…..je mně z toho na zvracení, jak pár lidí se může zapojit do oblbování celého národa, dávat si velké odměny po celý rok a ještě se začít na koci tohoto systému obhajovat, já nic, to ti druzí. Naštěstí po pádu systému nebudou mít kam utéct….

00:05

Česká republika (možná brzy už Československo, jak v minulosti)

tm komentuje: Přišlo mejlíkem, televizi jsem nikdy neměl a právě tohle byl důvod, který si nyní přečtete níže. Zprávy a veškeré výkaly a oblbování lidí, kterým předsedá hlavní KRITICKÝ MYSLITEL neboli BLB, je to zkratka pro BLUDNÝ BALVAN (rozumějte pablb bludných balvanů) a expert JIŘÍ GRYGAR, kdysi potvrdil, že Česká televize (MSM) musí mít kritické myšlení. Když slyším název KRitické MYšlení, zvedá se mně žaludek. „KRMÝ“ veškeré posluchače samými nesmysly a vymývají lidem palice. To je úkolem České televize a všech těchto spolků. Dotyčný udělovač těchto balvanů už dokonce věří těm nesmyslům, které vykládá. Měl by si tedy sám v prvé řadě nadělit všechny balvany, které kdy rozdal…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila 

Na základě rostoucí­ kritiky platí­cí­ch diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraniční­ho zpravodajství­ ČT, jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání­ vnesl jasno radní­ Michal Janovič. 

Prohlásil: „Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie“konec citátu.

 A je jasno a vymalováno. Takže už zase drží­me hubu a krok…  

Ó dí­ky, veliký Michale Janovče, že jsi to natvrdo objasnil i poslední­mu Joudovi z Horní­ Dolní, který snad dosud tápal. Tak a teď ví­me, proč nám serví­rují­ v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně o Ukrajině, Rusku a pod., protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat – dostaneš pení­zky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne.

EU a USA (DEEPSTATE )potřebují ­oblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládají­cí­ch svět. Pro objektivní­ informace, nespoléhejte na zprávy v ČT nebo české noviny, ale čtěte na internetu Parlamentní­ listy, Protiproud, Nová republika a pod!!!!

Nespokojený divák ČT – když souhlasíš, pošli dál!

Je potřeba to také posílat mladým lidem, jde především o jejich budoucnost, ať se jim otevřou oči.…

Tak potud mejlík. Aspoň vidíte, jak neustále píši: Ke konci časů, musejí lidem říci pravdu.

Německo

Mnoho lékařů se v Německu bouří proti nesmyslně zavedené karanténě a zákazu cestování. Neustále dávají vládě důkazy a podněty o přezkoumání celé situace, ale vláda neodpovídá. Nemocnice, které byly připraveny na nemocné s korona podvodem, zejí prázdnotou. Lékaři nemají práci. Dle statistiky zemřelo v Německu daleko méně lidí, protože nechodí k lékaři a do nemocnic se nechat léčit!!!!! Pohřební ústavy mají kupodivu také útlum, což potvrzuje menší počet zemřelých. (V Itálii zejí také nemocnice prázdnotou a vláda chytá hystérii). Nebudou vědět, jak situaci vysvětlit…..

Nevím ve kterém roce to bylo. V Kanadě také stávkovali celý měsíc lékaři a světe div se, úmrtí lidí byla daleko menší než v minulých měsících a předešlém roce. Tím se nyní také potvrzuje pravdivost zmíněných údajů i v EU.

Lufthansa je na kolenou a zmítá se v dluzích, které nebude sama moci eliminovat. Co bude následovat, se zatím neví.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Článek si můžete přečíst ZDE

Merkelové už nepatří žádná opanceřovaná limuzína, spíše transportér „jiného druhu“ a vypadá to že je střežena několika průvodci. Asi aby neutekla. Posuďte sami ZDE

USA

Senator Robert F. Kennedy mladší vystoupil velice ostře proti BILLU GATESOVI a jeho ženě MELINDĚ GATESOVÉ, kteří mají zájem „očkovat“ rozumějte očipovat a vakcínami se zpožděným účinkem vyhladit větší část populace. Ani se tím BILL GATES netají a chtěl prosadit přes DEEP STATE povinné očkování všech obyvatel planety. Vlády mu měly v této akci jít na ruku.

Přečíst si můžet ZDE

A také ZDE

WHO

Další husarský kousek se povedl hackerům v USA, kdy se „prolomili“ přes zabezpečovací sytémy do počítačů WHO a nadace Gatese. Hackeři se dostali k tisícům tajných zabezpečovacích hesel a kódů a uloupili mnoho tajných mejlů této organizaci, která „to myslí s lidmi dobře“. Údaje budou v brzké době zveřejněny na googlu. No a máme to…..

Článek si můžete přečíst ZDE

Chorvatsko Záhřeb – jarní úklid, jak napsal jeden náš čtenář

Záhřeb ,zemětřesení. Je to příroda nebo podzemní „čistka“ ?
Citují z článku : Nové, větší zemětřesení zasáhlo Záhřeb těsně před desátou ráno a bylo to cítit ve všech částech Záhřebu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Občané byli nejvíce znepokojeni zvukem slyšeným před zemětřesením jako výbuch. Chvění bylo krátké, ale velmi intenzivní, a jak nám řekla jedna kolemjdoucí, právě zvedla své dítě z bytu a utekla ven, protože se bála.“  www.24sata.hr

SLEDUJTE VIDEO

Slovensko

Na východě Slovenska dle nějakých novin letadla „shazovala návnady, prý dokonce očkovací“ pro lišky. Některou návnadu si snad spletli s bombou, která způsobila zemětřesení na Slovensku. (Myšleno ironicky). Je vidět, že zase nevysvětlitelné pro noviny vysvětlují nevysvětlitelným…..

Jak jsme psali, čistky se přesunuly do východních zemí a úspěšně pokračují s eliminací DEEPSTATU. Článek o zemětřesení si můžete přečíst právě ZDE

Jeden známý ze Slovenska mně telefonoval, že v noci viděl v lese za Košicema, kde byl na posedu, nějaké muže oblečené naproto v černých uniformách po zuby ozbrojené. Dovezlo je tam auto také černé, na pole, snad jich prý bylo deset či více. Víc nevěděl

Tak pohádky musejí jít až do konce, SCHOW MUST GO ON.

Ale jinak platí WWG1WGA !!!!!

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.