AKTUALIZACE 22.1., 15:55 hod.: Letáky můžete stahovat na TOMTO ODKAZE. Je to zazipovaný soubor s více letáky rúzné sytosti barev a velikosti, ve formátu PDF. Čím vyšší číslo, tím jsou barvy sytější. Nebo jednotlivé letáky stahujte ZDE1, ZDE2, ZDE3, ZDE4, ZDE5, ZDE55  Odkazy prosím alespoň sdílejte. Děkujeme. 

Přednáška nově proběhne i fyzicky v Praze – v Kampus Hybernská (Hybernská 4, Praha 1) 25. ledna 2020 od 17:00 SEČ. Přednáškový sál má kapacitu 50 osob, ale snad se nám v případě nutnosti podaří získat nějaké židle navíc ;–) Vstupné bude dobrovolné.


Vážení čtenáři, zde najdete základní informace k mezinárodnímu dni protestů proti instalaci sítí 5G, oficiálně organizované stránkami 5GSpaceAppeal.org v sobotu 25. ledna 2020.

Sdílejte prosím přiloženou pozvánku (kliknutím na ni se Vám zobrazí v plném rozlišení, vhodném pro stažení a sdílení) na Vašich stánkách a sociálních profilech (Facebook, Twitter, Pinterest, atp.). Leták (ve formátu A4 či ideálně A5 oboustranně) pak prosím vytiskněte v počtu dle Vašich možností a distribuujte:

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

  • mezi svými známými
  • v rámci  komunity (poštovní schránky Vašeho bytového domu či ve Vašem nejbližším okolí)
  • v práci
  • po souhlasu pak i v prostorách „právnických osob“,  jako například prodejnách zdravé výživy, jóga studiích, rehabilitačních centrech, fitness klubech, kadeřnictvích, kosmetických salónech, ordinacích (osvícených) lékařů, atp. (představivosti se meze nekladou – jde o to zachytit větší počet osob, kteří vnímají svět jinak, než jen místo pro získání maxima materiálních výhod)

 

 

[wp_ad_camp_2]

Avizovaná přednáška o EMF se zaměřením na plánované uvedení 5G proběhne 25. ledna 2020 od 17:00 SEČ. Přesný link zveřejníme nejpozději 15.1. 2020 do 17:00. Zvolíme platformu, která bude umožňovat pokládání případných dotazů a okamžitých odpovědí od renomovaných odborníků – elektro-inženýrů, biologů a lékařů (jména zveřejníme ve stejném termínu jako link pro sledování přednášky).

Pozvánku a leták je možné stáhnout ZDE.

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.