AKTUALIZACE 18:27

Sierra NZ 18.Q3.2Q21

putin a Biden: Živá internetová debata

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/putin-and-biden-live-internet-debate.html

 

Zdá se, že ruský prezident putin vyzval Bidena na ŽIVOU internetovou debatu – žádná přerušení. Mohla by to být chvíle, kdy Dorotka odhrne oponu a odhalí Čaroděje/DEEP State, aby to viděl celý svět…? (už psala melda)

 

 

Vincent Kennedy přeposlal tento příspěvek Anonup s putinovým video odkazem – zdá se být pravý. Wow.

BEAKING: Takže to vypadá, že ruský prezident vyzývá Joe Bidena k ONLINE ŽIVÉ DEBATĚ!!!

Žádná cenzura jen „otevřená přímá diskuse“

Ruský prezident vladimir putin: „Rád bych nabídl Presidentu Bidenovi, aby pokračoval v jednání s jednou podmínkou. Uděláme to v ŽIVÉM PŘENOSU, online bez přerušení, v otevřené přímé diskusi. Domnívám se, že by to mohlo být zajímavé pro ruský lid a Američany – i pro další země.“

https://anonup.com/upload/videos/2021/03/6y1D2X7DbQKaDY5p9Gmn_18_50cdbb3c6dac24b131fa2b21466faffc_video_original.mp4

Další Wow. Podívejte se na tohle vojenské video. Miluji zelené osvětlení. Poslední dobou tolik „Green for Go“.

https://twitter.com/fudd50/status/1372413103523119106

Na internetu se šíří video, na kterém je vidět, jak Bidenova ruka překrývá mikrofon reportéra. Přesvědčivý DŮKAZ CGI. Kolik důkazů ještě lidé potřebují o falešném prezidentství? Podívejte se na video v 9 sekundě, kde je vidět padělek.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/putin-and-biden-live-internet-debate.html

Falešnému prezidentovi stačí předstírat, narozdíl od prezidenta trumpa, který pracoval o osm hodin denně více než Biden.

https://www.redvoicemedia.com/2021/03/as-president-trump-worked-eight-hours-more-a-day-than-biden-does/

Toto je největší červená vlajka pro falešné prezidentství, naprostý nedostatek mezinárodního cestování Bidena od falešné inaugurace. Kde jsou všichni světoví lídři, kteří touží setkat se s novým prezidentem nejmocnější země na světě?

 

 

Kde jsou všechny celebrity, které ho podpořily? Proč se nedožadují focení se svým „hrdinou“?

Kde je veškerý vojenský personál, který vždy zdraví svého prezidenta, když nastupuje a vystupuje z Marine One a Airforce One? Nesalutuje se, protože NENÍ jejich prezident. Vědí, kdo je jejich prezident – a my také.

Držte linii, Světoví patrioti. Na TO šílenství zbývá ještě pěkný kus března!

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2429

Převod Fiat aktivován, První zatčení ověří akci

 

Začalo to, Převod Fiat aktivován, CB bude bránit

https://rumble.com/ver9a5-ep.-2429a-it-has-begun-conversion-of-fiat-activated-cb-will-counter.html

Finanční úřad nyní kvůli viru posouvá datum zdanění zpět na 15. května. JB nyní zabíjí pracovní místa po celé zemi, ekonomika začne trpět a degradovat. Velké finanční instituce dnes umožňují bohatým převádět bohatství do bitcoinu, to neznamená, že to ostatní nemohou udělat. Přechod od fiatu začal.

 

První zatčení ověří akci a potvrdí budoucí směr, Durham, DS se bude bránit

https://rumble.com/ver9ff-ep.-2429b-first-arrest-will-verify-action-and-confirm-future-directiondurha.html

DS/MSM panikaří, nemohou udržet kontrolu nad narativem. Lidé se probouzejí a kladou otázky a MSM je nyní nucen přiznat, co se děje a Bidenova administritiva je nyní v pasti. To zní velmi povědomě. Durhamovo vyšetřování pokračuje, nedošlo k žádnému úniku informací. trump a patrioti tlačí DS do této pozice, jakmile se to začne rozvíjet DS bude bojovat.

***** ****

 

X22 Report 2430

Patrioti použili ekonomiku jako návnadu, Připravte se na přistání

 

Patrioti použili ekonomiku jako návnadu, DS/CB skočili na návnadu

https://rumble.com/veshn1-ep.-2430a-patriots-used-the-economy-as-bait-the-dscb-took-the-bait.html

Lidé začínají reagovat na agendu loutkářů, 21 států nyní žaluje JB za zničení pracovních míst. Daňový plán JB zničí ekonomiku. Nyní se ukázalo, že ti, kteří vydělávají 200 000, dostanou zvýšení daní. JB pracuje pro Čínu, DS a další zahraniční vlády, jejich mise je zničit USA. Patrioti drželi návnadu a oni se chytili, lidé vidí, jak se to všechno děje v reálném čase.

