…..Vážení čtenáři tadesca, mnohokrát Vám děkuji za Vaše reakce a popis co jste všechno zažili. Budete se divit při čtení dalších řádků….

21:54

Čtvrtek 12.04.2018 byl velice zvláštní den a na planetě Zemi se muselo něco velkého odehrát. (dle mého názoru a pozorování) Možná měl někdo zájem použít zmíněné datum na nějaké kabalistické „orgie“. Součet čísel dává číslo 18, což je 3×6, nebo úplný součet dává číslici 9, která jim v tom asi zabránila. To jenom na úvod a pojďme se podívat, co se tedy odehrálo mně a jednomu známému, který situaci se mnou prožil. Absolutně nechápal…..

[wp_ad_camp_1]

Celý den pro nás dva začal velice brzy. Ve 2 hodiny ráno jsme měli odjet do Německa z Nového Města na Moravě. Přijel jsem asi o 17 minut později. Přesedl jsem do jeho auta a vyjeli jsme. Cesta tam probíhala úplně normálně. Dálnice byla volná, minimální provoz a dojeli jsme s krátkou přestávkou na natankování v Nýřanech na určené místo v Norimberku asi v 7:45. Vyřídil jsem potřebné záležitosti a protože jsem měl ještě za úkol stavit se do METRA (v česku se nazývá MAKRO) a něco koupit, stavili jsem se tam.  Bylo to METRO u letiště NBG. Nakoupil jsem přesně 7 „položek“. Na pokladnách skoro nikdo nebyl, zaplatil jsem a právě zde vše začalo. To jsem si ale vůbec ještě neuvědomoval. Od tohoto momentu bylo všechno velice mystické. Alespoň pro mě a mého známého.

Při příchodu k autu vystoupil známý z auta, otevřel kufr, 7 položek jsem vložil do tašky, on odvezl vozík ke kóji pro vozíky, já zavřel kufr a sedli jsme si do auta. Než jsme vyjeli, sdělil mi, že právě za sebou projela dvě auta, která měla následující čísla. Auto s číslem 555, a asi za 4-5 minut další auto s číslem 666. No řekl jsem nebo si jen pomyslel, že lidstvo 555 pronásleduje 6 padlých andělů. Já jsem se podíval na hodiny na palubní desce a bylo zrovna 11:54. Hned jsem konstatoval, že máme dobrý čas a že budeme brzy doma.

Protože Norimberk dobře znám, vyjel jsem na rychlocestu směrem na sever na dálnici. Jeli jsme pak celou cestu po dálnici na Rozvadov. Cestou jsme viděli několik vojenských těžkotonážních náklaďáků, které na dolnoplošním přívěsu převážely tanky. Nejely za sebou, ale s velkým odstupem. Přijeli jsme do Waidhausu (sousedí na české straně s Rozvadovem) a sjeli z dálnice poslední výjezd před hranicemi s Českem.  Slíbil jsem totiž jedné majitelce kočičí kavárny v Brně, kam občas chodím protože je tam klídek, pohoda a vynikající atmosféra, že ji přivezu pro její miláčky kočičí konzervy, které stojí jenom 0,2 EURA, což je 5 Kč a dám jí je pro kočičky darem.  Hned při vjezdu do Waidhausu jsem viděl, jak mi kočka přeběhla cestu a následně na to jsem zažil neuvěřitelné déjà-vu (dežavi). Viděl jsem pána se zelenou konvicí v ruce a s pejskem. Říkal jsem si to není možné, protože to stejné jsem viděl před malou chvílí (pár vteřinami) i s tou kočičkou. Jenom jsem spolucestujícímu tiše konstatoval, že jsem zažil déjà-vu a pomyslel na kočičí kavárnu. V duchu jsem si řekl, že mi kočičky asi chtěly poděkovat a nevěnoval jsem tomu další zvláštní pozornost. Bylo to něco podobného, co se stalo NEOVI ve filmu Matrix.

[wp_ad_camp_1]

Dojeli jsme k obchodu, vystoupil jsem z auta a zašel do obchodu, kde bylo dost lidí a na pokladně dlouhá fronta. Bylo to celkem 7 velkých kartónů, které musela prodavačka přepočítávat. A několik balení pamlsků, takových tyčinek v obalech. Zaplatil jsem a šel do auta. Čas zastavení byl asi 15 minut, možná víc. Dal jsem je do kufru a odjel za hranici Německa, kde jsem v Rozvadově hned při vjezdu do města udělal další malý nákup, známý si chtěl koupit kávu Dallmayr Prodomo, která je tam kupodivu levnější než v Německu. Protože tam byla zajímavá sluchátka na počítače a navinovací kabely, zdrželi jsme se tam asi 20 minut minimálně a 30 maximálně otálením a prohlížením „ťamanských“ výrobků. Jen pro zajímavost: Sluchátka, která stojí u apple 800-900 Kč, tak velice podobná tam stála 90-200 Kč.

