Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka
ze dne 28.12.2Q2Q
Začala masivní ofenzíva s cílem dorazit švýcarskou skupinu Octagon a ukončit tak jejich nacistickou čtvrtou říši. Výkonní ředitelé farmaceutických společností, vedoucí lékařských asociací a další osoby spojené s teroristickou a vakcinační kampaní jménem Covid-19 se stali cíli s vysokou prioritou. Podle zdrojů Gnostických Illuminátů budou Švýcaři požádáni o vydání všech vůdců skupiny Octagon nebo budou čelit zničení jejich země.
„Operace Covid-19 Gladio je švýcarský Octagon, Gladio je součástí toho,“ potvrzují zdroje britské MI6. To znamená, že ze Švýcarska je organizována celosvětová kampaň masových vražd, a proto jsou přijímána taková radikální opatření.
[wp_ad_camp_2]
Upozorňujeme však, že skupina Octagon je de facto politbyrem asi jednoho milionu osob silné chazarské mafie a jen tak se nevzdají.
Jeden zdroj NSA sdělil informace naznačující, že aktéři chazarské mafie zosnují plán proti Trumpově výzvě ke shromáždění vlastenců ve Washingtonu DC 6. ledna. Zdroj varuje, že by se z toho mohla stát smrtící past, a pokud by vlastenci chtěli pomoci, měli by zvážit na místě jednání proti politikům, lékařům a dalším, kteří by prosazovali lockdown a vakcinaci „Covid-19.“
Pokud stále věříte propagandě strachu z Covidu, kterou chrlí po celý den korporátní propagandistická média, můžete si ověřit některá fakta: Čínská laboratoř biologických zbraní v čínském Wu-chanu, kde vznikl takzvaný virus Covid, je vlastněná Sorosovou nadací, jak je patrné z podání nadace u americké burzovní komise. Stejná nadace vlastní výrobce vakcín. Sorosova nadace je záštitou pro chazarskou mafii.
Lidem je třeba připomenout, že západní medicína je založena na vojenské medicíně a má vojenskou hierarchii. Pokud lékaři nebudou poslouchat rozkazy, ztratí licence. Objednávky pocházejí od lékařských asociací ovládaných chazarskou mafií.
Ruské zdroje FSB potvrzují, že některé z vakcín Covid-19, které jsou nyní prosazovány, obsahují mikročipy. „Nyní se je snažíme dekódovat,“ říká jeden zdroj.
Reakce na každou novou krutost chazarské mafie nejsou zatím dostatečné, a proto velké operace pořád pokračují. Nyní ruské, americké, izraelské a další speciální síly aktivně pronásledují všechny vedoucí pracovníky spojené s tímto lékařským terorismem prováděným na Západě, většinou jsou ze skupiny chazarských otrokářských zemí G7.
Dokonce i propagandistické noviny jako Washington Post připouštějí největší mobilizaci národní gardy od druhé světové války. Samozřejmě se to snaží kamuflovat jako „boj proti pandemii,“ ale ve skutečnosti jde o boj s chazarskou mafií.
Dalším znakem je uzavření pozemních a námořních hranic v Japonsku, Saúdské Arábii, Brazílii, USA a dalších zemích, aby se zabránilo úniku šéfů chazarské mafie.
V případě Japonska jsou hranice uzavřeny pro cizince, kteří se pokoušejí vstoupit do země, aby se zabránilo vstupu japonským agentům a vrahům, uvedl zdroj z japonské vojenské rozvědky. Ponechání těchto agentů mimo Japonsko umožní Japonsku bezpečně vyhlásit nezávislost na kontrole chazarské mafie. Mnoho takzvaných japonských psovodů chazarské mafie bylo odstraněno a další jsou na řadě.
[wp_ad_camp_2]
Podívejme se na údajný výbuch bomby, ke kterému došlo minulý týden v Nashvillu v Tennessee. Naše vlastní zdroje potvrzují to, co již bylo řečeno, že zařízení NSA, které jménem amerického prezidenta Donalda Trumpa kontrolovalo stroje Dominion na krádež hlasů, bylo zasaženo termobarickou raketou vzduch-země s lokálním EMP. Dobré video z raketového útoku můžete vidět ZDE. Všimněte si modrého záblesku na začátku exploze.