 

Před časem jsme dosáhli optimální cestovní výšky, Připravte se na přistání

https://rumble.com/veshzt-ep.-2430b-we-have-reached-cruising-altitude-a-while-ago-prepare-for-landing.html

Lavina se začala valit z kopce. trump a vlastenci chtěli JB, věděli, že ti, kdo ovládají JB, budou prosazovat svou agendu rychlostí blesku. To nyní tlačí lidi ke srázu. trump a patrioti umožňují DS dělat všechnu práci, panikaří za ploty, nevědí, co trump chystá a teď ukazují Američanům, co jsou volební podvody a jak se o ně postaráte. Proč zasahovat do nepřítele, když se právě ničí.

***** ****

 

Vojenská vláda Myanmaru, která převzala kontrolu poté, co byla vznesena závažná obvinění z volebních podvodů, nyní obstavila bankovní účty Open Society Foundations George Sorose a vydala zatykače na 11 zaměstnanců.

https://nationalfile.com/myanmar-military-seizes-george-soros-organizations-bank-accounts-announces-arrest-warrants-after-coup/

Po převzetí kontroly nad zemí během vojenského převratu vyprovokovaného obviněním z podvodu na voličích začátkem tohoto roku barmská vojenská vláda obstavila několik bankovních účtů patřících Open Society Foundations George Sorose nebo s nimi spojených a vyhlásila zatykače na 11 členů této organizace v zemi „pro podezření z poskytnutí finanční podpory hnutí občanské neposlušnosti proti vojenské juntě.”

Vláda také podnikne právní kroky proti Open Society Foundations, které podle nich porušily „omezení činnosti takových organizací“ a neobdržely od myanmarských úřadů souhlas s uložením 5 milionů dolarů na jejich myanmarské bankovní účty. Rovněž údajně neoprávněně vybrala 1,4 milionu dolarů ze svých bankovních účtů.

Webová stránka, která sleduje myanmarský politický vývoj z Thajska, napsala: „Vojenské skupiny včetně Unijní strany solidarity a rozvoje obvinily Sorose, že podporou organizací občanské společnosti v zemi manipuluje s barmskou politikou.”

National File rozsáhle informoval o vztazích mezi Sorosem, neúspěšnou prezidentskou kandidátkou Hillary Clintonovou a nedávno svrženou státní poradkyní Aun Schan Su Ťij:

Clinton doporučil Aun Schan Su Ťij, aby se ucházela o parlamentní křeslo v barmských volbách v roce 2012, což Aun Schan Su Ťij nakonec udělala, čímž nastartovala její formální politickou kariéru v Barmě, známé také jako Myanmar.

Silné podpory se Aun Schan Su Ťij dostalo i od tehdejšího prezidenta Baracka Obamy, který se běžně zasazoval o její propuštění z domácího vězení. Aun Schan Su Ťij byla v 90. a nultých letech opakovaně zatčena za „podvratné činy“ po svém zapojení do nepokojů proti myanmarské vládě.

Obama jí udělil US. Zlatou medaili Kongresu v roce 2012, kterou označila za „jeden z nejdojemnějších dnů mého života“. Nakonec Obamova administrativa zosnovala nástup Aun Schan Su Ťij k moci v roce 2015, když uvalila sankce na Myanmar a trvala na jejich odstranění pouze v případě, že Aun Schan Su Ťij dostane v zemi politickou roli.

Dalším významným spojencem Aun Schan Su Ťij byl progresivní miliardář George Soros a jeho globální síť nevládních organizací, která její aktivity silně podporovala.

Myanmar také nedávno zakázal Facebook a Twitter v zemi , po údajném použití algoritmů těchto platforem pro propagaci protivojenských protestů po vojenském převzetí moci.

***** ****

 

Všechno je to propojené. Hrají si s námi.

Krize–>Reakce–>Řešení

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105914006910952812

https://www.bitchute.com/video/kh35llE8U8w2/

***** ****

 

BREAKING – Odsouzení sexuální delikventi, včetně pedofilů, zatčen na Bidenově otevřené U.S. hranici

https://thenationalpulse.com/breaking/border-arrests-include-pedophile/

***** ****

 

Doktor Fauci chce začít vakcinovat malé děti vládní vakcínou proti koronaviru

https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/scary-dr-fauci-wants-start-vaccinating-little-babies-governments-coronavirus-vaccine/

Bláznivý Dr. Fauci dnes řekl Američanům, že chce očkovat vaše šestiměsíční děti vakcínou proti Coronaviru.

https://twitter.com/JimmyAdHub/status/1372391477402165249

Z internetových stránek CDC v současné době vyplývá, že z 396 265 COVID-19 kategorizovaných úmrtí v dnešní Americe bylo pouze 93 kojenců ve věku 4 let a mladších.

https://covid.cdc.gov/covid-data-tracker/#demographics

https://www.thegatewaypundit.com/wp-content/uploads/age-group-deaths-covid-fauci.jpg

***** ****

 

První transgenderka vyhrála Miss Silver State USA Beauty Pageant v Nevadě

https://djhjmedia.com/rich/first-transgender-wins-miss-silver-state-usa-beauty-pageant-in-nevada/

Transgender žena (biologický muž) je nyní o další krok blíže ke korunovaci Miss USA.

