…..je skutečně nutné se přenést do minulosti a vyhrabat některá stará data z jiného marného okénka a z jiného webu….

00:54

 

Kdysi dávno jsem na osudu.cz psal velice důležitý komentář, který upadl určitě v zapomnění. (pokud si ho někdo nezkopíroval). Proto je důležité ho znovu dát lidem na vědomí a seznámit se s následujícími fakty. Mnozí bývalí čtenáři osudu si určitě vzpomenou, po přečtení následujících řádků, na opět oprášená a uvedená data…..

Psal jsem o náboženství a jeho uplatňování mezi lidmi. Jakákoliv uměle vytvořená náboženství zde byla vždy vytvořena na ovládání a manipulaci lidí. OPAKUJI JAKÁKOLIV!!!!! 

Sami si do všech náboženství napsali, že se objeví ke konci časů falešní proroci. Ano jednali podle hesla: ZLODĚJ UTÍKÁ A KŘIČÍ CHYŤTE ZLODĚJE. To právě oni všichni byli těmi falešnými proroky a jedině jejich náboženství byla ta pravá a originální. Za těmito slovy skrývali právě jejich strach, že budou v budoucnu objeveni a odkryti. Směšné…..

Pokud dnes vysloví kdokoliv slovo náboženství, hned vyvstanou obrazy pedofilních „svatých“, utrpení malých dětí díky kněžím, obětování malých dětí pro SATANA a mnohé jiné bujné obrazy. To však víme – je zbytečné o tom hovořit. A dnes se vše dostává s velkou rychlostí na veřejnost a do médií. Všichni budou po právu potrestáni.

A pro ty, kteří se nikdy nenalepili na náboženství, vytvořili umělou vědu zvanou ,,ezoterika“ a její odvětví. Dokonce byla založena a uměle vytvořena nová víra (se všemi následky) sekta SCIENTOLOGY.

Organizace či sekta SCIENTOLOGY měla a má jednu výborně utajenou, ale dobře zakomponovanou myšlenku. „Kdyby se nám nepodařilo vytyčené, zničíme nakonec všechno, rozhádáme všechny se všemi“. A to se dnes mezi obyčejnými lidmi děje, pravděpodobně vysíláním podprahových dat na lidi díky mobilním věžím atd. Po celá staletí se snaží lidi polapit do uměle vytvořených SEKT A SEKTÁŘSKÝCH NÁBOŽENSTVÍ.

Vše jednoduše opět vysvětlím, co ke konci časů bude probíhat.

Kdysi jsem se bavil s indigovou dívenkou ve Švýcarsku, která žije v „trochu“ jiném světě, než my ostatní. Hovořil jsem s ní o možnostech konce času lidstva a bylo mi sděleno následující:

Konec časů poznáme všichni jednoduše. Čas se bude neustále zkracovat a lidé si toho začínají všímat. Ano, dnes se to děje. Na planetu Zemi budou z vesmíru přicházet energie, se kterými jsme se zatím nesetkali v tak velké míře, (Nejen Bovisy ale hlavně FOTONY) plasty se budou pomalu rozpadat díky těmto vysokým a intenzivním energiím. Ano, odehrává se to několik let. V jednom jediném fotonu jsou uložena data veškerých morfogenetických polí (v minulosti jsem napsal několik článků k tomuto tématu).

Všechno má začít po velké erupci na slunci, která bude ale jenom předzvěstí následujícího dění. Nějaký čas po zmíněné erupci přijdou na planetu Zemi tak ohromné energie, které právě zapříčiní přechod do zlatých časů na planetě Zemi. (mimo jiné v posledním díle MATRIXU na konci Vám bylo popisované také vědmou vysvětleno, ale málokdo to pochopil)

Energie přicházející na planetu Zemi zapříčiní díky kritickému množství a synergetickému efektu RESTART. Proběhne skutečně velice jednoduše a rychle. Vysvětlím.

Veškeré chování lidí od narození na planetě Zemi, jsou zakódována v morfogenetických polích vesmíru. Žádná z nich se naštěstí neztratí. V tomto ohledu je jedině vesmír a konstruktivní síla vesmíru spravedlivá. Jestli lidské bytosti dělaly konstruktivní věci v souladu se zákony vesmíru a jednaly vždy konstruktivně, pro ně energie budou očisťující a velice prospěšné. Zároveň budou regenerovat celý organismus na fyzické úrovni a také na úrovni energetické, intuitivní a duševní. Jednoduše řečeno restart lidských bytostí se vším všudy (v přímém přenosu – on line). Máme se tedy na co těšit.

Pokud lidé na planetě Zemi nejednali v souladu se zákony vesmíru a šli vyloženě proti, energie způsobí při průchodu jejich organismem místo očisty, zapojení všech buněk do série a shoří samozápalem. Zbude po nich jenom bílý prášek. (tak jak jsou známy samozápaly těla třeba v nemocnicích) V těle se nachází zhruba 120 biliónů buněk, tak si spočítejte sami napětí, když jsou v sérii. Je to jednoduchá očista vesmíru od parazitů.

A princip? Jednoduchý.

Každá lidská bytost rezonuje na uložených otiscích energií, které se za života jednotlivých bytostí ukládala do morfogenetických polí. Uvedeme si tedy příklad:

Jestliže nějaká bytost záměrně jednala proti zákonům vesmíru, to znamená někomu vyhrožovala, týrala své dítě, sourozence nebo zvířata, zabíjela bezdůvodně zvířata, nebo dokonce lidi, vše se do morfogenetických polí otisklo určitým kódem. Spadají zde i nepravdivá osočování druhých, psychické vydírání, úmyslné ubližování jak na fyzické tak na psychické úrovni. ÚMYSLNÉ podvody, které druhým způsobily životní traumata nebo úmyslné škody jak materiální, tak i psychické. Dokonce i děti, pokud jsou již od rodičů naučeny zlu a ubližují zvířatům nebo lidem, shoří také na bílý prášek. Vztahuje se to i na šikanu po internetu. Vesmíru je jedno, jestli jste někoho praštili, okradli, nebo ho pomluvili online.

Jednoduše řečeno tito lidé nežili dle hesla: POKUD JSEM NIKOMU NEPOMOHL, ROZHODNĚ JSEM MU NEUBLÍŽIL.

Mezi lidmi žije na planetě Zemi 144.000 světelných bytostí. Právě světelné bytosti o blížícím se restartu vědí a jsou zde v následujících letech na potřebnou pomoc. Bude to velký tobogán, který začal v roce 2012, dle mayského kalendáře…..

Vesmír je geniální a právě v jednoduchosti se nachází krása a genialita. Nikdo z nás tomuto neuteče a neschová se před tím. Je to rychlý, nenákladný program vesmíru, který se takto zbavuje „odpadu“. Zde neplatí žádné omluvy.

Tak právě tito jedinci se při průchodu energií samozápalem promění v bílý prášek. Nic víc a nic míň…..

A pamatujte: veškerá náboženství byla na lidi nastražena jako dokonalá past pro jejich ovládání a manipulaci…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.