…..skutečnosti, které viděli lidé po celé EU dopředu, kdy MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ zvala do EU „ATOMOVÉ INŽENÝRY, GYNEKOLOGY, LÉKAŘE, VĚTCE, MUDR JUDR, PUDR, DR CSC“ a jiné odborníky, kteří neumějí ani číst a psát, ona neviděla????

08:54

To je sebereflexe “jak sviňa”!!!!

Und was nun…?

Merkelová tvrdí, že německý multikulturalismus selhal

 

POTSDAM, Německo (Reuters) – Pokus Německa o vytvoření multikulturní společnosti „naprosto selhal“, řekla v sobotu kancléřka Angela Merkelová a přidala palivo do debaty o imigraci a islámu polarizujícím její konzervativní tábor.

[wp_ad_camp_2]

V rozhovoru pro setkání mladých členů jejích křesťanských demokratů (CDU) Merkelová uvedla, že umožnění lidem různého kulturního prostředí žít bok po boku bez integrace nepracovalo v zemi, která je domovem asi čtyř milionů muslimů.

„Tento (multikulturní) přístup selhal, naprosto selhal,“ řekla Merkelová na setkání v Postupimi, jižně od Berlína.

Merkelová čelí tlaku ze své CDU, aby zaujala pevnější linii vůči imigrantům, kteří neprojevují ochotu přizpůsobit se německé společnosti, a její komentáře se objevily s cílem uklidnit její kritiky.

Řekla, že v minulosti se od přistěhovalců vyžadovalo jen velmi málo, a zopakovala svou obvyklou linii, že by se měli učit německy, aby mohli chodit do školy a měli příležitosti na trhu práce.

 

Debata o cizincích v Německu se posunula od doby, kdy bývalý centrální bankéř Thilo Sarrazin vydal knihu, v níž obviňuje muslimské přistěhovalce ze snižování inteligence německé společnosti.

Sarrazin byl odsouzen za své názory a propuštěn z Bundesbanky, ale jeho kniha se ukázala být velmi populární a průzkumy veřejného mínění ukázaly, že většina Němců souhlasila důrazně s jeho argumenty.

Merkelová se pokusila přizpůsobit obě strany debaty, tvrdě mluvila o integraci, ale také řekla Němcům, že musí akceptovat, že se mešity staly součástí jejich krajiny.

V sobotu uvedla, že vzdělávání nezaměstnaných Němců by mělo mít přednost před náborem pracovníků ze zahraničí, přičemž poznamenává, že Německo by se neobešlo bez kvalifikovaných zahraničních pracovníků.

tm dodává: tak to si tvrdě odporuje „myslitelka“

Ve víkendových novinách v interivew její ministryně práce Ursula von der Leyen (CDU) upozornila na možnost omezit překážky vstupu pro některé zahraniční pracovníky s cílem bojovat proti nedostatku kvalifikovaných pracovníků v největší evropské ekonomice.

[wp_ad_camp_2]

„Několik let odcházelo z naší země více lidí, než vstoupilo do této země,“ řekla Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung. „Kdekoli je to možné, musíme snížit vstupní překážky pro ty, kteří posunou zemi vpřed.“

tm dodává: ano dle Kardinála JUDASE do občanské války a to je cílem celé migrace!!!!!

Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) tvrdí, že v Německu chybí asi 400 000 kvalifikovaných pracovníků.

Přesto Horst Seehofer, předseda Křesťanské sociální unie (CSU), sesterské strany CDU, odmítl jakékoli uvolnění imigračních zákonů a minulý týden řekl, že v Německu není místo pro více lidí z „cizích kultur“.

tm dodává: je to o to horší, jak jste si mohli všimnout, protože článek je z roku 2010 a to už věděla, že do EU zavádí neodvratitelnou katastrofu. Katastrofu, která čeká nás všechny…..
Lhala naprosto vědomě lidem a nakonec k tomu dodává nové heslo MY TO ZVLÁDNEME. Pokud měla na mysli svého šéfa 6 padlých andělů, KARDINÁLA JUDASE, kterému musí bezmezně věřit a plnit jeho úkoly, tak možná právě myslela rozpoutání WWIII, ke kterému má díky migraci dojít, jak to předprogramoval K.J. v roce 2003 s 23 bratry….
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.