PŠC-NAC: 850H2 MR7C8 Otevírací doba: 9:00 – 21:00 Pondělí – Pátek Tel.: (775) 434-8853 http://governor.theunitedstatesofamerica1781.com/

Mezinárodní zatýkací rozkaz

Složka / Reference # RH-0299EB95-5C4A-4DA3-8DC9-DF8FC88FE997

Vláda Spojených států amerických

USA: NAC: 70PHZ P5FJ2 The Government of The United States of America RR 1, General Post Office #1 NAC: 850H2 MR7C8

PROTI

Bill Gates

Melinda Gates

Bill & Melinda Gates Foundation

Zdůvodnění pro mezinárodní zatýkací rozkaz:

Důvody mezinárodního zatýkacího rozkazu zahrnují teroristické činnosti podněcování strachu široké veřejnosti falšováním mezinárodních spisů o hoax (smyšlené) pandemii, zaslepování široké veřejnosti způsobující masovou hysterii, zastrašováním přes televizi, zavádění komunistické propagandy, tím je porušeno Přirozené právo, diktaturou všem lidem na světě vnucenými lékařskými experimenty, které porušují právo nehmotné na lidské tělo;

toto biologické válčení také zahrnuje porušení Práva o ozbrojených konfliktech podněcováním Bojového zákona, který civilisty vojensky reguluje a staví armádu nad civilní mocnosti, což jsou všechno válečné zločiny udržovanými Billem Gatesem, Melindou Gatesovou, Bill & Melinda Nadací a dalších známých a neznámých, jakož i porušení četných článků v rámci Všeobecné deklarace lidských práv a Zákona národů; incidenty se známou účastí Billa Gatese, Melindy Gatesové a Bill & Melinda Foundation.

  1. Z příspěvku na instagramu #RobertFKennedyJr, 9.4.2020:

#vakcíny, pro #BillGates je filantropie strategie, která živí mnoho jeho podniků s očkováním (včetně ambicí #Microsoft kontrolovat vac ID enterprise?) a dává mu diktátorskou moc kontrolovat globální zdravotní politiku – hrot korporátního neo-imperialismu. Gatesova posedlost vakcínami se zdá být podporována spasitelským přesvědčením, že je vysvěcen, aby technologiemi zachránil svět a s požehnáním božské vůle experimentoval se životy „nižších“ lidí.

Gates slíbil vymýtit obrnu 1,2 miliardami dolarů, převzal kontrolu nad indickým národním poradním sborem (NAB) a zplnomocnil 50 očkovacích látek proti dětské obrně všem dětem do 5. let věku.

Indičtí doktoři vinili Gatesovu kampaň za devastující epidemii, která paralyzovala 496 000 dětí mezi roky 2000 až 2017. V roce 2017 indická vláda Gatesův vakcinační režim dialed back? a vystěhoval Gatese i s jeho kamarády z NAB. Počty nemocných dětskou obrnou prudce klesly. V roce 2017 Světová zdravotnická organizace neochotně připustila, že onen globální výbuch dětské obrny je převážně vakcinačního kmene, což znamená, že pochází z Gatesova vakcínového programu. Všechny nejděsivější epidemie v Kongu, na Filipínách a v Afghánistánu jsou spojeny s Gatesovými vakcínami. Do roku 2018 byly ¾ případů obrny ve světě z Gatesových vakcín.

Zdroj: https://www.fort-russ.com/2020/04/robert-f-kennedy-jr-exposes-bill-gates-vaccine-dictatorshipplan-cites-gates-twisted-messiah-complex/

  1. Publikováno v únoru 2010, Bill Gates slibuje plán depopulace Ted Talk prostřednictvím vakcín:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=iMl0ty6evhU

  1. 7.4.2020 Bill gates prohlašuje, že se velká veřejná shromáždění nebudou obnovovat, dokud nebudou probíhat vakcinace vedených v rozporu s právy veřejného shromažďování a v naprosté totalitaritě udržovanou komunistickou propagandou.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=BEJllllHUkI

PŘÍKAZ K ZATČENÍ

Národní shromáždění pro vládu Spojených států udělil tomuto úřadu podporu, tímto nařizuje, aby každý a všichni byli oprávněni k zadržení, uvěznění a v případě násilného odporu byla použita smrtelná síla proti Billu Gatesovi, Melindě Gatesové a Bill & Melinda Gates Foundation, za účelem udržení míru v rámci stanov, mezí a hranic států Unie Spojených států amerických.

Tak nařídil a podepsal tento 25. den v roce Hospodinova, 6022 a 12. dne 2. dubna

2020 nové smlouvy ve jménu Yahushua.

John Harold Fulks

kancelář Guvernéra

Government of The United States of America

Rural Free Delivery Route 1

kancelář Box #4 The United States of America

PŠC-NAC: 850H2 MR7C8 Otevírací doba: 9:00 – 21:00 Pondělí – Pátek

Kancelář matriky

Tel.: (602) 845-0473

Email: [email protected]

POTVRZENÍ

Já, Alice Ceniceros, potvrzuji pod trestem křivého svědectví, podle zákonů Spojených států amerických, že předchozí paragraf je pravdivý a správný dle mých nejlepších platných informací, znalostí a víry.

Kancelář matriky přijímá a potvrzuje dokument:

Mezinárodní zatýkací rozkaz – Bill Gates, Melinda Gates, Bill & Melinda Gates Foundation

zaznamenává se na:

26. den v roce Hospodinově 6022, 1:25.

a v roce 2020 v Yahushuaově jménu.

Číslo souboru záznamu: RH-0299EB95-5C4A-4DA3-8DC9-DF8FC88FE997

Název složky: 20200413-GOV-ARREST WARRANT-Gates-

CERTIFIKOVANÁ KOPIE ZÁZNAMOVÉHO DOKUMENTU

Toto je věrná a přesná reprodukce úředně zaznamenaného dokumentu, uloženo v kanceláři matriky Spojených států amerických.

Datum vydání: 26. den v roce Hospodinově 6022,

a 2020 rok nové smlouvy ve jménu Yahushua

Tato kopie není platná, pokud se nezobrazí číslo souboru záznamu, pečeť a podpis potvrzujícího.

Spojené státy americké

Pro tadesco přeložila adri

Zdroj: http://nationalgreatregistry.generalpostoffice.international/images/c/c6/20200413-GOV-ARREST_WARRANT-Gates-.pdf

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.