Korporátní propagandistická média samozřejmě říkají, že šlo o dílo „bílého mačisty“ jménem Anthony Quinn Warner, ale pokud vyhledáváte na webu data před útokem v Nashvillu, něco tu nehraje. Zdroje NSA každopádně říkají, že se jednalo o přímý útok na americkou armádu zkorumpovanou FBI a dalšími poskoky pracujícími pro chazarskou mafii. To znamená válku, dodávají.
Dalším hlavním cílem ofenzívy je kromě FBI a farmaceutických společností i high-tech průmysl, zejména Google, Facebook a IBM, shoduje se více zdrojů.
Několik zdrojů potvrzuje, že „světoví vůdci“ jsou nyní produktem počítačové grafiky (deep fake) spolu s chirurgicky pozměněnými podobnými lidskými aktéry, včetně papeže Františka, „nově zvoleného prezidenta“ USA Joe Bidena a mnoho dalších. Když už mluvíme o Bidenovi, představitelé Ukrajiny zveřejnili podrobnější informace a důkazy o jeho úplatcích.
Čína také začala regulovat a brzdit technologické giganty, zejména skupinu Alibaba a nyní i pravděpodobně Teslu. Tesla má větší hodnotu než sedm nejlepších světových automobilových společností díky obrovskému vkladu fiat peněz. Zástrčka bude ale brzy vytažena, slibují zdroje NSA.
Další zpráva MI6 říká, že dohoda o Brexitu podepsaná minulý týden mezi Spojeným královstvím a EU „se zdá být popošťouchnuta Německem, mimo jiné prostřednictvím finančních pobídek pro předsedu vlády.“ Britské zpravodajské služby dostaly seznam jmen. Nyní to prověřují a velmi pečlivě procházejí dohodu, která má 2000 stran.
Je nepravděpodobné, že samotná EU vydrží ve své současné podobě delší dobu, protože její Führer, Angela Hitler Merkelová, slíbila rezignaci v roce 2021. Maďarsko a Polsko již nyní pomalu směřují k nezávislosti. Francouzské vojenské zdroje tvrdí, že také podniknou kroky proti loutce chazarské mafie Macronovi s cílem obnovit francouzskou nezávislost na Německu.
Další zemí, která se chystá osvobodit od chazarské mafie, je Izrael. Izrael uspořádá 23. března své čtvrté všeobecné volby za dva roky. Zdroje Mossadu tvrdí, že nacistický kriminálník Benjamin Netanjahu již není mezi námi. Pokud tomu tak je, měla by volební kampaň znemožnit předstírání jeho další existence.
[wp_ad_camp_2]
A teď se pojďme podívat na témata, kterým se obvykle vyhýbáme, mimozemský život a UFO. Americké námořnictvo právě zveřejnilo patent, který popisuje, jak vyrobit trojúhelníková UFO, která byla často spatřena a natočena.
Zdroje NSA sdělily: „Trump právě zrušil smlouvy o mimozemšťanech, které podepsal prezident Eisenhower, všech 12. Umožňují ostatním druhům přijít a pomoci lidstvu.“
U tohoto typu informací je dobré být opatrný, protože stále nevidíme mimozemšťany, jak chodí po našich ulicích, letištích nebo obchodech. Obří ohnivé koule se však objevují na obloze po celém světě, včetně Číny, Japonska, Itálie, Anglie, USA a Francie. Možná jsou to jen meteority, ale určitě nevypadají jako oni.
https://www.indiatimes.com/trending/environment/giant-fireball-crash-lands-in-china-530426.html
https://www.eadt.co.uk/news/meteor-in-suffolk-on-christmas-day-6870908
https://southernmarylandchronicle.com/2020/12/03/meteor-triggers-rare-daylight-bolide/?
Nezáleží na tom co nebo kdo, musíme si sami vyřešit problémy, kterým čelí naše planeta, a nečekat, až nás bůh nebo nějaká mimozemská mateřská loď přijedou zachránit.