Pak jsme sedli do auta a odjeli. Hned po usazení v autě známý poslal své přítelkyni SMS, že jsme už v Česku. Evidovaný čas odeslání SMS byl přesně 13:00 hodin. Jeli jsme do Nýřan, kde mají u benzinové pumpy ONO většinou nejlevnější benzín z celého okolí, či dokonce z celého Česka.  Když jsme dojeli k benzince, byla tam velká fronta a čekali jsme tam i s natankováním asi tak 25-30 minut. Před námi a na straně stály rumunské minibusy.

Když jsme se konečně dostali na řadu, známý zaplatil a vydali jsme se přes Nýřany na další cestu. Po vjezdu na dálnici jsme v hustším provozu namířili na Prahu a pak směrem na Brno. Místy byl hustý provoz a nedalo se jet rychleji než 80-100km/h. Potud jsme se ještě bavili o mnoha zajímavých věcech, až najednou opět utkvěl pohled na hodinách. Bylo přesně 14:40. Od tohoto momentu bylo něco úplně jinak. Vše s tím co jsme časově PROKAZATELNĚ prožili jsem si uvědomil až teprve nyní. Právě jsme míjeli výjezd na Koberovice a já byl najednou v „šoku“. Jsou na D1 vzdáleny od Prahy 81 km. Něco mi v hlavě seplo, jako kdybych před tím měl zastřený mozek a hlavou  mi prolítly milióny myšlenek a měl jsem nějaký zrychlený film událostí dnešního dne. Naprosto nepochopitelné…..

Ihned jsme začali diskutovat o čase a vzdálenosti, kde se nacházíme. Navrhl jsem, že se zastavíme na nejbližší benzínce na dálnici a ta byla za Humpolcem ÖMV. Další diskuze byla jen o čase a průjezdu některých míst, která jsem si vůbec neuvědomoval a už jsme cestou k pumpě diskutovali absolutní nemožnost ujetých kilometrů zastávek a času.

Po zastavení na benzínce jsme začali rozebírat při kávičce veškeré skutečnosti a nestačili jsme se divit. Naprosto ohromující okolnosti.

Nejvíce šokující byl pro mně začátek celé události, kdy jsem prokazatelně na pokladně v METRU platil 10:0? hodin. Hned druhý den jsem volal do METRA, jestli by se mohli podívat na čas placení mého účtu, že mně poslední číslice na účtu chybí. Paní s údivem, proč chci takovou „prkotinu“ mně podle čísla účtu sdělila, že jsem platil v 10:01. Nechápala můj dotaz. No nevadí. Nemusí všichni chápat, na to jsem si v životě už zvykl.

[wp_ad_camp_1]

Ale zpátky k událostem. Zaplatil jsem v METRU v 10:01 šel přímo k autu, což mohlo trvat minutu max 2 minuty i s odvezením košíku do boxu. Do auta jsem usedl a říkal že je vynikající čas na odjezd 11:54.  Vždy před odjezdem se totiž dívám na odjezdový čas a vím naprosto přesně, že bylo 11:54. Nerad někde vyjíždím ve 12:00. Hned jsem konstatoval, že máme dobrý čas a že budeme brzy doma. ABSOLUTNĚ NECHÁPU, JAK JSEM MOHL JÍT OD POKLADNY K AUTU 1 HODINU A 50 MINUT????? Zůstal jsem někde stát zmražen jako šípková Růženka hodinu a 50 minut????

Jestli jsme tedy z Norimberku odjeli v 11:54 a ve Waidhausu nakupovali 15-20 minut a v Rozvadově další zdržení u ťamanů 20 minut, budeme počítat celkový čas zdržení raději jenom 30 minut,  a opět odjezd do Nýřan ve 12:54 a potvrzená sms zpráva za hranicemi ve 13:00, tak jsme ujeli vzdálenost cca 144 (143,5km) za 30-33 minut. To odpovídá konstantní rychlosti přemístění v průměru 288 km/h. No tak to je síla. Říkal jsem si, že asi čas kterým jsem byl nějak „zmražen“, vraceli ti z povrchu rychle zpátky, mně neznámým způsobem.

