Vzpomínám na dobu, kdy byl podezřelý považován za nevinného dokud nebude prokázána jeho vina ve spravedlivém procesu, píše v komentáři Paul Craig Roberts, předseda Institutu pro politickou ekonomii, žurnalista a autor mnoha knih.

Dnešní prokurátoři odsoudí své oběti ve sdělovacích prostředcích, aby znemožnili objektivní rozhodování porotě. Ve Spojených státech zákon již není ochranou pro lidi. Zákon je zbraň v rukou státních zástupců.

[wp_ad_camp_2]

Soudy dnes umožňují neetické chování prokurátorů, které neumožní obviněným spravedlivý proces, protože soudci nechtějí obtěžovat soudními procesy více než prokurátoři. V důsledku toho podle oficiálních statistik v 97% federálních trestních případech je trestán obžalovaný, který se obviní podle  obvinění sjednaného mezi jeho právním zástupcem a prokurátorem. Vzhledem k tomu, že obvinění je vyjednané, tak většina vězňů se přizná ke zločinům, které nikdy neudělali.

Prokurátoři, kteří již nejsou vázáni omezeními právní ochrany, často připravují případ proti osobě, aby ji donutili podat falešné svědectví proti skutečnému cíli žalobce. Právě to jsou případy obvinění Muellera proti Cohenovi, Manafortovi a Rogeru Stoneovi. Trump je cíl, nikoli Cohen, Manafort a Stone. Navíc prokurátoři podrobují šetření obviněné dlouho, tím donutí svůj cíl, aby vyčerpal vše už při vyšetřování.  Pak, když obžaloba dorazí, už nejsou peníze pro právníky, což zvyšuje tlak na „spolupráci“. Kdyby byl Trump bojovník, odpustil by Cohenovi, Manafortovi a Stoneovi a vytrhnul by je z rukou justice. Přitom jsou z rozpočtu ministerstva financovány právní výdaje a Muellera vyšetřování za účelem svržení řádně zvoleného prezidenta Spojených států. To by ale bylo pokrytecké, neboť Trump sám plánuje svrhnout řádně zvoleného prezidenta Venezuely.

Mueller není právní zástupce. Je agentem vojenskobezpečnostního komplexu a Demokratické strany, kteří se hodlají zbavit Trumpa, protože se Trump „vklínil“ mezi jejich agendy.

Nečestným obviněním proti Trumpovi je to, že ve spojení s ruským prezidentem Vladimírem Putinem nějakým způsobem počítačovým hackem a backdoor obchody ukradl prezidentské volby Hillary Clintonové. Jedná se o aféru známou pod názvem „Russiagate.“ Vytvoření této kauzy zahrnuje mnohem víc zločinů než těch, z nichž jsou Trump, Cohen, Manafort a Stone obviněni. „Russiagate“ spočívá na falešné „dokumentaci“, kterou zaplatili demokraté a možná FBI, která byla použita k ovlivnění soudu za účelem získání povolení k špehování Trumpova týmu. Jedná se o zločin, za který nejsou zodpovědní úředníci. Špehování nedokázalo odhalit žádné skutečné důkazy a ani důkazy pro Mullerovo „vyšetřování.“ Obvinění proti Cohenovi, Manafortovi a Stoneovi nesouvisí s volbami a jsou pravděpodobně nepravdivá a používají se jako hrozby za účelem vyvolání falešného svědectví proti Trumpovi.

[wp_ad_camp_2]

Muellerova taktika ve snaze obvinit prezidenta Spojených států je daleko opovržlivější než taktika, kterou používalo gestapo. Ještě horší je, že jsou to taktiky, které jsou dnes běžně používány americkými právníky, a toto zlo se rozšířilo do státních a místních trestních stíhání. Prokurátoři se běžně chovají způsobem, který by dříve způsobil jejich propuštění z úřadu, což svědčí o krachu zákonů a nedotknutelnosti státních zástupců ve Spojených státech.

Americká a britská média jsou stejně loajální, jako byla německá média k nacistické vládě. Guardian, kdysi bojující za zájmy britské dělnické třídy, je nyní propagačním listem britské zpravodajské služby stejně jako New York Times, Washington Post, CNN, MSNBC a NPR jsou pro CIA a FBI. Americká média nikdy nebyla moc dobrá, ale během Clintonova režimu bylo 90 procent médií soustředěno do šesti „firemních rukou“, to by bylo jedno z možných vysvětlení.
Vzhledem k tomu, že Donald Trump získal republikánskou nominaci na prezidenta, média spojená s vojenskobezpečnostním komplexem a Demokratickou stranou usilovala o prohru  Trumpa. Jak jsem očekával, Trump neměl ani tušení, jak vést a složit vládu, která by ho podpořila. Byl blokován při každém pokusu normalizovat vztahy s Ruskem,  kontroly hranic USA, stažení ze Sýrie. Poslední útok vojenskobezpečnostního komplexu a jejich presstitutů je, že USA nemohou stáhnout své jednotky, které nelegálně zabírají část Sýrie, protože ISIS se v Sýrii a v Iráku vzpamatovává a obnoví válku, pokud budou americké jednotky staženy.

[wp_ad_camp_2]

To je nesmysl. Jak řekl v televizi generál Flynn, bývalý ředitel agentury pro obranné zpravodajství, bylo to úmyslné rozhodnutí Obamova režimu, podpořit ISIS ke svržení Asada, jakmile Rusko a britský parlament zablokovaly invazi USA. Rusko a Sýrie, jejich vojáci bojovali a porazili Washingtonskou proxy armádu známou jako ISIS. Washington blokuje Trumpův rozkaz ke stažení amerických jednotek, protože Izrael chce po USA obnovit útok na Sýrii a přenést ho do Íránu. Izrael a jeho američtí vazalové se domnívají, že Rusko se postaví proti a umožní destabilizaci islámského světa.

Čas od času by média a komunita zahraniční politiky měly takové otázky podrobit veřejné diskusi. Nyní média jenom zveřejní text jim předaný.

Co se týče Rogera Stonea, instrukcí pro média je přesvědčit veřejné mínění o vině Stone jako zprostředkovatele  pomoci Trumpovi ze strany Putina v prezidentských volbách v USA. Na pravdě  nezáleží a fakta nikdy nebudou zveřejněna ve sdělovacích prostředcích  nebo ve výsledku Muellerova  „vyšetřování“.

zdroj: 9
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.