Rád bych zakončil tento report několika dobrými zprávami o obnově planety. Dne 1. ledna 2021 zahájí Čína desetileté moratorium na rybolov v celém povodí řeky Jang-c’-ťiang.
Možná, když se spojíme, můžeme udělat něco podobného pro světové oceány a jiné vodní toky. Pamatujte, že v oceánech je méně než 10% velkých ryb, než před 50ti lety.
Jakmile bude chazarská mafie poražena, doufejme, že v průběhu roku 2021, můžeme zahájit kampaň za několik bilionů dolarů, která má skoncovat s chudobou, zastavit ničení životního prostředí a zahájit cesty do vesmíru. To je spolu s osvobozením lidstva z tisíciletého otroctví to, za co všichni bojujeme.
Jako obvykle je toho ještě hodně, o čem nemůžeme psát, ale buďte si jisti, že dobří lidé vyhrávají.
Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net
Další ze scénářů? (i když se snažím číst všechno, mohl jsem přehlédnout)…
Toto bolo postnuté na 4chan. Jeden z možných scenárov udalostí 6 januára.
Verte mi alebo nie, nebude záležať na hlasoch zboru voliteľov. Táto udalosť má šancu vôjsť do dejín ako najväčšia „trollovacia akcia“ histórie.
Možno viete, možno nie ale Ústava garantuje viceprezidentovi, čiže M. Pencovi spočítavanie hlasov zboru voliteľov. Plán pre Mika Penca je nasledovný, počet hlasov sa bude spočítavať na strojoch Dominion alebo im podobným. Vyberie USB a updatuje celý softwér pred voľbou presne tak, ako to urobili zamestnanci spoločnosti Dominion v prezidentských voľbách a stroj sa použije na spočítanie hlasov zboru voliteľov.
Pamätajte, že táto udalosť bude bežať naživo v národnej televízii. Výsledky nebudú iba zlomkové, ale výjde von viacej hlasov ako voliteľov s výsledkom Trumpovho víťazstva.
Snemovňa podľa predpokladu vybuchne v chaos. Samozrejme, že spočítavanie sa stane predmetom odmietnutia. Pence potom iniciuje prepočítanie hlasov. Použije ten istý prístroj na vytlačenie nových volebných lístkov. Výsledky po prepočítaní budú veľmi podobné, s tým, že sa zmení iba zopár nepodstatných hlasov.
Je predpokladané, že demokrati začnú hovoriť o podvode a Pence vznesie námietku a zrovná si poriadok. Všetkých upozorní, že je koniec hlasovania a príliš neskoro, pretože prepočítavanie bolo dokončené. Potom zámerne vymaže softwér volebného stroja.
Toto je len hrubá náčrt toho, čo je v pláne. Nepoznám presné detaily, nakoľko mi ich môj zdroj nemôže prezradiť. Toto je dôvod, prečo chce mať Trump v DC 6 januára ľudí, ak by sa to zvrhlo na divoké boje.
vezuel
https://vk.com/public199284310?w=wall-199284310_10596
Vše má svůj řád a pravidla,ale jsem dost zklamán, dost dlouho byl trumpem avizovan příchod GESARY
od 1.1.2021, protože to by ohromně
zamávalo s těmi poblitiky jak u nás , tak na Slovensku s nejen tam, nedá se nic dělat , vydržať, jak říkal klasik.
kde bolo uvedené ze gesara ma prist 1.1.2021? Nikde nebol uvedený dátum v suvislosti s gesarou… ved este ani neprebehlo zasadanie kongresu ktore ma byt 6.1 …. totizto vela ludi si mýli aj stanné pravo s gesarou… navyse nie je dostatocny dôkaz ze pápež je uz odstaveny? a o nom sa predsa hovorilo ze po vianociach odstúpi…. takze ono sa to deje len sa treba orientovat… čítajte data co sa tu zverejnuju a z nich si skladajte „puzzle“ , celé je to iba hra
Z projevu Trumpa běhá mráz po zádech (v češtině) a zkorumpovaná Česká televize hrůzou nezveřejní ani slovo!
