;

…..opět se podařil husarský kousek ČT1 a to určitě za podpory bílé mafie. Do ezoterické scény byla absolutně neprávem zatažena firma Joalis s jejími vynikajícími preparáty, (hovořím nejen z vlastní skušenosti), které mají v mnohých případech naprosto prokazatelné účinky a to některé dokonce potvrzené studiemi a hlavně spokojenými zákazníky….

08:27

Než se vyjádříme osobně k preparátům a výrobkům od firmy Joalis, dáváme ve známost dopis, který byl odeslán ČT1 panem Ing. Vladimírem Jelínkem.

Zde je odkaz na firmu: https://joalis.cz/

Mám-li být objektivní, musím dát aspoň v jedné věci za pravdu ČT1. Paní redaktorka Ivana Lokajová (vystudovaná herečka) s kamerou, která skoro rok filmovala nekalé praktiky „EZOTERICKÝCH“ pošetilců v pořadu o společnosti AKTIP, skutečně odhalila ezoterické podvodníky, kteří kazí alternativní medicíně jméno. Jedná se v první řadě o údajnou MGR LENKU KRUTILOVOU a následně pak další EZOTERICKÉ EXPERTY.

Dle hesla PADNI KOMU PADNI pak do jednoho pytle hodila ČT1 zcela záměrně i jména lidí a firem, které s těmito praktikami nemají naprosto nic společného. Nutno podotknout, nahráli jim na smeč a asi na žádost bílé mafie, začala honba na čarodějnice. Zcela a naprosto jedno, jestli právem, či neprávem.

Neustále jsem celé roky opakoval, že ezoterika byla vymyšlena na lidi, kteří skutečně hledají pravdu. Svedla je do naprosto slepé uličky. Je to cesta do horoucích pekel. Patří k nim „VHLEDY“ do minulých životů, hlavně potom RODINNÉ KONSTELACE, vnímání jenom pozitivního světa bez zájmu vidět destrukci kolem nás a mnoho dalších, které svádějí lidi ze správné cesty.

Zcela neprávem a účelově, byla zavlečena do pořadu také firma Joalis. S jejími produkty mám jednak osobní zkušenosti (detoxikace orgánů od těžkých kovů a likvidaci parazitů). Od jiných lidí jsem slyšel, že jim právě lékaři nepomohli s viry či bakteriemi, ale preparáty právě od firmy Joalis ANO!

Je nevídané a do nebe volající, co si hromadné sdělovací prostředky (sračkomety) (promiňte ale jinak se nedají nazvat) dovolují vůči slušným lidem a firmám, které mají skutečně prokázané výsledky. To že někomu něco nepomůže je zcela jasné, protože jsme všichni sice stejní ale v podstatě naprosto jiní…..

Možnost dopodrobna rozebraného případu v ČT1 si můžete přečíst také ZDE:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1805/kauza-aktip-nechate-tam-posledni-gate-a-stejne-vam-nepomuzou-je-vsak-alopaticka-medicina-v-necem-lepsi

Vzhledem k tomu, že jsem nyní na cestách mimo Čr a nemám mnoho času, nemohu dopodrobna rozebírat celý případ. Děkuji za pochopení…..

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.