Žaloba, která byla podána minulý týden (článek publikovaný 14.3.2Q21) před soudem v Haagu, v níž je obviněna izraelská vláda z toho, že porušila Norimberský kodex, přičemž skrze Pfizer provádí ilegální pokusy na občanech, byla potvrzena. Nyní se očekává rozhodnutí.

Advokáti Ruth Makhacholovsky a Aryeh Suchowolski podali minulý víkend u Haagského soudu žalobu kvůli provinění izraelské vlády a dalších stran vůči Norimberskému kodexu.

Norimberský kodex lékařské etiky obsahuje celou řadu zásad pro experimenty na lidech, které vycházejí z porad Norimberských procesů na konci druhé světové války. Konkrétně jsou v tomto kodexu zmiňovány úvahy a argumenty, s nimiž byla stíhána hierarchie NS a několik lékařů za svoje nelidské zacházení s vězni koncentračních táborů, jako například lékařské pokusy doktora Josefa Mengeleho.

Norimberský kodex byl zveřejněn 20. srpna 1947 po Norimberských procesech (mezi srpnem 1945 a říjnem 1946). Obsahuje hlavní zásady pro lékařské experimenty na lidech, neboť během procesů vícero obviněných argumentovalo, že se tyto pokusy sotva liší od těch předválečných, protože nebyly žádné zákony, které by tyto experimenty označily jako legální či nelegální.

 

[wp_ad_camp_3]

 

People of Truth podali nyní žalobu proti izraelské vládě kvůli provádění ilegálních pokusů na izraelských občanech skrze firmu Pfizer. „Organizace zahrnuje právníky, lékaře, veřejné aktivisty a všeobecnou veřejnost, kteří se rozhodli uplatnit svoje demokratické právo na nepřijetí žádné experimentální medicínské léčby (vakcína proti COVID) a cítí se být pod velkým a těžkým ilegálním tlakem izraelské vlády.“

Proto a s ohledem na toto požadují, aby:

  • byl okamžitě zastaven lékařský pokus a podávání očkovacích látek izraelské veřejnosti.
  • vyzývají vládu, aby schválila všechny legislativní procesy, které neporušují výše uvedenou zásadu svolení osoby s lékařským ošetřením, jíž se odmítá právní status v Izraeli a v izraelské demokracii, včetně vyhnutí se zavedení zdravotního pasu a udání jmen neočkovaných místním úřadům nebo jinému relevantnímu zákonodárci.
  • byla zavedena ta nejpřísnější opatření vůči veřejným, komerčním nebo pracovněprávním zařízením, která porušují státní pracovní zákony nebo jiné záležitosti, které jsou nutné, aby se zabránilo nucení do očkování nebo podání očkovacích látek, jakož i diskriminaci proti těm, kteří se rozhodnou pro to, že nechtějí obdržet výše jmenovanou inovativní lékařskou péči.
  • chtěli bychom poukázat na to, že kopie tohoto dokumentu také kvůli porušení Norimberského kodexu bude zaslána médiím na celém světě. Platí to pro všechny země svobodného světa.
  • A na závěr budiž poznamenáno, že teprve před nedávnem bylo v Evropské radě 27. 1. 2021 přijato rozhodnutí, které přikazuje všem úřadům, aby lidi v žádném případě nevystavovali tlaku nebo je nutili k tomu, aby přijali vakcínu proti covidu… Proto to, co je dobré pro vyspělé evropské země, je jistě dobré i pro Izrael, a tato rovnováha mluví sama za sebe.“

Právnička Ruth Makhachovsky řekla pro Israel News:

„Pokus, který provádí společnost Pfizer ve státě Izrael, byl proveden za porušení Norimberského kodexu, což spadá pod mezinárodní trestní právo a jurisdikci soudu v Haagu. Nyní čekáme na rozhodnutí.“

Pro čtenáře tadesca přeložila andrea | Zdroj: UNCUT-NEWS

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.