Zde originál
„Vážení američtí spoluobčané, dnes vám vysvětlím, proč jsem tak odhodlaný použít každý legální a ústavní prostředek, abych zastavil krádež amerických prezidentských voleb. Je mojí povinností jakožto prezidenta, abych chránil vaše posvátné právo volby. V tomto roce Demokraté porušili ve „swing states“ pod zástěnou viru své vlastní i federální zákony, aby umožnili a ulehčili volební podvod v měřítku v naší zemi dosud nevídaném. Pravda je, že jsme zvítězili zdrcujícím způsobem. Vyhráli jsme na celé čáře. Dnes vám předložím fakta, která musí znát každý Američan. Pojďme zpět k volební noci. CELÉ ZDE : http://skrytapravda.cz/zahranicni/3706-z-projevu-trumpa-beha-mraz-po-zadech-v-cestine-a-zkorumpovana-ceska-televize-hruzou-nezverejni-ani-slovo?fbclid=IwAR2gj4B_EuM5ETJObuy63ndG5kfAfMPk3is4RZ6bYaFuCBb6Fk7u-ZIg40M
Prezident (T) podepsal návrh zákona, který dává CIA a FBI 6 měsíců na vypracování úplných zpráv o neidentifikovaných vzdušných jevech, také známých jako (O) VNI a hodnocení hrozby možné pro národní bezpečnost.
Zdroj
https://interetpourtous2.blogspot.com/2021/01/le-president-t-signe-un-projet-de-loi.html
přes překladač
http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=auto&tl=cs&u=https%3A%2F%2Finteretpourtous2.blogspot.com%2F2021%2F01%2Fle-president-t-signe-un-projet-de-loi.html
Já už jsem bába, která po dvou operacích nemůže zvedat a tahat nic těžkého. Ale až se tu bude uklízet ten bordel po planetě, klidně se ho zúčastním. Cpát smetí do pytlů můžu. A snad se pak najde někdo, kdo je naloží. Nikdo to za nás neudělá a hesla typu „My to zvládneme“ ve mně spíš budí zlost, protože to tvrdila Makrela.
Jinak díky týmu tadeska, jurovi a meldě 2 za datování. Všechny zprávy a sdělení čtu mé kámošce o 14 let starší a díky tomuto webu si udržujeme konstruktivní myšlení. A taky jsme vděčné chlapcům z shaef za jejich činnost a je nám líto, když někdo z nich položí život.
Jinak všem šťastný nový rok pro všechny konstruktivní bytosti.
Tak všem šťastný nový rok
Já to dělám od děcka. Za socíku nás rodiče vedli k pořádku a zapojování se
v černé Ostravě do tzv. akcí „Z“ – při kterých jsme v okolí bydliště vysazovali stromky, upravovali zeleň, dláždili chodníčky k domům atd.
Vypadá to, že je nás už málo, kdo na to celý svůj život nazapoměli….
Nyní 15 roků bydlím na vesnici a i když mám dosti práce na vlastním, tak nezapomínám a nestydím se upravit také nejbližší okolí a na svých procházkách sbírat odpadky, nosit a třídit je do popelnic a těšit se z toho, jak je ta příroda zase na pár dní krásnější.
Hodně si přeji postupné zapojování se dalších člověků a jejich uvědomění si, že nejsme čuňata a nemůžeme po sebě nechávat bordel!
Díky tomu mladá generace přestane mít špatný příklad a s naší pomocí nebude přesvědčena, že je normální dělat kolem sebe nepořádek…
Jó, jó, (povzdech) kde ty časy jsou, že?
Bohužel blbé je uklízet po druhý, který tu ani nemají co dělat a žít..Jen dělají bordel, protože šéf na ně hodí bobek a tak ho pak hodí buď na manželku, nebo na zem..Takže uklízíme pak za ty, kteří to budou pořád házet, dokud to lidi budou tolerovat..Možná, že pokud jim to někdy nestačí slušně říct, tak jedna přes dršku to jistí a jen srážka s realitou člověka učiní zodpovědným. Bohužel, ne vždy po dobrém to jde..Člověk si většinou váží věcí a lidí až když je nemají..
evelyn, přidám se k úklidu. Je mi sice 31 let, ale úklidu se nebojím.
