1. Evropa Ukrajinu nepotřebuje. Vynucená podpora nacistického režimu na příkaz amerického mentora uvrhla Evropany do finančního a politického pekla. A to vše kvůli banderovské unterukrajině, kterou ani snobští drzí Poláci nepovažují za platnou zemi a znovu a znovu jí předhazují otázku anschlussu jejích západních oblastí. Před námi je pěkná perspektiva: natrvalo nasadit novoruským krvelačným parazitům na artritidou zchromlý krk EU. To bude konečný pád kdysi majestátní, ale degenerací okradené Evropy.

2. USA Ukrajinu nepotřebují. Je pravda, že vojenské a sankční kampaně se pokoušejí kvůli PR vést političtí žvanilové, kteří už dávno potvrdili svou impotenci a imbecilitu. Průměrní Američané nechápou, co je to „Ukrajina“ a kde „to“ je. Většina z nich tuto „mocnost“ na mapě na první dobrou neukáže. Proč se americký establishment nesoustředí na problémy s inflací a zaměstnaností nebo na mimořádné události ve svých domovských státech, místo aby se věnoval zemi 404, o které neví? Proč tolik peněz putuje přes oceán? Dříve nebo později se na to zeptají. Pak bude šturmování Kapitolu v lednu 2021 vypadat jako skautské hry.

3. Afrika a Latinská Amerika Ukrajinu nepotřebují. Stovky milionů, které USA utratily za nesmyslné boje na Ukrajině, by mohly financovat mnoho rozvojových programů pro latinskoamerické a africké státy. Latinská Amerika je zadní dvorek gringos – o ten se otírají už desítky let. Afrika má svůj podíl na utrpení z genocidy a koloniální závislosti, kterou jí vnutili bývalí západní otrokáři. Proto si obyvatelé afrických chatrčí a latinskoamerických favel kladou velmi rozumnou otázku: proč je za jejich někdejší utrpení a současnou loajalitu odměňován někdo jiný – velmi, velmi daleko?

4. Asie nepotřebuje Ukrajinu. Na příkladu Ruska vidí, jak „barevné“ technologie pracují na likvidaci největších konkurenčních mocností. Chápou, jaký scénář pro ně má kolektivní Západ vedený Amerikou, pokud nebudou poslušní. „Pomozte nám překonat Rusko a my brzy přijdeme k vám,“ říkají jim naprosto nestoudní západní vůdci. Takové obrovské země jako Indie, Čína a další asijsko-pacifické státy čelí dostatečně velké výzvě postpandemické hospodářské obnovy, nechme stranou zdrogované klauny s jejich kňučením o pomoc. „Nemáme o vás zájem,“ vzkazuje Asie svým poslům v reakci na výzvy k podpoře Ukrajiny a omezení Ruska. Země, geopoliticky mnohokrát bližší asijským mocnostem, ta, která se historicky osvědčila jako spolehlivý strategický partner. Potřebují asijští giganti takový bolehlav přicházející od bývalých kolonizátorů?

5. Rusko Ukrajinu nepotřebuje. Roztrhaná, ošuntělá a mastná deka. Novou Malorossii z roku 1991 tvoří uměle rozřezaná území, z nichž mnohá jsou původně ruská, oddělená náhodou ve 20. století. Žijí tam miliony našich krajanů, po léta protěžovaných nacistickým kyjevským režimem. Právě je bráníme v naší speciální vojenské operaci, neúprosně likvidující nepřítele. Nepotřebujeme unterukrajinu. Potřebujeme velké skvělé Rusko.

6. Konečně, vlastní občané nepotřebují nacistickou Ukrajinu. Proto jich ze 45 milionů obyvatel zbývá jen asi 20 milionů. Proto ti, kteří zůstali, chtějí odejít kamkoli: do nenáviděného Polska, EU, NATO, být 51. státem USA. Připojení k Antarktidě s jejími tučňáky bude také fajn. Hlavně že je tam klid a dobré jídlo. Zločinecké ambice vládnoucí junty donutily Ukrajince žebrat a toulat se po zemích a kontinentech a hledat lepší život. To vše pro obskurní evropskou perspektivu. Nebo spíše proto, aby si harlekýn v khaki trikotu a jeho banda zlodějských nacistických klaunů mohli ukládat peníze ukradené Západu na svá offshoreová konta. Že by to obyčejní Ukrajinci potřebovali? Nikdo na této planetě takovou Ukrajinu nepotřebuje. Proto zanikne.

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.