Kataluna Enriquez, biologický muž, vyhrál tento týden Miss Silver State USA, což je událost považovaná za nejdůležitější předběžnou soutěž pro Miss Nevada USA, oznámila KVVU-TV.

***** ****

 

Franklin Graham řekl, že Ježíš by si vzal Covidovu vakcínu. Šokující prohlášení odhaluje, že Mr. Graham nechápe božství Ježíše Krista. Bůh nemůže být nakažen Covidem-19 nebo jinou nemocí. Americký protestantský evangelikalismus se zhroutil. Její vůdci jsou duchovně na mizině.

https://www1.cbn.com/cbnnews/us/2021/march/franklin-graham-urges-clergy-to-support-covid-vaccines-says-jesus-would-have-used-them-too

***** ****

 

Ou. Koukejte. Co je teď nejvíce prodávané na Amazonu?

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105913871926914515

***** ****

 

JUST IN: Facebook dnes oznámil zaměstnancům, že budují Instagram pro děti do 13 let – Bloomberg

https://gab.com/Breaking911/posts/105914539988118796

***** ****

 

Joe Biden ani neví, kdo je prezident.

Prezident Harris

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105912828935487959

Myslete si, že jsem divný, ale chtěl bych prezidenta, který ví, kdo je prezident.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105913448146896302

***** ****

 

Izraelští zákonodárci schválili legislativu, která by mohla zajistit, aby vláda zavedla povinnost nosit sledovací zařízení pro všechny občany vstupující do země.

https://summit.news/2021/03/18/israel-passes-law-to-mandate-freedom-tracking-bracelets/

***** ****

 

CNN byla nucena připustit, že odmítnutí guvernéra Floridy Rona DeSantise zavést přísná uzavírací opatření a povinnost nosit masky se „vyplácí,” s tím, že stát zaznamenává méně úmrtí COVID-19 na obyvatele, zatímco ekonomika vzkvétá.

https://summit.news/2021/03/18/cnn-forced-to-admit-gov-ron-desantis-refusal-to-lockdown-florida-is-paying-off/

***** ****

 

„Klimatický vyslanec“ Joea Bidena John Kerry porušil mandáty CDC tím, že si téměř okamžitě po nástupu do první třídy na letu z Bostonu do DC sundal masku.

https://summit.news/2021/03/18/john-kerry-caught-flouting-airline-mask-rule-while-flying-first-class/

Autistické 4-leté dítě vykopnuto z letadla za nenošení masky na obličej navzdory výjimce

https://www.newsweek.com/autistic-4-year-old-kicked-off-plane-not-wearing-face-mask-despite-exemption-1576432

***** ****

 

S tím, jak se imigrační krize na hranici každým dnem zhoršuje, se reportéři dožadovali, aby věděli, proč jim nebyl umožněn žádný přístup k zařízením, v nichž žijí migranti, a proč bylo pohraničním úředníkům fakticky nařízeno mlčet (doslovně pod roubíkovým příkazem).

https://summit.news/2021/03/18/video-reporters-demand-to-know-why-they-have-zero-access-to-border-crisis/

***** ****

 

Soudce z Milwaukee, který působí jako předseda LGBTQ+ nadace ve Wisconsinu, byl v úterý zatčen a obviněn ze sedmi případů držení dětské pornografie. Brett Blomme, zvolený soudce pro pobočku 5tého okresního obvodního soudu v Milwaukee, je také prezidentem a výkonným ředitelem Cream City Foundation.

Nadace Cream City Foundation se na svých webových stránkách otevřeně chlubí organizací akcí Drag Queen Story Hour v Milwaukee a sponzoruje praktiky, při nichž jsou vnímaví mladíci vystaveni sexualizovaným a cross-dressingovým drag queens.

Osobní stránka soudce Blommeho na internetových stránkách Nadace Cream City byla během několika dní po jeho zatčení zrušena. Zdá se, že Blomme byl propuštěn z vězení a jeho Linkedin účet byl také rychle odstraněn. Stránka potvrdila jeho spojení s Nadací Cream City, než byla smazána.

https://bigleaguepolitics.com/milwaukee-judge-and-president-of-drag-queen-story-hour-group-arrested-charged-with-child-pornography/

cross-dressing – oblíkání za jiné pohlaví

drag queen – muž, často gay, který se obléká jako žena pro zábavu

***** ****

 

Čeho se (oni) tak bojí? Všechny tyhle řeči kvůli LARP

https://gab.com/truthandlife/posts/105913938686089812

***** ****

 

(N)othing (C)an (S)top (W)hat (I)s (C)oming – Nic nezastaví to co přichází

NCSWIC

https://gab.com/truthandlife/posts/105914072629898505

 

***** **** ***** ****

Biden vystoupil z vrtulníku a nastupoval do letadla. Při výstupu schodů na palubu několikráte spadl  náíslkedně mu nikdo nepomohl vstát. Je poznat, jak si dotyčné osoby všichni váží. Podívat se můžete zde:

https://t.me/GhostEzra/4511

Vložil do článku carsten

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.