Krásné dopoledne první den v novém roce všem . Dnes pevně věřím , že prezident trump vyhlásí
GESARU a pak se teprve tobogan pořádně rozjede!
Nová prášková forma ruské vakcíny Sputnik V proti koronaviru se objeví v roce 2021, sdělil ruský ministr průmyslu a obchodu Denis Manturov.
„Dokončujeme registraci stabilní kapalné formy plus dva – plus osm (teplota skladování – pozn. red.). Budeme muset skladovat méně než ve zmrazené formě, ale je to objektivní. Přeprava a logistika v tomto smyslu bude ještě jednodušší,“ řekl Manturov v rozhovoru pro televizní kanál RBC.
„A kromě toho základem nové formy, která se objeví příští rok, je lyofilizát, to znamená prášek, který se bude až na místě smíchávat s médiem a stane se z něj plnohodnotná vakcína, bude to ještě jednodušší,“ dodal ministr.
https://cz.sputniknews.com/svet/2020122412965924-v-roce-2021-se-objevi-praskova-forma-vakciny-sputnik-v/
Nový rok 2Q21 dělá první nesmělé krůčky a my všichni směřujme naše myšlenky a přání k chlapcům vojsk SHAEF. Mají své rodiče, mají své rodiny, mají své lásky a za nás nasazuji nejen zdraví, ale i životy. Díky vám všem.
prajem vsetkym tadesakom, aby tento web stratil co najskor zmysel ;-)
nech sa dockame vsetci v zdravy a co mozno najskor, toho co uz dlho cakame
ste super, dakujem
VYHRÁVÁME 👍🕛💫🍀☀🎇🎵🎵🎵🎵
Do polnoci ostáva len pár minút, tak vás chcem moji milí tadesckáči pozdraviť a zapriať vám úspešný a krásny rok 2021 ❤️
Neexistuje sila, ktorá by nás zastavila! Prezident trump ukázal cestu, tak sa jej držme a nepochybujme, prosím 🙂
Též díky a všem tadesčákům – ať je již ten 2021-rozhodně lepší než ten letošní-jinak ten PAVko je faaakt dobrej – hahaha a fakt dobré „žertíky“na 31.12., držme se a mysleme kreativně :-)
terezko, moc díky za fulforda. Tvůj dnešní koment k prof. PAFkovi nemá chybu – dokonale vyjádřeno, fakt.
Všem srdečný pozdrav a ať máme pěkný nový rok.
Myslím si, že zrušení smlouvy s „mimoušema“ je ten nejsilnější krok v této hře, protože ostatní věci z toho vycházely. Možná i včetně Octagonu, protože oni kvůli technologické převaze modulovali celý systém „řízení Země“ ve svůj prospěch.
Pro důležitost dávám ve známost znovu koment od tp:
Dnes, asi hodina 14:29?
V některých komentářích se tu již objevily odkazy na některá videa z tohoto youtubového kanálu a webu, přesto bych na ně chtěl upozornit a DOPORUČUJI zhlédnout všechna jeho videa, protože je tam řečeno mnoho zajímavých a důležitých dat, která věřím, že mnohým zapadnou do mozaiky. V těch videích se pojednává především o spojení mimozemštanů (reptiliánů), souhvězdí Orion, Hitlerovo Německo, Deep State, Adrenochrome a vzájemná provázanost až do dnešní doby… Co mě především zaujalo byla mapa ČSR za dob Hitlera s podzemními tunely, o kterých se v mnoha videích zmiňuje. Přesně se to shoduje s těmi skeny, které nad ČR prováděli někdy během jara, kdy jsem to sledoval…
Odkaz na YT videa a web:
https://www.youtube.com/channel/UCexdAIZKA5FSmA-2ydDhYAQ/videos
https://www.theorionlines.com/
Mapa podzemních tunelů pod ČR a USA, kde vidí symboliku Orionu
https://ctrlv.cz/VY5D
Sken ze začátku dubna nad jihem ČR
https://ctrlv.cz/1WTr
Je vidět, že ty tunely opravdu sedí i s těmi malými zemětřeseními a výbuchy pod ČR. Sám jsem jedno takové lehčí zemětřesení (výbuch) na začátku května v severních čechách (kudy vede jeden z těch tunelů) zaznamenal, tehdy se tady o tom psalo i v některém z okének tm…
Děkujeme za trefný koment. Podrobné mapy všech podzemních tunelů v hotelu Země zde vlastní „určitá organizace“ (Švýcarsko) s údaji GPS a hlavně s veškerým hloubkovým rozlišením. Města, laboratoře, pěsovací kóje na lidi, rychlostní tunely a mnoho jiných dnes neznámých názvů, jsou zde datována. Člověk nemůže uvěřit, jak je celá Evropa a vůbec celá planeta země provrtána.
