Michal a Petr – Zpráva 15

Zveřejňujeme super tajný dokument ÚOOZ, který existoval v jediném výtisku a nikdy nebyl vložen do systému ETŘ policie ČR, aby nebyl prozrazen! Dokument prokazuje, že TOP-09 byla založena a financována mafiány z peněz pocházejících z daňové trestné činnosti.

Občané Žatce pozor! Mafiáni napojení na TOP-09, ODS, a ČSSD, o kterých informujeme, se mohou zmocnit Vašich osobních dat. Starostka Žatce a senátorka za Louny Hamousová (ANO) totiž pověřila mafiánem řízenou firmu, aby prováděla ochranu Vašich osobních dat. Dokonce mafiánovi za to platí! Mafián je dokonce obviněn za daňové podvody, a při nich se používali falešné občanky i ukradené identity! Sám mafián podle svědků, kteří vypovídali PČR vystupoval v Jihlavě pod smyšlenou identitou!

Sdílejte naše informace a pokud nás můžete a chcete podpořit, Petr založil účet 2601593605/2010 a dary na něj zaslané budou převedeny do spolku, který zakládáme.
9. díl najdete zde 

https://youtu.be/ozweUDpNitM

A hlavně poslouchejte a sdílejte naše pořady. Díky Vašemu zájmu jsme získali partnery mimo území ČR a ti budou naše materiály publikovat, pokud se nás policie pokusí zablokovat.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.