Michal a Petr – Zpráva 15

Zveřejňujeme super tajný dokument ÚOOZ, který existoval v jediném výtisku a nikdy nebyl vložen do systému ETŘ policie ČR, aby nebyl prozrazen! Dokument prokazuje, že TOP-09 byla založena a financována mafiány z peněz pocházejících z daňové trestné činnosti.

Občané Žatce pozor! Mafiáni napojení na TOP-09, ODS, a ČSSD, o kterých informujeme, se mohou zmocnit Vašich osobních dat. Starostka Žatce a senátorka za Louny Hamousová (ANO) totiž pověřila mafiánem řízenou firmu, aby prováděla ochranu Vašich osobních dat. Dokonce mafiánovi za to platí! Mafián je dokonce obviněn za daňové podvody, a při nich se používali falešné občanky i ukradené identity! Sám mafián podle svědků, kteří vypovídali PČR vystupoval v Jihlavě pod smyšlenou identitou!

Sdílejte naše informace a pokud nás můžete a chcete podpořit, Petr založil účet 2601593605/2010 a dary na něj zaslané budou převedeny do spolku, který zakládáme.
9. díl najdete zde 

https://youtu.be/ozweUDpNitM

A hlavně poslouchejte a sdílejte naše pořady. Díky Vašemu zájmu jsme získali partnery mimo území ČR a ti budou naše materiály publikovat, pokud se nás policie pokusí zablokovat.

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.