Speciální celek je sever Chorvatksa a sever Itálie až po Řím (pro Vatikán). Zde byly před několika dny veškeré lokace mininukleárními raketami a přesnými DEW zničeny. Očekávám brzké celosvětové přiznání od zachránců této planety od bestializmu.
carsten
Má dobrý videa, bohužel anglicky neumím, takže je to škoda, že to nemůžu zhlédnout.
Některá videa mají titulky, musíte si je nastavit sama….postup : klik na ozubene kolecko, pak klik na anglictina(vytvoreno automaticky), pak klik na automaticky preklad a zvolit cestina
Mě tedy dost zaujalo, že všechny ty jejich cestičky vedou kolem bývalých koncentračních táborů. Ani si nechci dál představovat, k čemu to muselo sloužit.
Jinak bych jestě chtěla popřát a poděkovat všem tvůrcům a všem čtenářům tadesca šťastný a radostný rok 2Q21.
theorionlines.com Tu stránku jsem objevila asi tak před 3 dny. Opravdu moc zalímavá.
zdravim celou rodinku
Dekuji za noveho fulforda, mluvi mi dnes naprosto z duse,
Uz jen o tech mimozemstanech, ze mame byt opatrni, kdo tady pristane. V minulych casech tu taky prisli, ukazali par „zazraku“ a my sedli na zadek,
Aby to tak zase neskoncilo,
Ten bordel tady s prirodou musime sami uklidit, je to bohuzel tak, Vsichni jsme vinni, uz jen nasi nevedmosti,
Ja se tesim, az pomuzu, Hlavne zviratum a lesu, cele planete.
Jinak vsem preji pevne nervy do toho Noveho roku, nadeji a odhodlani a chut konecne menit nasi situaci, Nemam osobne rada heslo,, Spolecne to zvladneme,, to pro me zavani Hitlerem a jeho heslama, ale uprimne verim, ze pristi rok bude stat za to :-)
také přeji všem zdejším krásnou budoucnost a k tomu heslu: „Společně to zvládneme“, to je něco jak se po teroristických útocích vypatlaní poblitici semkli a tak jsme s nima, tam kde jsme, že? Prázdná hesla a slova nemaj cenu. Mějte se fajn a důvěřujte týmu Tadesco, jsou to andělé…..
Ostava len verit…. robit nieco v tej absolutne spiacej a konzumom presytenej spolocnosti je nad ludske sily… ja tiez ked poviem kolegom ze kovid je mass psyop propaganda a nie virus cumia na mna jak na blazna… šťastny a veselý fulfiku….
Tak nám profesůrek PAFko sdělil pravdu, i když asi nechtěl. Celá vakcína je na „vag!nu“ https://gofile.io/d/zIADnV
terezko, tos zabila, zas to odnesl chudak monitor *smichy pod stolem*
Terezko máš pravdu .I moji 8 leté vnučce jsem vysvětlila ,co to znamená ,protože nechápala a tak jsme se tomu nasmály až jsme se za břicha popadaly(smích)
Si zabila hehe. Teda on zabil…
Zdravim,
já tam pořád ještě slyším místo vývoj „vývod“ distribuci této „vagíny“……
Viděla jsem ho zoufalce. Hrají si na to, že byly očkování. Další jejich podvod. Jak píše fulford je to vojenské řízení a odebrali by jim doktoráty. To je ale neomlouvá.
Tak to byla tedy vskutku silvestrovská hitparáda. Vy jste ale vtipálek Terezko.