jde proti nejen této organizaci, ale všem jejich podporovatelům. Největší z nich je či byl právě SOROS, který věnoval velké peníze na podporu tohoto dění po celém světě a sám se pedofilie zůčastnil.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Není tajemstvím, které bude brzy pro celou veřejnost odhaleno, že právě tahle organizace také obchodovala s dětmi a nechala je přepravovat do podzemních tunelů. Do Ukrajinského obchodu s malými dětmi jsou právě oni zapleteni nejvíce.

Proto sjednocená akce DEFENDER 2Q2Q s vojáky SHAEF. Nyní si můžete zhruba, ale jenom skutečně zhruba, představit kolik lidí je do popsaného systému zataženo. Nebudeme nyní hovořit o politicích, kteří mají s tímto tématem mnoho společného.

Jak kdysi řekl Winston Churchil: Až se jednou lidstvo dozví skutečnou pravdu, nezbude zde ani jeden člověk, který by z toho okamžitě nezešílel. Ani Prezident Trump nevěřil, jak hluboko nora vede.

Právě největší laboratoře a „výrobny“ dětí se nacházely pod AREA 51. Dle posledních zpráv jsou všechny zničeny…..

Článek s dalšími daty ZDE

Další článek z roku 2017 ZDE

3) Německo

Jak v německých novinách tak v televizi ZDF ZDE pomalu otáčejí. Poukázaly na skutečnosti o Billu GATESOVI a jeho ženě, kteří až tak moc dobří nejsou. Zveřejnili, koli hrůzy a obětí tento „manželský pár“ napáchal po celém světě. Ano ledy se začínají prolamovat.

Není také od věci říci, že BILL GATES nebyl vynálezcem jak microsoftu tak počítačů, byl jenom bílým koněm, který byl použit jako křoví na vývoj, který ani lidstvo v podstatě nedělalo. Byly to jiné entity. No a když ho udělali tak slavným, použili ho na další dobrodiní vyvíjení vakcín = zabijáků pro veškeré lidstvo. O tom je ale zbytečné se rozepisovat. Je to člověk, kterého proslavila jenom MSM.

Dle slov skutečných odborníků na počítače, kteří pracovali kdysi v Silikon Walley, prozradili, že B.G. vlastně ani pořádně počítačům nerozumí. Bylo to jejich vyjádření.

4) Něco z Česka, abyste neřekli že se zaměřujeme jenom na jiné země

Dostali jsme do mejlíku žádost o zveřejnění. Ano je to tak jak řídá dotyčná paní, která je pronásledovaná státní mafií.

pokračování…..

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.