Další úsek cesty z Rozvadova do Nýřan s 20-25 minutovou přestávkou a pokračování v cestě až k výjezdu v Koberovicích je přesně 250,1 km, čas 14:40 a vzdálenost jsme projeli s 20 minutovou pauzou na natankování za 14:40 – 13:00 odpovídá  1:40 minutám mínus čas na čerpací stanici což je 20 minut, počítáme raději spodní hranici zastávky. Vzdálenost 250,1 km jsme ujeli za hodinu 20 minut, což odpovídá průměrné rychlosti 187,6 km/h. Celý den ukazoval počítač na palubní desce auta průměrnou rychlost 101 km/h!!!!!

Je to samozřejmě naprostý nesmysl, protože jsem nejel rychleji než 130 km/h a při mnoha zúženích dálnice do jednoho pruhu s omezením na 80 km/h z Prahy na Brno, kde jsme jeli jenom místy 60-70 km/h. Čas nějak nevychází. Spočítáme-li celkovou dráhu z Norimberku na benzinovou pumpu ÖMV za Humpolcem, která je přesně 407 km, musel bych jet PRŮMĚRNOU RYCHLOSTÍ  při čistém času jízdy 2 hodiny 203,5 km/h, což je naprosto nemyslitelné na EU dálnicích a už vůbec né na tankodromech, zvaných dálnice, v Česku.

Co se asi odehrálo v ten den na planetě Zemi je možná následující scénář:

Potud je všechno o čem jsem psal velmi mystické. Vzhledem k tomu, že se mi celý život stávaly zvláštní věci a hlavně něco podobného jsem prožil asi v roce 2004 s jedním známým, který jel se mnou do Bratislavy a na zpáteční cestě jsme vzdálenost 137 km z Bratislavy do Brna urazili za 20 minut, což odpovídá průměrné rychlosti 396 km/h, ničemu bych se tentokrát nedivil. Ale dnes 12.04.2018 bylo něco velice zvláštního.

Kočka, která přeběhla dvakrát po sobě přes cestu ve Waidhausu a následné míjení pána se zelenou konvičkou a psíkem bylo velmi mystické. Následné uvědomění si celého děje  okolo METRA a následující děje mě přivedly k zajímavému závěru. Upozorňuji, že je to pouze a jenom moje první myšlenka, která je obvykle ta správná…..

Známý také nechápal, jak jsme mohli cestovat v čase….

Všemu mohlo být také jinak ale neodpustím si to nezveřejnit. Mihla se mi hlavou myšlenka, která byla spojena s katastrofou na planetě Zemi. Mohlo dojít k jadernému útoku, třeba jenom kufříkovou atomovou bombou, nebo jakoukoliv raketou. Je jedno, kdo ji odpálil. Pravděpodobně začala WWIII a ti z povrchu zabránili této katastrofě, kterou naplánoval  KARDINÁL JUDAS se svými bratry, jak jsme mnohokrát upozorňovali. Zastavili čas a byl spuštěn restart systému na jiné koleji, aby k tomu již nedošlo. Původní obyvatelstvo planety Země, ti z povrchu, použili systém BST (prosím přečtěte si Dr, Nerudu z Tvůrců Křídel, který o tom hovoří v souvislosti s animusáckou rasou), vrátili čas zpět a události jaderného zničení planety Země tak bylo zabráněno. Pravděpodobně proto se ani Putin nesnažil splnit slib a nesestřelil rakety,  i když to bylo takto naplánováno, které měly údajně zničit Damašek. Asi po domluvě s těmi z povrchu, přetáhli děj na jinou kolej.

Někteří obyvatelé planety Země vůbec nic nevnímali, pro mnohé byl den příliš dlouhý, pro jiné kratší. Působilo to na každého nějak jinak. Podívejte se do komentů prvního dílu. Nechtěl jsem lidem nic podsouvat a přesto se někteří čtenáři se mnou v různých bodech shodovali.

Konstatuji, že se odehrávají poslední dny zajímavé události, nepochopitelné děje, lidé se chovají zvláštně a pro mnohé je svět poslední dny naprosto jiný.

Znovu upozorňuji!!!!! Kabalistům vypršel čas a nemají nic jiného na záchranu, než vyvolání WWIII. Proto je dnes opět vše ve hře a může také dojít k celosvětovému EMP, před kterým se nás asi snažili ochránit restartem, o kterém jsem se zmínil.

Máte-li zajímavé komenty k tomuto článku, prosím určitě napište i Vaše zážitky z těchto dní. Napište co pro Vás nebylo standardní. Budeme dále sledovat, jak se situace vyvine a budeme Vás určitě i nadále o všem datovat…..

tm

[wp_ad_camp_1]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.